خانه » مد و زیبایی » دکوراسیون » جاشمعی چوبی به شکل قلب برای دکور پاییزی ۹۷ ۲۰۱۸

جاشمعی چوبی به شکل قلب برای دکور پاییزی ۹۷ ۲۰۱۸

جاشمعی چوبی به شکل قلب برای دکور پاییزی

جاشمعی در دکوراسیون خانه ایده ی بسیار مناسب برای زیباترشدن خانه می باشد بیشتر افراد دوست دارند در خانه شمع روشن نمایند و جاشمعی چوبی می تواند هم به زیبایی دکوراسیون شما کمک نماید و هم تنوعی برای درست نمودن یک دکوراسیون پاییزی باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جاشمعی چوبی به شکل قلب برای دکور پاییزی ۹۷ ۲۰۱۸  را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

جاشمعی های چوبی در دکور پاییزی

پرشین وی: روز به روز بیشتر به شروع فصل پاییز نزدیک می شویم و به زودی نیاز خواهد بود تا گرما را دوباره به خانه بیاوریم و از آنجا که با شروع فصل سرما ، گذراندن اوقات در فضای باز چندان خوشایند نخواهد بود، بنابراین بد نیست که نشانی از طبیعت بیرون را به داخل خانه بیاوریم.

جاشمعی چوبی

با چوب های ریز می توانید دور شیشه مربا جاشمعی زیبا بسازید

درست کردن یک جاشمعی زیبا با استفاده از تنه درخت، تکه ای چوب، ترکه های باریک و.. می تواند به این منظور ایده خوبی باشد و در عین حال گرمابخش نیز هستند.

جاشمعی چوبی

جاشمعی زیبا و مدرن با شاخه های چوبی

تنه درخت

شاید یکی از ساده ترین روش های ایجاد یک نور ملایم معمولی به چیزی شیک و زیبا این ایده باشد. به گزارش پرشین وی به یک محل پر از درخت رفته و دنبال یک شاخه با سایز مناسب که از قبل خشک و روی زمین افتاده بگردید.

جاشمعی چوبی

جاشمعی های زیبا با حکاکی قلب

شاخه را بریده و صاف کنید و داخل آن را با استفاده از دلر کمی خالی کنید تا بتوانید شمع را در آن جای دهید.

جاشمعی چوبی

جا شمعی های چوبی زیبا برای گرمابخشیدن به دکور پاییزی

روکش طلایی

مشابه با پروژه کاردستی قبل، می توانید این روش را نیز با هر چوبی که دوستی دارید انجام دهید. با این تفاوت که قسمت انتهایی جا شمعی را داخل رنگ طلایی فرو ببرید.

جاشمعی چوبی

جاشمعی های زیبا دست ساز چوبی

شیشه و ترکه های باریک

اگر نمی توانید تنه های درخت بزرگی را برای جا شمعی خود پیدا کنید. می توانید جلوه مشابهی را با استفاده از شمع های داخل شیشه و سپس چسباندن تکه چوب های کوچک دور آن ایجاد کنید.

جاشمعی چوبی

نمونه زیبای جاشمعی چوبی

جاشمعی با جلوه تنه درخت افتاده بر زمین

یکی دیگر از گزینه های استفاده از تنه درخت در پروژه اول، این است که به جای استفاده عمودی از تنه درخت، آن را به صورت افقی استفاده کنید. نتیجه نهایی آن جلوه طبیعی از افتادن یک تنه درخت است. به گزارش پرشین وی این مدل شمع برای قرار دادن روی میز مهمانی در پاییز ایده خوبی خواهد بود.

جاشمعی چوبی

جاشمعی چوبی و مدرن با حکاکی قلب

شکاف های قلبی

اگر خودتان و یا شخصی در اطرافیان مهارت زیادی در استفاده از ابزارالات داشته باشد، می توانید با ایجاد شکاف های قلبی، جلوه تنه درخت را به حد بالاتری ارتقاء دهید. به دقت محل هایی را برای قرار دادن شمع تراش دهید و یا آنکه به صورت ایده آل از جاشمعی شیشه ای داخل آن بهره ببرید تا نور را به اطراف پراکنده کند.

جاشمعی چوبی

جاشمعی چوبی و مدرن چوبی

بهتر است بدانیدخانه را چگونه پاییزی کنیم؟

زیبایی های فصل پاییز را به داخل خانه بیاورید. یک ظرف قیف مانند یا سبد را از میوه ها، سبزیجات، آجیل و انواع توت ها پر کنید و روی میز ناهار خوری قرار دهید. یک قفسه را خالی کنید و آن را با یک منظره طبیعی از برگ های خشک، انواع توت ها، شاخه ها، مخروط کاج و پرندگان پر کنید. حلقه های تزیین شده با پارچه را به چراغ های سقفی آویزان کنید و در پایه شمع ها قرار دهید. گلدان های پاییزی را نزدیک پنجره قرار دهید تا رنگ های فضای بیرون را به درون خانه هم بیاورید.

جاشمعی چوبی

جاشمعی با شاخه درخت

عناصر مرتبط با پاییز را به آشپزخانه هم ببرید. حلقه های تزیین شده با پارچه را در گوشه و کنار آشپزخانه قرار دهید. پرده هایی با طرح انواع توت ها یا برگ های پاییزی استفاده کنید. رومیزی را با طرحی مرتبط با پاییز انتخاب کنید. ذرت خشک شده، گلهای ابریشم یا دستگیره های آشپزخانه با طرح های پاییزی را از دستگیره های درب کابینت ها آویزان کنید. یک جارو را با تاج گل یا گل ابریشم تزیین کنید و از آن به عنوان دکور آشپزخانه استفاده کنید.

 

منبع: سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه