فال حافظ

فال حافظ اصلی از دیوان حافظ شیرازی با معنی، تعبیر و تفسیر کامل – فال حافظ با معنی تعبیر و تفسیر فارسی از دیوان حافظ به صورت آنلاین – fale hafez asli ba mani

فال حافظ

فال حافظ با معنی

امروزه در خانه هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می شود، ایرانیان طبق رسومات در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر عید نوروز بر سر سفره هفت سین و یا شب یلدا با کتاب حافظ شیرازی فال می گیرند، برای این کار یک نفر از اعضای بزرگ خانواده یا شخصی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا شخصی که دیگران معتقند خوب فال می گیرد ابتدا نیت می کند، یعنی در دل آرزویی می کند، سپس به طور تصادفی صفحه ای را از کتاب دیوان حافظ شیرازی را باز می کند و با صدای رسا و بلند آن را می خواند، کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند، قبل از فال گرفتن یا بعد از اتمام فال فاتحه ای برای حافظ شیرازی می خوانند و سپس کتاب دیوان حافظ را می بوسند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی، برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

 

جهت گرفتن فال ابتدا نیّت کرده و سپس بر روی دکمه زیر کلیک کنید

گرفتن فال خافظ

 

 

fale hafez – fale hafez ba mani – falehafez – fale hafez asli – hafezdivan – hafez shirazi – divanhafez – فال حافظ با تفسیر – فال حافظ از دیوان حافظ – استخاره با فال حافظ

 

منبع : سایت نیک استار

مطالب پیشنهادی
نظرات

3 پاسخ

    1. ثنا خانم فال حافظ از دیوان حافظ شیرازی هیچ وقت دروغ نمیگه از من بهت گفتن، چون من هرچی میزنم مرتبط و دقیق با اون چیزی که نیت ام هست میاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =