about-us-nikstar

درباره ما

سلام و درود

از حسن توجه شما دوست گرامی بسیار متشکریم و خیلی خوشحالیم که میان همه پورتال‌های متنوع، وب‌سایت نیک استار را برای مشاهده و مطالعه انتخاب نمودید. تیم ما، همواره با آغوش باز پذیرای انتقادات و پیشنهاد‌ها شما خواهد بود و از آن‌ها در جهت هرچه بهتر شدن محتوای سایت بهره خواهد برد. برای اینکه صحبت‌های خود را با ما درمیان بگذارید می‌توانید از بخش «ارتباط با ما اقدام» کنید.

 

درباره نیک استار

 

همچنين درصورتی‌که مایل به همکاری با نیک استار هستید، می‌توانید به قسمت استخدام نویسنده مراجعه کنید و زمینه موردنظر خود برای فعالیت و نيز رزومه كارى خود را طی پیامی برای مدیر سایت ارسال کنید. همچنین برای رزرو بخش تبلیغات نیز می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی موجود در همین صفحه با مدیر ارتباط بگیرید.

 

لازم به ذکر است نیک استار فعالیت خود را از ابتدای فروردین سال 1397 در جهت پاسخ به نیازهای فکری اقشار مختلف جامعه در زمینه‌های مختلف علمی، پزشکی، فرهنگی و ارتقاء سطح دانش عمومی به‌طور رسمی آغاز کرده است. هدف از راه‌اندازی این پورتال، ارائه مطالبی جامع‌ و مانع برای هم‌وطنان گرامی در زمینه‌های مختلف جهت جلب رضایت شما عزیزان می‌باشد. حوزه‌های فعالیت این وب‌سایت شامل اخبار، مد و زیبایی، آشپزی، شیرینی پزی، سلامت، هنر و خانه‌داری، عکس، تکنولوژی و … می‌باشد.

 

تلفن تماس: 776 52 52 – 0930

نشانی ایمیل: admin@nikstar.ir

آدرس دفتر مرکزی: تهران

مطالب پیشنهادی
نظرات