تبلیغات بنری
خانه » سلامت » اخبار پزشکی » تاثیر و علائم خود ارضایی در چهره پسران و دختران

تاثیر و علائم خود ارضایی در چهره پسران و دختران

علائم خود ارضایی در چهره

همه نشانه ها و علائم خود ارضایی در چهره پسران و همه نشانه ها و علائم خود ارضایی در چهره دختران را به شما معرفی می کنیم.

تاثیر و علائم خود ارضايي در چهره پسران و دختران

 

مضرات و عوارض خودارضایی در صورت پسران و دختران که به خودارضایی اعتیاد دارند را در زیر نام میبریم.

 

شایع ترین علائم تاثیر خودارضایی بر چهره پسران و دخترانی که خودارضایی می کنند.

برخی از شایع ترین علائم خود ارضایی در چهره پسران و دختران یا کسانی که خودارضایی می کنند عبارتند از:

رنگ پریدگی

کبودی اطراف چشم

خستگی و بی حالی مفرط

خواب آلودگی زیاد

سستی و بی رمقی

لرزش اعضای بدن

ریز مو

ضعف حافظه

اضطراب

افسردگی

عصبانیت

یأس و نامیدی

علائم خود ارضایی در چهره پسران

 

البته به این شکل نیست که هر شخصی این علائم را داشت، بگوییم آن شخص صد در صد خودارضایی می کند. پس خودارضایی نشانه های ظاهری برای تشخیص نداشته و ندارد اما بیشتر کسانی که خود ارضایی می کنند این نشانه ها و علائم را دارا هستند.

زمانی که خودارضایی به شکل افراطی انجام شود و فرد اعتیاد پیدا کند، دچار اثرات جسمی زیادی مانند گودی یا کبودی چشم می شود با خود ارضایی افراطی میزان کالری سوزانده شده افزایش پیدا می کند و امکان دارد که فرد ضعف بدنی بگیرد.

پس به طور قطعی نمی توان گفت که این لایم فقط مخصوص کانیست که خودارضایی می کنند. زیرا بیشترین اثرات بر پوست را ژنتیک دارد. رنگ پوست، سیاهی و تیرگی زیر چشم و جوش ها و … می توانند ارثی بوده باشد.

گاهی اوقات دختران یا زنان تصور می کنند که سیاهی یا تیرگی و حالت افتادگی و چروکیدگی ناحیه تناسلی شان به دلیل استشها بوده ( به خودارضایی خانم ها استشها و به خودارضایی آقایان استمناء می گویند ) اما این تصورات کاملا اشتباه بوده ئ کسانی که این علایم را دارا هستند حتمی نیست که خود ارضایی کرده باشند.

 

آیا خودارضایی کردن در کوتاهی قد تاثیر دارد؟

علائم خود ارضایی در چهره دختران

در پاسخ به این سوال باید گفت که بله، صد در صد تاثیر دارد، زیرا به علت کاهش قدرت بدنی و ایجاد بلوغ زودرس و تاثیرات هورمونی، خودارضایی باعث کوتاهی قد می شود.

خود ارضایی علاوه بر مشکلات جسمی مانند آسیب دستگاه تناسلی، رنگ پریدگی، کبودی اطراف چشم و دیگر نشانه های ظاهری ای که در بالا به آنها اشاره شد فرد را دچار افسردگی، خلاء عاطفی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس هم می کند.

 

منبع : نیک استار

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت نیک استار می باشد کپی برداری از مطالب فقط و فقط با درج لینک منبع بلامانع است در غیر این صورت حرام است. طراحی شده توسط پارس تمز