خانه » سلامت » اخبار پزشکی » زنان شهوتی را چگونه بشناسیم و زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند؟

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم و زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند؟

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند و زنان شهوتی را چگونه بشناسیم ؟ شهوت حسی است که در تمام انسان‌ها وجود دارد و ممکن است با دیدن تصاویر و رفتار نامناسب شعله‌ ور شود که بسته به فرد قابل کنترل است.

در این پست به چگونگی شناخت زنان شهوتی و علائم زنان شهوتی می‌پردازیم.

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

 

شهوت چیست؟

آرزو، میل و خواستن و رغبت برای رسیدن به لذت را شهوت معنا کرده‌اند. شهوت در کنار عشق برانگیخته می‌شود البته بسیاری از عاشقان رفتار بی بند و باری و نادرست افراد برای ارضای خود را به صورت ناگهانی جزو شهوت حساب نکرده و عشق پاک را از آن جدا می‌دانند.

شهوت در ازدواج عامل ایجاد روابط جنسی است و زن در خانه برای جذب همسر خود و رسیدن به آرامش باید رفتاری شهوت آمیز از خود نشان دهد. اما عده‌ای از زنان در جامعه برای جلب توجه و تن دادن به روابط نامشروع به رفتارهای شهوت آمیز دست می‌زنند تا به برقراری روابط نامشروع تن دهند. مردان بهتر است که این رفتارها را بدانند.

شهوت زمانی گناه آلود است که میان فردی با شخصی دیگر به غیر از همسر خود ایجاد شود.

در دین مسیحیت نیز شهوت جزو یکی از هفت گناه کبیره حساب شده است.

 

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

معمولاً این زنان در جامعه هر کاری می‌کنند تا مورد توجه قرار بگیرند و جلب توجه کنند. زنان شهوتی با پوشیدن لباس‌های بسیار تنگ نازک و بدن نما، آرایش غلیظ، چهره‌های عمل کرده و غیر طبیعی، صدای بلند هنگام صحبت کردن، عشوه و ناز در هنگام راه رفتن ، و برجسته کردن باسن سعی به جلوه نمایی می‌کنند، می‌توان موارد ذکر شده را از خصوصیات زنان شهوتی نام برد.

 

چگونه بفهمیم زنی شهوتی است

برای آنکه زنان شهوتی را بشناسید باید به رفتارهای آن‌ها دقت کنید در این قسمت به بعضی از این رفتارها اشاره کردیم که می‌توانید آنها را در شخص مورد نظر بسنجید.

علاوه بر علائم ظاهری زنان شهوتی که در زیر به آنها اشاره نموده ایم میتوان زنان شهوتی را از روی چهره نیز تشخیص داد. جهت تشخیص زنان شهوتی از روی چهره بر روی چهره شناسی زنان شهوتی کلیک کنید.

حتما بخوانید  مردان شهوتی را چگونه بشناسیم و خصوصیات مردان شهوتی چیست؟

 

دقت به دستان زنان شهوتی

آقایان توجه داشته باشند اگر زن با موهایش بازی می‌کند و دستانش را میان موهایش می‌برد سعی به جلب توجه شما دارد. طرز لمس کردن او نیز نشان از کم حوصلگی و یا صبر او دارد.

اگر این کار را به صورت مرتب و آرام انجام می‌دهد نشان از صبر و اگر سریع انجام می‌دهد فردی کم حوصله و بی طاقت است.

زیگموند فردوید از روانشناسانی است که در مورد عملکرد مغز در خصوص غرایز جنسی تحقیقاتی به عمل آورده است. این روانشناس تئوری را مطرح کرد که اگر زن با انگشتانش لبه‌ ی عینک خود را لمس کند، انجام این کار از غرایز جنسی او نشأت می‌گیرد و برای جلب توجه این کار را انجام می‌دهد.

 

تماس بدنی زنان شهوتی

زنان شهوتی برای برقراری ارتباط و ایجاد صمیمیت سعی می‌کنند با آقایان تماس بدنی داشته باشند و بدن شما را لمس کنند. سعی می‌کنند همراه با لبخندی آرام دستان شما را لمس کنند.

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم

 

لب‌های زنان شهوتی

اگر زنی لب‌هایش را با زبانش خیس کرده و این کار را هر چند دقیقه تکرار می‌کند دو حالت بیشتر ندارد یا این کار را از روی عادت انجام می‌دهد و یا مشتاق است شما را ببوسد.

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم

 

چشم‌های زنان شهوتی

حرکت سریع پلک‌ها توسط زن نشان دهنده‌ی این است که می‌خواهد نظر شما را جلب کند. باز کردن چشم‌ها نشان از خواستن و کوچک کردن چشم‌ها نشانی از بی میلی در برقراری ارتباط می‌باشد.چشمک زدن زن به آقا نیز از نشانه های شهوت اوست.

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

 

پاهای زنان شهوتی

طی تحقیقات انجام شده روی زبان بدن، اگر زنی پاهایش را روی هم بیندازد و یا مدام آن‌ها را تکان دهد در صورتی که نیمی از کفش خود از پایش خارج شود، می‌توان این موضوع را دریافت که او قصد جلب توجه دارد.

اگر پاهایش را باز می‌کند یعنی شهوت به اوج رسیده است و اگر پاهایش را به شما اشاره می‌کند یعنی وی به شما علاقه دارد.

نکته: البته دقت داشته باشید که تمام موارد ذکر شده برای تمامی زنان صدق نمی‌کند به هر حال هر آدمی در صورت مواجه شدن با این مسائل متوجه می‌شود که چه کسی از روی عمد قصد جلب توجه دارد و چه کسی قصد ندارد.

 

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(72 رای, میانگین امتیاز: 3٫36 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

تاکنون 5 نظر ثبت شده است.

  1. بسیار مزخرف بود و بی پایه واساس ومن درآوردی و پر از اشتباه بود!اصلا بر چه پایه واساسی این متن نوشته شده منبع این اطلاعاتی که میدید چیه ؟!منظورم چه شخصیه !مطالب بی پایه و اساس را نشرندهید مسئول هستبد در مقابل کسانی که این مطالب اشتباه رو میخوانند.به جرات میتوانم بگویم حتی یک بند ازاین متن درست نبود به عنوان کسی که در این زمینه هاوحوزه های روانشناسی زنان کار کردم عرض میکنم!

    • معلومه ازون دسته. ادمهای ب احساس هستی ک این حرفهارو میزنی همه مثل شما نیستن منم ی روانشناسم

  2. من از هه روانشناس ترم کاملا درسته دمت گرممممممممممممم

  3. رو کردی ملت ناراحتن😂😂😂😂

  4. با پنجاه درصد مطالب شما در این زمینه موافقم

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه