خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » کاهش قیمت تمام خودرو ها در ایران و قیمت پراید

کاهش قیمت تمام خودرو ها در ایران و قیمت پراید

قیمت خودروهای داخلی و خارجی در ایران کاهش پیدا نمود

قیمت خودروهای داخلی در ایران رو کاهش می باشد خودروی پراید به دلیل افزایش نزخ دلار در ایران به مرز ۶۰ میلیون رسده بود که در حال حاضر قیمت پراید پنجاه درصد بیشتر در عرض این چند روز کاهش داشته است همه خودرهای داخلی مانند پراید نیز کاهش قیمت داشته اند امید است که در روزهای آینده با کاهش قیمت های خودرو در ایران مواجه خواهیم شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کاهش قیمت تمام خودرو ها در ایران و قیمت پراید را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

قیمت خودرو‌های ایرانی

سعید موتمنی رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو درباره آخرین وضعیت قیمت خودرو‌های داخلی در بازار اظهار کرد: قیمت خودروی پراید بعد از دوماه به زیر ۳۰ میلیون تومان رسید.

وی با اشاره به کاهش ۱۵ درصدی قیمت خودرو‌های داخلی در بازار آزاد افزود: روز گذشته و امروز کاهش خودرو‌ها را در بازار شاهد بودیم، اما هم اکنون خریداری در بازار وجود ندارد.

موتمنی، در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه روند کاهشی قیمت خودرو‌ها تا چه زمانی ادامه دارد، تصریح کرد: هم اکنون این روند کاهشی ادامه دارد و اگر شرکت‌ها همکاری خوبی داشته باشند یا خودرو‌های ثبت نام زودتر و به موقع تحویل داده شود این روند ادامه‌دار خواهد بود.

 

کاهش قیمت تمام خودروها

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو، گفت: با توجه به آنکه قیمت تمام خودروها روند کاهشی داشته بطوریکه قیمت پژو ۴۰۵ بعد از ۷۰ روز به کمتر از ۵۰ میلیون تومان و خودروی ۲۰۶ تیپ پنج به کمتر از ۶۰ میلیون تومان، رسیده است اما خریداری در بازار وجود ندارد.

موتمنی، با بیان اینکه، قیمت کاهشی تنها به قیمت خودرو ختم نمی‌شود، اظهار کرد: این وضعیت در تمام کالا‌ها و اجناس دیده می‌شود که البته نوسان نرخ ارز یکی از این عوامل است.

 

کاهش قیمت تمام خودرو ها

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با تأکید بر اینکه دلیل کاهش قیمت خودرو، افزایش عرضه از سوی فروشندگان است، گفت: پیش از این برخی افراد خودرو‌ها را خریداری و انبار کرده بودند تا با قیمت بالاتری بفروشند، اما با افت اخیر نرخ ارز از کاهش بیشتر قیمت‌ها ترسیده و همه فروشنده شدند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(3 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه

5 × 1 =