خانه » سایر مطالب » چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟ و نشانه های عاشق شدنشان چیست؟

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟ و نشانه های عاشق شدنشان چیست؟

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟ و نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور چیست؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد و روشهای جذب پسر مغرور را بیان میکنیم. با ما همراه باشید.

خانمی هستید که عاشق پسری مغرور شده‌اید و نمی‌دانید چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم . درست است غرور و از خودشیفتگی  او باعث می‌شود که نتوانید احساسات او را درست درک کنید.

توجه داشته باشید که مردان مغرور هم مانند سایر مردان نیازهای مردانه‌ای دارند، کافی است این نیازها را بشناسید و روی آنها متمرکز شده و پاسخ درستی به این نیازها با رفتار خود داشته باشید. سایت نیک استار با توضیح این نیاز و رفتارها به شما برای عاشق کردن مرد مغرور مورد علاقه‌تان کمک می‌کند.

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم

 

نیازهای مردان مغرور برای عاشق شدن

پاسخ سوال چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم را در زیر قرار داده ایم را مطالعه نمایید.

 

حس آزادی

کافی است در برخورد با وی نشان دهید که قصد ندارید شخصیتش را تغییر دهید. هیچ گاه شخصیتش را خرد نکرده و حس آزادی را از او نگیرید.

با این‌گونه رفتار او متوجه خواهد شد که شما او را همانطور که هست دوست دارید به همین خاطر به شما اعتماد می‌کند.

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم

 

حس حمایت

همه‌ی مردان در شرایط سخت زندگی نیازمند پشتیبان هستند. پروفسور دیوید گیونس درباره جذب پسران مغرور معتقد است: اگر شما برای وی نقش یک پشتیبان را بازی کنید او احساس رضایت می‌کند.

پس در مقابل او از کمک کردن دریغ نکرده و همیشه در برابر حمایت او آغوشی باز داشته باشید.

 

حس لذت

روانشناس آلن هیرچ به این موضوع معتقد است که عاشق شدن هر فردی حتی مغرور زمانی اتفاق می افتد که در کنار شما احساس لذت و راحتی داشته باشد.

در این زمان، حس وابستگی شدید همراه با ترشح اکسی توسین در مغز ادامه میابد و فرد عاشق می‌شود.

 

حس احترام

همه‌ی مردان نیازمند آنند که مورد احترام قرار گرفته و از آنها در مقابل کاری که می‌کنند قدردانی شود. خانم‌ها برای جذب مرد مغرور مورد علاقه‌ی خود در روابط به او احترام بگذارید تا او نیز رفتار محترمانه‌ای را متقابلاً با شما داشته باشد.

 

عشق زیادی ممنوع

عشق و علاقه‌ی زیادی از طرف خانم‌ها باعث می‌شود تا مردان را از خود دل‌ زده کنید، پس بهتر است بیش‌تر از آنچه محبت و توجه از فرد دریافت کردید بازخورد نشان ندهید.

 

مشغول کردن فکر

وقتی فردی به شخصی فکر می‌کند باعث می‌شود بیشتر به او جذب شود. سعی کنید در مقابل مرد مغرور شخصیتی مبهم و غیر قابل پیش بینی داشته باشید، همین امر سبب شده ذهن مرد را به خود مشغول کند و برای نزدیکی و شناخت بیشتر شما ، پیگیر شده و طرف شما جذب شود.

دقت داشته باشید وظیفه شماست این رابطه را مستحکم کنید چرا که تا وقتی کاملا مرد به شما وابسته نشده باشد ممکن است شما را از یاد ببرد پس هر زمان که توانستید به او نزدیک شوید.

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم

برای تأثیر گذاری بیشتر می‌توانید وقتی متوجه شدید او به شما مجذوب شده است از دسترس خارج شوید تا بیشتر فکر مرد مغرور را به خود معطوف کنید.

 

نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور چیست

جهت مشاهده علائم و نشانه های عاشق شدن پسران مغرور بر روی نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور کلیک کنید.

 

نکته

فراموش نکنید که ارتباط و زندگی با مردان مغرور که ازخودراضی و خود شیفته هستند کار دشواریست پس تا جایی که امکان دارد از وابستگی به این افراد خودداری کنید و در صورت نیاز برای بهبود روابط  می‌توانید به مشاور مراجعه کنید.

 

منبع: سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(3 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه