به گزارش نیک استار، علیرضا نقی زاده درباره شرایط آلومینیوم اظهار کرد: تمرینات خیلی پرفشار و سختی داشتیم و در اردوی تهران دو نوبت تمرین می کردیم تا آماده تر شویم. تمرینات تیم ما تقریبا دیر شروع شد و از طرف دیگر بازیکنان جدید زیادی آمدند که بخاطر همین مسائل یک مقدار نیاز به زمان داریم تا هماهنگ تر شویم.

 

بازیکن سابق مس رفسنجان که فصل خوبی در این تیم سپری کرده بود، ادامه داد: خدا را شکر آلومینیوم از هر نظر شرایط خوبی دارد و همه بچه ها با روحیه کنار هم کار می کنیم؛ فقط همان بحث هماهنگی بازیکنان بود که الان بهتر شده و ان شاالله تا شروع لیگ و هفته های ابتدایی فصل به شرایط خوبی می رسد تا تیم با تمام توان مقابل حریفان بازی کند.

 

 

 

حتما بخوانید  گزارش زنده؛ پدیده 0 - آلومینیوم 0

 

 

هافبک جدید آلومینیوم درباره انتخاب این تیم عنوان کرد: من قرار بود یک سال قبل به اینجا بیایم و از اعتماد دوباره آقای خطیبی که سرمربی کاربلدی است، تشکر می کنم. شرایط طوری رقم خورد که پس از مس رفسنجان و تراکتور به اراک بیایم و برای هواداران این شهر بازی کنم. آلومینیوم ساختار درستی دارد و از طرف دیگر بازیکنان ما همدل هستند و خوشحالم چنین انتخابی داشتم.

 

نقی زاده در خصوص نخستین بازی فصل آلومینیوم ابراز کرد: مطمئنا کار راحتی مقابل شهرخودرو نداریم. آنها بازیکنان جوان و با انگیزه ای دارند که می خواهند در خانه برنده شوند ولی تیم ما هم انگیزه خیلی زیادی دارد تا فصل را به بهترین شکل و با پیروزی در مشهد شروع کند و به شرایط روحی خوبی برسد.

Rate this post
مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =

همچنین بخوانید