خانه » اخبار » اخبار حوادث » قتل معلم زن به دست همکارش در مدرسه فاجعه ساز شد

قتل معلم زن به دست همکارش در مدرسه فاجعه ساز شد

معلم زن قاتل دستگیر و به جرم قتلش اعتراف نمود

زن قاتل که همکار را در دعوا و نزاع به قتل رساند دستگیر شد این معلم قاتل در زنجان زندگی می نماید این قتل با ضربات چاصوی زن صورت گرفته است زنی که در ماشین خود توسط همکارش به قتل رسیده است ۴۰ سال دارد و نامش شقایق می باشد همه می دانستند که این دو معلم زن با هم دشمنی خاصی دارند و وقتی جسد معلم را دیدند متوجه شدند که کار چه کسی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل معلم زن به دست همکارش در مدرسه فاجعه ساز شد را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

قتل معلم زن به دست همکارش

ساعت ۷:۳۰ دقیقه شنـبه ۳۱ شهریور مأموران پلیس آگاهی در اطراف شهرستان خدابنده زنجان با یک خودروی‌ ام وی‌ام شاسی بلند که کنار خیابان رها شده بود رو‌به‌رو شدند. پشت فرمان خودرو جسد زن جوانی قرار داشت که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

 

قتل معلم زن به دست همکارش

با بررسی شماره پلاک خودرو، هویت قربانی به‌نام شقایق ۴۰ ساله شناسایی و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد شقایق معلم پیمانی دبستانی در یکی از روستاهای اطراف بوده است. با به‌دست آمدن هویت مقتول، بلافاصله تحقیقات برای شناسایی عامل این جنایت آغاز شد.

قتل معلم زن به دست همکارش

قتل معلم زن به دست همکارش

در تحقیقات میدانی مشخص شد که شقایق مدت‌هاست با یکی از معلمان حق الت دریس به‌نام سیما اختلاف شدید پیدا کرده است. اختلافی که باعث شده بود چندین بار حراست منطقه و حراست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان میانجی‌گری کنند.

 

قتل معلم به دست همکارش در زنجان

همین سرنخ باعث شد تا کارآگاهان اداره آگاهی استان زنجان ساعت ۹ صبح روز کشف جسد به سیما ۳۶ ساله مشکوک شده و او را بازداشت کنند. سیما در تحقیقات اولیه منکر جنایت بود اما زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به قتل همکارش اعتراف کرد و گفت : معلم حق التدریس مدرسه‌ای بودم که شقایق در آنجا تدریس می‌کرد. به خاطر مسائل کاری باهم اختلاف پیدا کردیم.

این اختلاف درحدی بود که حراست منطقه و حراست اداره کل آموزش و پرورش میانجی‌گری کردند. اما مشکل ما حل نشد تا اینکه امسال مرا به مدرسه‌ای دیگر منتقل کردند که از خانه‌ام فاصله زیادی داشت.

فکر می‌کردم شقایق عامل این انتقالی است. به‌ همین دلیل نقشه قتل او را کشیدم، با شقایق تماس گرفتم و او را به محل قرار کشاندم. سوار خودرواش شده و با او درگیر شدم. بعد او را به قتل رسانده و از محل متواری شدم. من هیچ رد و سرنخی از خودم به جا نگذاشته بودم و نمی‌دانم چطور دستگیر شدم.

سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در مورد این خبر گفت: متهم پس از اعتراف به جنایت به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

 

منبع: روزنامه ایران

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه