به گزارش نیک استار، منچستر یونایتد فرداشب در فینال رقابت‌های لیگ اروپا به مصاف ویارئال خواهد رفت و شاگردان اوله گنار سولسشر امیدوار هستند که با پیروزی در این مسابقه فصل را با کسب یک جام مهم به پایان برسانند.

 

اوله گنار سولسشر پیش از بازی فردای تیمش مقابل ویارئال گفت: “ما پنج قهرمانی اروپایی داریم و دو بار نیز مقابل بارسلونا شکست خورده ایم. اینها شب های بزرگی برای ما هستند اما ممکن است سنگ بنای اتفاقات بهتر باشد. ما یک تیم جوان در اختیار داریم که طی سالهای گذشته دوباره آن را ساخته ایم. ما باید حضور در فینال را تجربه کنیم و از آن لذت ببریم.

 

 

 

 

از طرفی بازیکنان نیز برای کسب جام به منچستریونایتد می‌آیند و به دنبال چالش های منحصر به فرد هستند. این چیزی است که آنها به خاطر آن در اینجا حضور دارند چرا که در غیر این صورت به منچستریونایتد نمی آمدند.”

 

سولسشر در ادامه پیرامون مسابقه فردا شب برابر ویارئال گفت: “در یک مسابقه فینال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد بنابراین ما باید برای بازی فردا آماده باشیم. این بازی می‌تواند یک گام مهم برای آینده ما باشد.”

 

سولسشر درباره سرالکس فرگوسن: “از نظر من او یک مرد خاص و دایره المعارف فوتبال است. او همواره برای حرف زدن با بازیکنان و سایر موارد آماده است چرا که این باشگاه در قلب او است و امیدوارم فردا شب از بازی ما لذت ببرد. من می‌توانم بگویم که بیشتر دوران حرفه‌ای خود را مدیون او و این باشگاه هستم.”

 

 

Rate this post
مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

همچنین بخوانید