به گزارش نیک استار، سرخیو راموس سال ۲۰۲۱ تنها در ۴ بازی برای رئال به میدان رفته و یورو ۲۰۲۰ را هم با تصمیم لوئیس انریکه سرمربی اسپانیا از دست داد. او پس از عدم توافق بر سر تمدید قرارداد، از رئال جدا شد و به پی اس جی پیوست. 

 

 

 

 

راموس در جریان تمرینات پیش فصل بازهم مصدوم شد و هنوز نتوانسته برای تیم جدیدش به میدان برود. در حالی که به نظر می رسید او کاملا بهبود پیدا کرده و وارد فهرست بازی برابر آنژه خواهد شد، دیروز خبر رسید که این اتفاق رخ نخواهد داد.

ابتدا گفته شد خود راموس قصد ریسک کردن ندارد ولی طبق ادعای اکیپ، تیم پزشکی پی اس جی مانع بزرگی سد راه کاپیتان سابق رئال شده است. پزشکان پی اس جی معتقدند بازگشت راموس در این مقطع ممکن است باعث شدت گرفتن مصدومیتش شود و به وی نه مجوز بازی برابر آنژه را دادند و نه سه شنبه برابر لایپزیش به میدان خواهد رفت.

حتما بخوانید  باز هم وعده های پوچه؛ PSG پیشرفت خواهد کرد

 

 

 

 

طبق ادعای کانال پلاس، صبح امروز، رنه راموس برادر و ایجنت سرخیو به باشگاه پی اس جی رفته و با لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه جلسه ای یک ساعته داشته است. او در مورد دلیل ممانعت تیم پزشکی از به میدان رفتن برادرش توضیح خواسته و لئوناردو هم در مورد وضعیت روحی بازیکن، سوالاتی پرسیده است.

لئوناردو اخیرا گفته بود که بی تاب بازگشت سرخیو راموس هستند و روی او بسیار حساب می کنند ولی شرایط مصدومیت های متوالی او اکنون نگرانی ها را در باشگاه پاریسی افزایش داده است.

 

طبق بیانیه امروز پی اس جی، راموس ۱۰ روز دیگر نیز انفرادی تمرین خواهد کرد و سپس شرایط حضورش در تمرینات گروهی بررسی می شود.

Rate this post
مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

همچنین بخوانید