به گزارش “ورزش سه”، پنج روز قبل سایت ترنسفر مارکت که یکی از مراجع اصلی فوتبالی‌ها برای کسب اطلاعات سوابق بازیکنان در سراسر جهان محسوب می‌شود، در صفحه رضا قوچان‌نژاد یک کلمه غیرمنتظره برای هواداران ایرانی نوشته بود.

 

رضا قوچان‌نژاد که یکی از ملی‌پوشان سابق فوتبال ایران به حساب می‌آید، در فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ اردیویسه هلند عضو باشگاه زوله بود و در ۲۱ مسابقه به میدان رفت و ۶ گل به ثمر رساند، امسال هیچ تیمی را انتخاب نکرده و در حال حاضر بدون باشگاه است تا شایعاتی مبنی بر خداحافظی او از فوتبال مطرح شود.

 

سایت ترنسفر مارکت روز پنج‌شنبه هفته قبل در صفحه آماری رضا قوچان‌نژاد خبر از خداحافظی این بازیکن داده بود، اما این مهاجم ایرانی دیروز خبر سایت ترنسفر مارکت را تکذیب و آن را غلط عنوان کرد و گفت: «از بازی در فوتبال اروپا خداحافظی کرده‌ام، نه از فوتبال و دوست دارم یک روز در ایران بازی کنم.»

 

 

 

 

حتما بخوانید  گوچی و تراکتور همچنان در انتظار سولدو

 

سایت ترنسفر مارکت معمولا منبع معتبر آماری در فوتبال بوده، اما همیشه نمی‌شود به آن اعتنا کرد چراکه علاوه بر اطلاعات غلط در صفحه قوچان‌نژاد، در خصوص اریک باگناما مهاجم گابنی گل‌گهر سیرجان نیز آمار اشتباهی درج کرده است.

 

در صفحه اریک باگناما در سایت ترنسفر مارکت، سن این بازیکن ۲۵ سال نوشته شده، در حالی که مهاجم خارجی گل‌گهر سیرجان ۲۲ سال سن دارد و از سوی دیگر پست این بازیکن را تنها مهاجم نوک نوشته است، در حالی که باگناما توانایی بازی در پست وینگر را هم دارد و این موضوع در ترنسفر مارکت دیده نمی‌شود.

 

 

البته ترنسفر مارکت اکنون کلمه retired و اعلام بازنشستگی را از مقابل نام گوچی پاک کرده و آخرین باشگاه او را زوله هلند نوشته است

 

 

اطلاعات ترنسفر مارکت برای باگناما، مهاجم گل‌گهر نیز درست نبوده و خرید جدید سیرجانی‌ها با وجود اینکه ۲۲ سال سن دارد، روی این سایت ۲۵ ساله نوشته شده است

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 3 =

همچنین بخوانید