خانه » اخبار » اخبار اجتمایی » زنی که روزی ۲۰۰بار ارضا میشود و به ارگاسم می رسد همراه با عکس

زنی که روزی ۲۰۰بار ارضا میشود و به ارگاسم می رسد همراه با عکس

زنی که روزی ۲۰۰بار ارضا میشود

زنی که روزی ۲۰۰بار ارضا میشود : سارا کارمن (Sarah Carmen)  ، بریتانیایی ۲۴ ساله، زنی است که دویست ارگاسم روزانه را تجربه می کند. تقریبا همه چیز او را تحریک می کند.

او از نوعی سندروم انگیختگی جنسی مداوم (PSAS) رنج می برد که باعث می شود جریان خون در آلت جنسی افزایش یابد.

زنی که روزی 200بار ارضا میشود

زنی که روزی ۲۰۰بار ارضا میشود

 

دختری که روزی ۲۰۰ بار ارضا و به ارگاسم می رسد

سارا کارمن اخیراً طی مصاحبه ای با روزنامه انگلیسی نیوز آف د وورلد اعتراف کرده که روزانه حدود ۲۰۰ مرتبه احساسات جنسی او برانگیخته می شود.

وی در این مصاحبه اعلام کرده که به صداها و بوهای مختلف نیز حساس است و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردن موهای سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز او را از نظر جنسی برمی انگیزد و او را به اورگاسم یعنی اوج لذت جنسی می رساند.

سارا که اکنون در لندن زندگی می کند می گوید: از سن ۱۷ سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی آن برخی قرص های مختلف بوده است.

وی در حال حاضر به عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن های لندن مشغول کار است و می گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای آهنگ و یا شانه کردن موی مشتریان متحول می شوم و در این هنگام همکارانم که از حالت من اطلاع دارند، برای اینکه مانع متوجه شدن مشتری شوند، به وی مجله ای می دهند که مطالعه کند و یا یک فنجان قهوه می دهند تا مشتری را چند دقیقه ای مشغول کنند.

پزشکان این حالت را استثنایی می دانند و می گویند معدود افرادی در جهان وجود دارند که دچار چنین حالتی می شوند و در مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینه وجود ندارد. دسته کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهای احساسی و یا کمبود محبت می دانند.

سارا در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک بار متحول می شوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می گذارم.

گاهی آنقدر فعالیت جنسیم برای آرام کردنم زیاد می شود که خسته ام می کند. شرکای جنسیم لازم نیست که تلاش زیادی بکنند، چون من خیلی راحت ارضا می شوم.

او معتقد است که این وضعیتش ناشی از قرصهای ضد استرسی است که در ۱۹ سالگی استفاده کرده است.

در عرض چند هفته تحریکاتم بیشتر و بیشتر می شد و ارگاسمهای پایان ناپذیری را تجربه می کردم. این جریان از داخل رختخواب شروع شد. رابطه جنسیم ساعتها طول می کشید تا آنجایی که دوست پسرم دچار حیرت می شد که چند ارگاسم را می توانم تجربه کنم! بعد پس از پایان س. ک. س. رخ می داد. من به این فکر می کردم که ما در رختخواب چه کرده ایم و اندکی به هیجان می آمدم، بعد تحریک می شدم و در نهایت ارضا می شدم. در عرض شش ماه تعداد ارگاسمهای روزانه ام به ۱۵۰ عدد در روز و در نهایت به ۲۰۰ تا در روز رسید.

او و دوست پسرش از هم جدا شدند و دوست پسرهای بعدی هم همواره با تقاضاهای جنسی بی پایانش مشکل دارند.

اغلب دوست دارم تا آنجایی که می توانم ارگاسم داشته باشم تا انرژیم کاملا تخلیه شود تا ارگاسمها تمام شوند و بتوانم کمی به آرامش برسم.

اگرچه سارا از نظر دوستانش خوشبخت ترین دختر روی زمین است، اما از نظر خانواده اش، دختری است با یک مشکل خیلی استثنایی.

سارا کارمن در ادامه می افزاید: آرزو دارم به طور طبیعی زندگی کنم.

 

حتما بخوانید  شناسایی زنان شهوتی از روی چهره با علم روانشناسی

منبع : نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(18 رای, میانگین امتیاز: 3٫61 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه