خانه » اخبار » اخبار جالب و خواندنی » مردی که حامله شد زایمان کرد و فرزندش را سالم به دنیا آورد + عکس

مردی که حامله شد زایمان کرد و فرزندش را سالم به دنیا آورد + عکس

مردی که حامله شد

آیا بارداری مردان ممکن است؟ بله درست متوجه شدید مطلب درباره بارداری مردان است، مرد اتریشی توانست اولین مردی باشد که حامله شود و اولین مردی که زایمان کرد. زایمان مرد حامله مگر امکان پذیر است؟ چگونه مرد حامله میشود در ادامه پست به توضیح این موضوع پرداخته ایم.

عکس مردی که حامله شد

توماس بیتی اولین مردی که حامله شد

 

اولین مردی که حامله شد

یک مرد در کشور اتریش کودکی را به جهان آورد. به گزارش خبرگزاری اتریش به نقل از روزنامه اتریشی “کلاینه تسایتونگ” این مرد که در گذشته زن بوده و رحمش را با وجود انجام عمل تغییر جنسیت حفظ کرده است، در حال حاضر با زنی دیگر زندگی می‌کند. به نوشته روزنامه یاد شده،بارداری مردان که تغییر جنسیت داده اند غیر ممکن نبوده و ساخت نوزاد در بدن توماس به روش طبیعی صورت گرفته است.

عمل تغییر جنسیت زن به مرد زیر نظر پزشکان صورت گرفته و تولد نوزاد در گراتس، دومین شهر بزرگ اتریش، صورت پذیرفته است. خانواده توماس اولین مردی که زایمان کرد مایل به گفت و گو با رسانه‌ها درباره این رخداد نبوده است. زایمان مرد حامله و همچنین بارداری مردان ترانس به ندرت چنین مواردی در جهان رخ می‌دهد.

عکس مردی که زایمان کرد

عکس مردی که زایمان کرد

مردی که بچه دار شد

مردی که بچه دار شد

 

سرشناس‌ترین موردی که تا به حال در رسانه‌ها مطرح شده، موضوع بارداری “توماس بیتی” ترانس سکشوال (ترا جنسیتی ) آمریکایی در سال ۲۰۰۸ بوده است.
رسانه‌های جهان از او به‌ عنوان اولین مردی که حامله شد یا به عبارت دیگر “اولین مرد آبستن” اسم برده اند. “بیتی” که نامش از ابتدای تولد “تری سی” بود در سال ۱۹۹۸ خود را به تیغ جراحان عمل تغییر جنسیت سپرد. او به همسرش سه فرزند هدیه کرد، چون همسر او نمی‌توانست بچه‌دار شود. اما ازدواج این دو نفر موفقیت‌آمیز نبود و سرانجام “بیتی” تصمیم گرفت که همه‌ی ارگان‌های جنسی زنانه را از بدنش خارج سازد.

اولین مرد ترانس سکشوالی که آبستن شد اهل کشور آلمان بود. او که در برلین، پایتخت کشور آلمان زندگی می‌کرد فرزندش را در سال ۲۰۱۳ به جهان آورد. او که به‌ عنوان زن زاده شده بود هنوز دارای رحم و تخمدان بود و از طریق اسپرم خریداری شده از بانک اسپرم باردار شده بود.

در سال ۲۰۱۶ فرناندو کاچادو و همسرش دیان رودریگز بچه‌دار شدند. هر دوی این شهروندان اکوادوری ترانس سکشوال بودند؛ فرناندو به هنگام تولد زن و دیان پیش از عمل مرد بود. موردی هم در ایسلند سرشناس شد. در این کشور یک پسر جوان ۱۹ ساله، تنها چند ماه پس از این که به خانواده و دوستانش گفته بود که ترانس سکشوال است، باردار شد و کودکی را از طریق سزارین به جهان آورد.

عکس مردی که حامله شد

عکس مردی که حامله شد

 

او امسال بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد و چون همسر او یک دائم‌الخمر بود دادگاه حضانت سه فرزند آنها را به پدرشان “توماس” داده است.

عکس مردی که حامله شد

عکس مردی که حامله شد

 

این روزها “توماس” خبر از عشق جدیدی می‌دهد که بار دیگر او را رسانه‌ای کرده است.
او عاشق پرستار بچه‌هایش شده و قصد دارد با او ازدواج کند.

“امبر نیکلاس” که در حال حاضر به عنوان پرستار این خانواده پرحاشیه است قرار است همسر جدید این مرد باشد.

توماس اولین عمل جراحی تغییر جنسیتش را ۱۵ سال پیش انجام داده است و می‌گوید اگر چه بارداری هیجان انگیز ترین تجربه زندگی او محسوب می‌شود اما این بار قصد دارد این وظیفه را به همسرش واگذار کند.

پزشکان توصیه کرده‌اند اگرچه او به خاطر وجود رحم در بدنش قادر به بارداری است اما چون عملاً یک مرد است این کار را نکند.

اولین مردی که حامله شد

اولین مردی که حامله شد

 

او ۵ سال پیش با انجام یک عمل جراحی تکمیلی موفق به تغییر جنسیت کامل شد.

او گفته است قصد دارد همزمان با همسرش باردار شود و یک تولد عجیب را در خانواده‌اش رقم بزند.

 

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(8 رای, میانگین امتیاز: 4٫25 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه