خانه » عکس » عکس بازیگران » پست اینستاگرامی آناهیتا دری به یاد پدرش + عکس های جدید آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری به یاد پدرش + عکس های جدید آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری به یاد پدرش

آناهیتا دری به یاد پدرش یک پست بسیار زیبا در اینستاگرام منتشر نموده و یک متن زیبایی نیز در پایین این عکس گذاشته و نوشت که پدرش برای او بسیار با ارزش بود و از اینکه پدرش در کنارش نیست بسیار ناراحت می باشد آناهیتا دری دختر سیدضیاء الدین دری کارگردان و نویسنده ایرانی می باشد آناهیتا دری نیز بازیگر می باشد و در سریال پدرش به ایفای نقش پرداخته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پست اینستاگرامی آناهیتا دری به یاد پدرش + عکس های جدید آناهیتا دری را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

پست اینستاگرام آناهیتا دری با یاد پدرش

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

آناهیتا دری نوشته:

«این زیباترین تصویر هر شب زندگیم بود که دیگر ندارم
پدری که می‌نوشت و هرگز خسته نمی‌شد‌
می‌نوشت می‌نوشت می‌نوشت ..
یه شب تابستان پارسال اومدم بالای سرش گفتم بابا چی می‌نویسی از صبح؟ خسته نشدی؟
گفت:اینا همه‌ی ارثیه‌ی من به شماست
برای شما می‌نویسم

پدرم یک سال بعد از این جمله رفتی و ما ماندیم با میلیون‌ها صفحه و ثروتی که برایمان گذاشتی
رد انگشتانت روی صفحات را می‌بویم و می‌بوسم
از جانم برایم عزیزترند…
افسوس که دیگر نیستی….
ولی خوشحالم که غبطه نمی‌خورم و افسوس نمی‌خورم.
چون من ثانیه به ثانیه‌ی بودنت را لذت بردم
از حرف زدنت، از راه رفتنت، از افکارت از نصایحت از وجود پر مهرت که اقیانوس بی انتها بود با تمام وجود غرق لذت می‌شدم.
گاهی وقتی نگاهت می‌کردم انقدر در درونم قربون صدقه ات می‌رفتم که حرفهایت را دیگر نمی‌شنیدم…
من تمام سال‌ها و ماه‌ها و روز‌ها و لحظه‌های با تو بودن را قدر دان بودم و هستم و و از خوشبختی حضورت در زندگیم غافل نبودم»

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

پدر آناهیتا دری

آناهیتا دری دختر سیدضیاء الدین دری، دانش آموخته مهندسی مواد سرامیک است. بازیگری را با بازی در فیلم های پدرش و از سال ۷۲ آغاز کرد.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

آناهیتا دری در رستوران

بیوگرافی آناهیتا دری

آناهیتا دری دختر ضیاء الدین دری که تجربه بازی در سریال پدرش را داشته است .درباره حضور خود در عرصه بازیگری می گوید: خیلی پیشتر از این و در سال ۷۲ با بازی در فیلم تلویزیونی «دیدار» به کارگردانی سیدضیاء الدین دری کار را در عرصه بازیگری شروع کردم که برای روز آزادگان تولید شد. آن روز سن و سالم خیلی کم بود و نقش دختر یک آزاده را ایفا کردم که خیلی برایم خاطره انگیز بود. در این فیلم، در کنار فریبرز عرب نیا و فریده سپاه منصور بازی کردم.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

بیوگرافی آناهیتا دری

وی درباره نقش پدرش در علاقه خود به بازیگری و سینما می‌گوید: من در اتمسفری بزرگ شدم که لحظه لحظه آن هنر وجود دارد. هنر در ذات خود تنها زمانی می تواند کسی را همراهش کند که جو حاکم بر آن اتمسفر روی او تاثیر مستقیم بگذارد. ضمن اینکه معتقدم درصد زیادی از علاقه به کار هنر ژنتیکی است و این را از پدر به ارث بردم. ما از صبح تا شب در منزل مان بحث فیلم و هنر بود و به همین دلیل پدرم خیلی به ما کمک کرد و معلومات زیادی را به راحتی از او می آموزیم، فکر می کنم بزرگ ترین عامل گرایش مان به این هنر پدرمان بود. پدرم از دوران کودکی درس بازیگری را به من آموخت یعنی از همان دوران علاقه مند شدم تا به کلاس بازیگری بروم.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

دری درباره نحوه انتخاب نقش ها می گوید: من در انتخاب نقش هایم آزاد هستم. پدر گاهی راهنمایی و پیشنهاد می کنند اما در آخر خودم درباره نقشی که قرار است قبول کنم؛ تصمیم می گیرم.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

عکس جدید آناهیتا دری

وی درباره بازی در فیلم های پدرش می گوید: در سالهای ۷۵ و ۷۶ در دو فیلم «سینما سینماست» و «باد و شقایق» به کارگردانی پدرم بازی کردم و سپس در ۴، ۵ فیلم کوتاه از کارگردانان جوان به ایفای نقش پرداختم. همزمان با بازی در «کلاه پهلوی» نقشی در سریال «سال های مشروطه» ایفا کردم که به تجربه من در بازیگری اضافه کرد. پدرم از همان سال ۷۲ که اولین تجربه بازیگری ام را انجام دادم نسبت به جنس بازی من شناخت پیدا کرد و همواره برای پیشرفت در بازی من را تشویق می کرد.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

دوستان آناهیتا دری

آناهیتا دری در ادامه درباره راهنمایی‌ها و پیشنهادهای پدرش می گوید: پدرم همیشه من را برای بازی بهتر تشویق می کند. ایراداتم را می گیرد و این تشویق ها ادامه داشت و پدرم در این سال ها خیلی کمکم کرد تا راه ها و تکنیک های بازیگری را بیاموزم. پدرم خیلی به من اعتماد دارد و به راحتی نقش تهمینه را به من داد، در صورتی که نقش خیلی سختی بود، چون تهمینه نقشی است که با نگاه و میمیک صورتش حرف خود را منتقل می کند. معتقدم بازی نقش هایی نظیر تهمینه که حسی است خیلی سخت تر از بازی در نقش های پر دیالوگ است. ابتدای شروع بازی نقش خیلی برایم مبهم بود ولی پدرم کمکم کرد تا بتوانم این نقش را ایفا کنم. امیدوارم مورد پسند مخاطبان قرار گرفته باشد.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

وی درباره میزان تاثیر و بهره گیری از رابطه پدرش برای حضور در عرصه بازیگری می گوید: اتفاقا بزرگترین منتقد بازی و حضور من پدرم هست. نه به این معنا که جلوی حضورم در عرصه بازیگری را بگیرد. اما در ابتدا هر آنچه که باید در این باره را به من متذکر شد و از همه زوایا من را آگاه کرد.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

دری در ادامه می گوید: اینکه بگویم پدرم پارتی حضور من در سینما و تلویزیون است باید بگویم خیر، به هیچ عنوان این گونه نیست. معتقدم اندکی باید مردم عادلانه تر فکر کنند. اگر پدرم قرار بود پارتی بازی کند می توانستم نقش دیگری به طور مثال، نقش شادی را بازی کنم ولی چون در این مقطع فیلم برداری سن کمی داشتم پدرم حاضر نبود که برای راحتی دخترش بگوید چهره پردازی خاصی کنید تا سنش بیشتر شود و نقش شادی را بازی کند. پدرم هیچ وقت این ریسک و پارتی بازی ها را برای من و برادرم نکرد.

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

عکس اینستاگرامی آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

عکس خفن آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

پست اینستاگرامی آناهیتا دری

منبع : سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(اولین امتیاز را شما بدهید)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه