خانه » اخبار » اخبار حوادث » مرگ دختر کلاس اولی به نام دنیا ویسی زیر آوار دیوار مدرسه اش

مرگ دختر کلاس اولی به نام دنیا ویسی زیر آوار دیوار مدرسه اش

فوت دانش‌آموز دختر بر اثر ریزش دیوار

مرگ دختر کلاس اولی به نام دنیا ویسی در کردستان فاجعه ساز شد این دختر که به تازگی وارد مدرسه شده بود بر اثر ریزش دیوار کلاسشان فوت نمود کلاس این مدرسه خیلی وقت بود که دیوارهایش در حال ریزش بود ولی مسئولین هیچ توجهی نمی کردند تا اینکه امروز این کلاس خراب شده و دنیا ویسی ۷ ساله را به کام مرگ فرو برد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ دختر کلاس اولی به نام دنیا ویسی زیر آوار دیوار مدرسه اش را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

مرگ دختر کلاس اولی

دینا ویسی

فوت دانش‌آموز بر اثر ریزش دیوار

و اظهار داشت: “دنیا ویسی” دانش‌آموز پایه اول دبستان روستای گرماش شهرستان سنندج، بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه جان خود را از دست داد.

وی در تشریح نحوه وقوع این حادثه گفت: امروز براثر ریزش بخشی از دیوار حیاط آموزشگاه مدرسه روستایی به علت فرسوده بودن بنا، این دانش‌آموز مصدوم و بلافاصله توسط مدیر آموزگار و پدر نامبرده به بیمارستان بعثت سنندج اعزام شد اما متأسفانه براثر جراحات وارده فوت کرد.

مرگ دختر کلاس اولی

دیوار مدرسه ای در کردستان

ریزش دیوار مدرسه در کردستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اینکه این دبستان دارای ۱۳ نفر دانش‌آموز و یک کلاس چند پایه است، تصریح کرد: متأسفانه بارها در جلسات و گفت‌وگوهای مختلف هشدار داده‌ایم که مدارس سطح استان فرسوده هستند، اما مورد بی‌توجهی مسئولان قرار گرفته است.

 

منبع: تسنیم

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(2 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه