خانه » اخبار » اخبار حوادث » قتل و تجاوز به زن باردار ۲۱ ساله در استان تهران

قتل و تجاوز به زن باردار ۲۱ ساله در استان تهران

قتل و تجاوز به زن باردار ۲۱ ساله در تهران فاجعه ساز شد

قتل و تجاوز به زن باردار ۲۱ ساله که توسط یکی از اقوام و بستگان وی انجام شد این زن تبعه افغان بود که در ورامین زندگی می نمود در بررسی های که پلیس انجام داد دریافت که وقتی زن تنها در خانه بود یکی از بستگانش پیش وی آمده که او نیز افغانی بوده است او را مورد تجاوز قرار داده است و بعد از تجاوز او را با چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل و تجاوز به زن باردار ۲۱ ساله در استان تهران را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

قتل و تجاوز به زن باردار 21 ساله

قتل و تجاوز به زن باردار ۲۱ ساله

کشته شدن زن باردار بعد از تجاوز

رسیدگی به این پرونده از زمانی شروع شد که جسد خونین زن جوان باردار در خانه‌اش در ورامین کشف شد.

 

تجاوز به زن باردار

کارآگاهان جنایی با شروع تحقیقات دریافتند این زن ۲۱ ساله افغان از سوی یکی از بستگانش و زمانی که در خانه تنها بوده مورد تجاوز قرار گرفته و سپس با ضربه‌های کارد به قتل رسیده است. پلیس خیلی زود عامل جنایت را که یکی از اقوام مقتول بود شناسایی کرد، اما وقتی به سراغش رفتند مشخص شد وی متواری شده است.

قتل و تجاوز به زن باردار 21 ساله

قتل و تجاوز به زن باردار ۲۱ ساله

ردیابی‌ها برای دستگیری وی ادامه داشت تا اینکه جسد وی چندی بعد در حالی که بر اثر مصرف مواد مخدر جان باخته بود از سوی پلیس پیدا شد.

بدین ترتیب با گذشت ۴ سال از این ماجرا خانواده مقتول با حضور در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده خواستار دریافت دیه مقتول ازصندوق بیت المال شدند. قضات هم پس از بررسی محتوای پرونده با درخواست اولیای دم موافقت کردند.

 

منبع: ایران

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه