سروش رفیعی می‌گوید مطابق انتظار سپاهان توانسته روحیه‌اش را حفظ کند و دوباره به روند پیروزی برگردد.

به گزارش “ورزش سه”، سروش رفیعی یکی از خوب‌های سپاهان مقابل فولاد بود و یک گل بی نظیر هم به ثمر رساند. او در میکسدزون ورزشگاه نقش جهان در ابتدا راجع به بازی گفت: بازی خیلی مهم و سختی را برنده شدیم و به تیم خوب و قابل احترام فولاد خداقوت می‌گویم. مجموعه خوب و دوست داشتنی که سال‌ها خاطرات خوبی با آن‌ها دارم و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم. فکر می‌کنم بازی سختی بود و با تمام احترامی که برای‌شان قائلم ما شایسته پیروزی بودیم.

 

رفیعی ادامه داد: فراز نشیب در لیگ وجود دارد و بازی‌هایی بود که شاید از نظر فوتبالی حق ما نبود و می‌توانستیم برنده بازی باشیم را باختیم و امتیاز از دست دادیم و این اتفاق دو یا سه بازی پشت سر هم افتاد ولی این ارزشمند است که شما بتوانی بعد از دو یا سه باخت دوباره جمع و جور شوی و روحیه‌ات را حفظ کنی و تیمت را شکل بدهی. چیزی که از مجموعه ما انتظار می‌رفت همین بود.

حتما بخوانید  نویدکیا:حضور زنان سپاهانی جای خوشحالی دارد

 

او در رابطه با گل ترکیبی و قشنگی که سپاهان زد بیان کرد: همه اتفاق نظر دارند که ما در این مدت فوتبال خوبی بازی کردیم. حتی در روزهایی که باختیم هم خوب بازی کردیم و کارهای ترکیبی خوبی انجام دادیم و سعی کردیم مسائلی که کار کردیم را در زمین انجام دهیم و خودمان را خوب به محوطه برسانیم و خیلی خوب موقعیت ایجاد کنیم. خداراشکر که امروز هم همین گونه بود و کار خوب تیمی که انجام دادیم منجر به گل شد. برای ما لذت بخش است کاری که انجام می‌دهیم به گل و برد تبدیل شود.

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =

همچنین بخوانید
باشگاه‌های ترکیه و آرارات لیگ ارمنستان به دنبال جذب علی مبارکی، هافبک ایرانی اسپورتینگ ۲۹ ساله هستند، که در لیگ آذربایجان با عملکرد موفق مورد توجه قرار گرفته است.