پیشکسوت فوتبال ایران مدعی است تیم ملی باید با تمرکز دفاعی بیشتری مقابل رقبا ظاهر شود تا فرصت ایجاد موقعیت به حریف داده نشود.

به گزارش “ورزش سه”، ابراهیم قاسمپور پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران در واکنش به شرایط خط دفاعی تیم ملی طی دو بازی اخیرش گفت: ضعف دفاعی ما تا بازی مقابل کره آشکار نشده بود البته این مشکلات در این بازی هم به دلیل آن که در زمین ما انجام شد تا حدودی پنهان ماند.

 

وی با اشاره به این موضوع که نبود بازی تدارکاتی قطعا در روند تیم ملی تاثیرگذار بوده گفت: مطمئنا در خط دفاعی مشکلات زیادی داریم که جز در بازیهای خوب و با کیفیت هویدا نمی‌شود. به عنوان مثال دو نفر خط دفاعی تیم ملی پس از گذشت سال‌ها بازی در کنار یکدیگر، هنوز به هماهنگی نرسیده‌اند.

حتما بخوانید  چه کسانی از فهرست تیم ملی جاماندند؟

 

قاسمپور با اعلام اینکه صعود تیم ملی به جام جهانی تا حد زیادی قطعی شده و این تیم باید به دنبال برطرف کردن ضعف‌های خود برای تورنمنت اصلی باشد گفت: ضعف‌های ایران در برابر تیم‌های بزرگ فرصت زیادی برای تیم باقی نمی‌گذارد از این باید به فکر آینده تیم ملی باشیم.

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 3 =

همچنین بخوانید
باشگاه‌های ترکیه و آرارات لیگ ارمنستان به دنبال جذب علی مبارکی، هافبک ایرانی اسپورتینگ ۲۹ ساله هستند، که در لیگ آذربایجان با عملکرد موفق مورد توجه قرار گرفته است.