خانه » اخبار » اخبار فرهنگی » دعوای بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور در اینستاگرام

دعوای بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور در اینستاگرام

ادامه دار شدن دعوای بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور

دعوای بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور هنوز هم ادامه دارد بهنوش بختیاری یکی از بازیگران پر حاشیه در ایران می باشد رضا رشیدپور با بهنوش بختیاری به تازگی دعوای مجازی راه انداخته اند پستی که بهنوش بختیاری در صفحه شخصی خود گذاشته بود حذف نموده است این بحث بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور فعلا در اینستاگرام سوژههمه کاربران شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دعوای بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور در اینستاگرام را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تیکه انداختن بهنوش بختیاری و رشیدپور

بعد از مصاحبه رضا رشیدپور با نماینده مجلس، بهنوش بختیاری در پستی اینستاگرامی نوشت: ‎ نماینده دولت جمهوری اسلامی در حالا خورشید مترسکی شدن که مردم بگن وای چقدر شجاع هستن ایشون….یه سری حرفها در بیست و سی شنیده نمیشد..گفتن ایشون در برنامه شون بگن…و شبیه مردم درستش کنیم..که شک نکنن….گاهی به دولت…ووبه وقتش چنان با دولت همراه خواهند بود که کسی در مخیله اش نمیگنجد..گفتن دو تا به مردم بزن… دو تا به دولت… به وقتش استفاده خوبی ازت میکنیم…. ایشونم که عاشق اینه که پول.. پول.. پول بگیره و تا جایی که میتونه گنده بشه و برنامه ش

دعوای بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور

دعوای بهنوش بختیاری و رضا رشیدپور

دیده بشه… مردم عزیز… الهی بمیرم که همیشه فریب میخورید…همیشه بلدن چجوری گولمون بزنن…ولی سیاه نشوید.. تورو خدا سیاه نشوید.. این آقا از مردم عادی نیست……..توروخدا فریب حرفاشون رو نخورید..ایشون نماینده مستقیم دولت هستن و ای کاش نماینده خوبی بودن… ایشون نه به مردم..نه به دولت وفادار نیستن.. خواهید فهمید..زمان..زمان… ثابت خواهد کرد.

– لازم به ذکر است این پست از صفحه بهنوش بختیاری حذف شده است.

کنایه غیرمستقیم بهنوش بختیاری به رشیدپور

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: اربابان رسانه از شکسته شدن انحصار قدرتشان در مقابل رسانه های فردی وحشت زده شدند همین یه جمله ات بس پوریاجان.

 

منبع: آخرین خبر

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه