خانه » سلامت » اخبار پزشکی » ۲۰ روش موثر خانگی جهت بزرگ کردن سینه با طب سنتی

۲۰ روش موثر خانگی جهت بزرگ کردن سینه با طب سنتی

بزرگ کردن سینه

براي بزرگ شدن سينه چه بخوريم؟ چگونه سینه های بزرگ، سفت و خوش فرم داشته باشیم؟ در ادامه به پاسخ این سوالات می پردازیم. و به شما خواهیم گفت که برای بزرگ کردن سینه و برای داشتن سینه هایی سفت و خوش فرم از چه مواد غذایی چه چیزهایی بخورید.

بزرگ کردن سینه

 

 

روش های بزرگ کردن سینه زنان

 

۱ – ورزش

در زیر شش ورزش بسیار تاثیرگذار را برای بزرگ کردن سینه ، خوش فرم کردن سینه و سفت کردن سینه معرفی و آموزش داده ایم، با انجام دادن این ورزش ها، علی الخصوص ورزشهای ( شنا ، پرس سینه و پرواز دسته ها به پایین ) که در زیر آموزش داده شده است بعد از مدت دو ماه، به وضوح شاهد تغییرات در سینه و افزایش سایز سینه های خود خواهید بود.

نکته : توجه داشته باشید که تا زمانی که شما این ورزش ها را انجام میدهید سینه هایتان بزرگ و خوش فرم خواهد بود و در صورتی که این ورزش ها را رها کنید به مرور زمان سینه هایتان به حالت قبل باز میگردد. به همین خاطر توصیه می کنیم که این ورزشها را همیشه انجام دهید، علی الخصوص ورزشهای ( شنا ، پرس سینه و پرواز دسته ها به پایین )، علت تاکید برای انجام این سه ورزش، تنها تاثیر فوق العاده ای است که میگذارند پس این سه ورزش ( شنا ، پرس سینه و پرواز دسته ها به پایین ) را حتما انجام داده و آنها را ترک نکنید.

 

یوگاه یا پیلاتس

بزرگ کردن سینه با ورزش

این نوع از ورزش نه تنها سبب تقویت ماهیچه ها می شود بلکه سبب افزایش عضلات قفسه سینه در زیر پستان می شود.

 

شنا

بزرگ کردن سینه با ورزش

با استفاده از روش های مناسب راست نگه داشتن پشت و بدن در یک خط مستقیم سبب بهبود چشمگیر عضلات سینه ای می شود و سبب سفت شدن و تقویت عضلات سینه ای می شود و در نتیجه باعث افزایش سایز سینه ها می شود.

 

تمرین با صندلی

بزرگ کردن سینه با ورزش

برای این ورزش نیاز به استفاده از یک صندلی با بازوی استوار می باشد. شما باید هر دو دست را در حالت استراحت با گرفتن صندلی به صورت مستقیم نگه دارید و بدن را بلند کنید. صندلی از پشت بگیرید و بدن خود را به بالا فشار دهید و به مدت پنج ثانیه نگه دارید سپس رها کنید. این حرکت را ۱۰ بار تکرار کنید.

 

فشار دادن کف دست

بزرگ کردن سینه با ورزش

محل کف هر دو دست را به هم فشار دهید ( به اندازه ۵ شماره ) و سپس به آرامی رها کرده و این کار برای ۱۰ بار تکرار کنید.

 

پرس سینه

بزرگ کردن سینه با ورزش

برای بزرگ کردن سینه شدیداً این حرکت توصیه می شود و هرگز آن را رها نکنید.

الف) به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قرار دهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن آن هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سمت سینه ها متمایل کنید.

ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جایی که آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود. این حرکت را روی میز پرس سینه انجام دهید نتیجه بهتری خواهد داشت.

 

پرواز دست ها به پایین

بزرگ کردن سینه با ورزش

این حرکت نیز نقش اساسی در بزرگ شدن و فرم گرفتن سینه ها دارد و این روش نیز برای بزرگ کردن سینه توصیه می شود.

الف) روی زمین بخوابید به صورتی که سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتی که گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد.

ب) دست ها را از هم باز کنید به صورتی که آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند، دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید.

 

۲ – دستگاه وکیوم سینه

بزرگ کردن سینه با دستگاه وکیوم سینه

پمپ بزرگ کننده سینه وسیله پزشکی ایمنی می باشد که برای افزایش سایز سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ ها یا وکیوم های بزرگ کننده سینه انتخابی فوق العاده برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها در زنانی است که برای افزایش سایز سینه های خود مایل به استفاده از قرص ها و جراحی زیبایی سینه نیستند. استفاده از این پمپ ها خیلی ساده بوده، جای زیادی را اشغال نمی کنند و دارای مزایا و فواید زیادی برای سلامت سینه ها می باشند، در حالیکه عوارض جانبی نیز ندارد. ماساژ دادن و بادکش کردن سینه ها باعث جریان آزادانه لنف در پستانها شده و از سرطان سینه پیشگیری می کند.

این دستگاه ها بطور کلی از ۲ لیوان بادکش و یک وسیله پمپ کننده که می تواند الکتریکی یا دستی باشد تشکیل شده اند.

می توان بیان کرد که پمپ های بزرگ کننده سینه از طریق روش های زیر به رشد سینه ها کمک می کنند:

۱ – کششی که توسط پمپ در بافت سینه ایجاد می شود باعث متورم شدن سینه ها می گردد. بزرگی و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود در اثر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه می باشد.

۲ – پمپ بزرگ کننده سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد کنند. به علاوه موجب متعادل شدن هورمونهایی می شود که مسوول سفتی و جوانی سینه ها هستند.

۳ – عملکرد کلیدی این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید می باشد. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود را تقویت می کند.

۴ – این دستگاه می تواند حدود ۱ تا ۲ سایز اندازه سینه ها را بزرگ کرده و همچنین باعث سفتی و فرم دهی به سینه ها گردد. برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی روزانه ۲ بار و حداقل ۳ ماه از این دستگاه استفاده کنید. به کار بردن این دستگاه با دیگر روشهای طبیعی می تواند فرایند بزرگ شدن سینه ها را سرعت بخشد.

جهت سفارش دستگاه وکیوم سینه بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دستگاه بزرگ کننده سینه

 

۳ – ماساژ سینه

بزرگ کردن سینه با ماساژ

بر اساس انستیتوی طب سنتی و جایگزین تایلندی ، ماساژ منظم سینه ها می تواند موجب بزرگ شدن اندازه ی سینه ها شود. ماساژ به دو روش کمک می کند ابتدا جریان خون را افزایش می دهد و سپس به کشش بافت درون سینه کمک می کند تا ظاهری سفت تر و بزرگتر به خود بگیرد. برای ماساژ از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنید.

روغن را بین دو کف دست خود دو یا سه دقیقه بمالید تا گرم شود.

دست هایتان را روی سینه هایتان قرار داده و به سمت داخل ماساژ دهید این کار را با حرکت دایره ای شکل در تمام قسمت های سینه انجام دهید.

حداقل ۱۰۰ تا ۳۰۰ حرکت دایره ای در صبح ها و مجددا همین تعداد را شب ها قبل از خواب انجام بدهید.

این درمان را دو بار در روز به مدت یک یا دو ماه انجام بدهید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

 

حتما بخوانید  آموزش كوچك كردن سينه با ماساژ + نکات جلوگیری از بزرگ شدن سینه

۴ – سویا

بزرگ کننده سینه

در یک جمله سویا منبع بهترین مواد غذایی است. سویا و محصولات سویادار به دلیل داشتن ایزوفلاون برای تحریک هورمون ها و بزرگ شدن سینه ها جزو بزرگ کننده های سینه قرار می گیرند.

 

۵ – ویتامین E

بزرگ کردن سینه با ویتامین ای

( روزی یک عدد قرص به مدت ۱۵ روز ) بعد ۱۵ روز استراحت بدهید دوباره شروع به خوردن کنید اینو میگم چون ممکنه ویتامین E زیادی هم براتون ضرر داشته باشد و باعث پرخوری و چاقی بشود.( مشورت با پزشک )

در صورت مصرف خوراکی های سرشار از ویتامین E مانند روغن جوانه گندم و آفتابگردان، تخمه آفتاب گردان، اسفناج، کلم پیچ، گوجه فرنگی، سویا، سیب زمینی، پودر فلفل، ذرت، زیتون، فندوق، بادام، گردو، کیوی، اسفناج پخته، زردآلو خشک شده و ریحان خشک شده دیگر نیازی به قرص های ویتامین E نخواهید داشت چرا که قرص ها علاوه بر فواید، عوارض نیز دارند.

 

۶ – قرص های ضد بارداری ( ال دی.اچ دی. ژاسمین و …)

بزرگ کردن سینه با قرض ضد بارداری

البته اگر به مدت شش ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرص ها ( مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا سه سایز رشد سیــنه خواهید داشت ولی عوارض این داروها را از یاد نبرید. ( افسردگی، دلدرد، سر درد، سر گیجه، تنبلی تخمدان و… )

 

۷ – چربی های سالم

همه چربی ها چربی های بد نیستند. برای سالم ماندن و همچنین افزایش سایز سینه هایتان، باید از مصرف چربی های بد و روغن های گیاهی تبدیل شده اجتناب کنید و چربی های سالم مصرف کنید. به علاوه، چربی های سالم شما را چاق نمی کنند. تخم مرغ، ماهی (سالمون، ساردین، تن و قزل آلا)، گردو، آووکادو، روغن زیتون، کره بادام زمینی و لوبیا همه منابعی عالی از چربی های سالم هستند که به بزرگ شدن سینه هایتان کمک می کنند.

 

۸ – قامت ایستاده

یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای بزرگ کردن سینه ها، ایستادن صحیح است. سینه را جلو داده و شانه ها را به سمت عقب کشیده و نگه دارید اینکار سبب میشود تا سینه ها درشت تر دیده شده و علاوه بر آن عضلات سینه ها بکار گرفته شوند و رشد کنند علاوه بر این کمر شما قوزی نداشته و کاملا راست شده و همین باعث می شود تا قد بلندتر دیده شوید.

 

۹ – شنبلیله

بزرگ کردن سینه با شنبلیله

متخصصان داروهای گیاهی بر این باورند که شنبلیله می تواند به بزرگ کردن سینه ها و سفت تر کردن آنها کمک کند. این گیاه که یک فیتواستروژن است موجب تحریک هورمونهای رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود. از سوی دیگر به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.

یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. برای درست کردن پودر شنبلیله ، تخم آن را تفت داده و بعد آسیاب کنید.

بزرگ کردن سینه با روغن شنبلیله

روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.

شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی مصرف کنید و یا آن را به صورت قرص روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید).

 

۱۰ – تخم رازیانه

بزرگ کردن سینه با رازیانه

تخم رازیانه نیز می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند.

یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد را با دو قاشق چایخوری تخم رازیانه در یک ماهی تابه بریزید. بگذارید دانه ها سرخ شوند. بعد روغن را صاف کنید و بگذارید سرد شود. از این روغن برای ماساژ آرام سینه ها به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه استفاده کنید. بگذارید روغن ۳۰ دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده کنید.

شما می توانید هر روز چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف نمایید.

 

۱۱ – مواد غذایی سرشار از استروژن را به رژیم غذایی خود بیفزایید

ثابت شده است که مواد غذایی سرشار از استروژن می توانند به افزایش سایز سینه ها کمک کنند. البته این بدان معنا نیست که باید در تمام روز غذاهایی مصرف کنید که حاوی استروژن هستند تا بتوانید به سرعت سینه هایتان را بزرگ کنید. مصرف غذاهایی که استروژن دارند، مانند غذاهایی با پایه سویا، میوه ها، سبزیجات، مرغ، تخم مرغ، تخم بادیان رومی (انیسون)، تخمه آفتاب گردان، تخم کتان و دانه های کنجد به رشد بهتر سینه ها کمک می کنند.

 

۱۲ – تخم کتان

بزرگ کردن سینه با تخم کتان

شايد دانه هاي كتان معجزه نكنند، ولي اين دانه ها حاوي فيتواستروژن هستند، نوعي از استروژن گياهي كه به بزرگ کردن سینه ها كمك مي كند. ولي نكته اينجاست كه نبايد توقع تأثير فوري از اين دانه ها داشت.

دانه هاي كتان عنصري مكمل براي بزرگ كردن سينه ها هستند؛ اگر بطور متعادلي از آنها استفاده شود، اين دانه ها به تدريج به رشد بافت سينه كمك مي كنند و اثرشان را خواهيد ديد. مي توانيد دانه هاي كتان را به صبحانه، ماست، اسموتي، سالاد و غذاهاي ديگر اضافه كنيد و ميل نماييد.

 

۱۳ – شبدر سرخ

بزرگ کردن سینه با شبدر سرخ

شبدر سرخ از چهار ماده فیتواستروژن تشکیل می شود که به نظر می رسد در رشد طبیعی اندازه ی سینه ها موثر باشند. این گیاه دارویی موجب سفتی سینه ها نیز می شود.

یک یا دو قاشق چایخوری از گل های شبدر سرخ خشک را در یک فنجان آب داغ بریزید.

آن را ۳۰ دقیقه دم کنید.

صاف کرده و این چای را دو تا سه بار در روز بنوشید.

این درمان را چند ماه ادامه بدهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

۱۴ – ریشه قاصدک

افزایش سایز سینه با روغن ریشه قاصدک

ریشه قاصدک یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار موثری است که نقش مهمی در رشد سلولها و بافت های جدید سینه و در نهایت بزرگ کردن سینه دارد.

شما می توانید دوبار در روز چای ریشه قاصدک بنوشید یا کپسول های ۵۲۵ میلی گرمی را روزی یکبار مصرف کنید. این درمان ها ظرف چند ماه شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

هنگامی که این روش های درمان طبیعی را برای بزرگ شدن سینه هایتان انجام می دهید بخاطر داشته باشید که نباید از همه روش ها به طور همزمان استفاده کنید. یک یا ترکیبی از دو یا سه روش را انتخاب کنید و برای چند ماه فقط همین روش ها را انجام دهید . نیازی به ذکر این نکته نیست که قبل از شروع درمان های گیاهی می توانید با پزشک نیز مشورت داشته باشید.

 

حتما بخوانید  آموزش بزرگ کردن سینه با مالش + روشهای سفت کردن و خوش فرم کردن سینه

۱۵ – سیب زمینی وحشی یا Wild Yam

افزایش سایز سینه با سیب زمینی وحشی

سیب زمینی وحشی توسط متخصصان گیاهان دارویی برای رشد سینه ها توصیه می شود. این گیاه دارویی حاوی فیتواستروژن هایی است که به رشد بافت سینه کمک می کند.

برای بزرگ کردن سینه ها می توانید از سیب زمینی وحشی به صورت چای یا کپسول استفاده کنید.

شما می توانید سینه هایتان را با کرم سیب زمینی وحشی ماساژ بدهید تا پروژسترون آن از طریق پوست جذب شود. این کار را دو بار در روز و به مدت چند ماه انجام بدهید تا متوجه رشد اندازه سینه تان بشوید.

 

۱۶ – پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica

بزرگ کننده سینه پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica

طبق مطالعه ای که در دانشگاه چولالانکورن تایلند انجام گرفت مشخص گردید که گیاه Pueraria Mirifica می تواند سایز سینه ها را تا ۸۰ درصد افزایش دهد. عصاره این گیاه حاوی فیتواستروژن هایی مانند دی اکسی میروسترول ، میروسترول و جنیستئین است. این فیتواستروژن ها در متعادل کردن سطح هورمون های بدن زنان نقش دارند و در نهایت منجر به سلامت بدن از جمله سینه ها می شوند.

شما می توانید این ماده را به صورت کرم های موضعی ، ژل ، صابون ، کپسول یا قرص خوراکی در بازار بیابید. دوز خوراکی آن ۲۵۰ میلی گرم دو بار در روز است . محصولات موضعی را می توانید دو بار در روز روی سینه بمالید و ۳ تا ۵ دقیقه ماساژ بدهید تا کاملا جذب شود. این درمان ها باید حدود سه ماه دنبال شود تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. گفته می شود محصولات موضعی این گیاه در بزرگ شدن باسن نیز موثر است.

 

۱۷ – ریشه پنیرک پف نبات

بزرگ کننده سینه

ريشه پنيرك پف‌نبات كاملاً شناخته شده است ( بله اين گياه در اصل براي درست كردن پف‌نبات يا همان مارشمالو استفاده مي شد ) و اصولاً به شكل قرص فروخته مي شود. بسياري از خانم ها از ريشه اين پنيرک برای رشد سریع و بزرگ کردن سینه ها استفاده می كنند. با اين حال، بايد توجه داشت كه قبل از مصرف بايد حتماً با پزشك خود مشورت كنيد.

اگر دليلش را مي پرسيد بايد بگوييم كه مصرف اين ريشه با داروهاي ديگر باعث مي شود كه اثر آن كاملاً از بين برود. قبل از مصرف مكمل هاي غذايي، بايد از پزشك خود اطلاعات كافي بگيريد.

 

۱۸ – نخل اره ای Saw Palmetto

بزرگ کننده سینه

از دیگر گیاهان دارویی پر طرفدار برای بزرگ کردن سینه نخل اره ای است. با این که هنوز دقیقا روشن نیست، علت اثرات بزرگ کردن سینه این گیاه ناشی از مواد مغذی گیاهی و اسیدهای چرب آن است که موجب تحریک بافت سینه ها شده و ظاهر و اندازه ی سینه هایتان را بهبود می بخشد.

نخل اره ای در بازار به شکل کپسول خوراکی ، قرص یا چای موجود است.

روزانه دو یا سه فنجان چای نخل اره ای را به مدت چند ماه استفاده کنید.

در صورت مصرف قرص های مکمل با ۱۶۰ میلی گرم که حاوی ۸۵ تا ۹۵ درصد استرول و لیپید باشد ، دوبار در روز شروع کنید . برای تعیین دوز می توانید با پزشک مشورت کنید.

 

۱۹ – روغن جوانه گندم

افزایش سایز سینه با روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم را نیز می توانید برای رشد سینه ها به کار ببرید. هنگامی که این روغن را روی سینه ها ماساژ می دهید ، به افزایش جریان خون موضع کمک می کند و در نتیجه غذا رسانی و اکسیژن رسانی بهتری برای سوخت و ساز بهتر به آن موضع می رسد. این روند موجب بزرگ شدن اندازه سینه ها می شود. ضمنا چون روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E می باشد ، از افتادگی سینه ها نیز جلوگیری کرده و آنها را برای مدت طولانی سفت و خوش فرم نگاه می دارد.

چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ده دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ بدهید.

این درمان را دو تا سه بار در روز و به مدت یک ماه انجام دهید تا شاهد نتیجه حاصل باشید.

 

۲۰ – نوشیدن روزانه آب پاپایا یا شیر

پاپایا و شیر بزرگ کننده سینه

شیر و آب پاپایا را در رژیم غذایی روزانه خود جای دهید و مشاهده کنید که چطور به افزایش سایز سینه هایتان کمک می کند. در واقع شیر و آب پاپایا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که به بزرگ کردن سینه ها کمک می کنند. اگر نمی توانید آب پاپایا را بگیرید، خود این میوه را در سالاد میوه یا اسموتی استفاده کنید. نکته جالب اینجاست که میلک شیک موزی هم به رشد سینه ها کمک می کند.

 

 

توصیه ها

 

از گرما خودداری نمایید

حرارت حاصل از تابش آفتاب و یا آبتنی با آب داغ موجب منبسط شدن رگها و کند شدن جریان خون در رگهای پستان می شود؛ از طرفی قبلاً نیز اشاره شد که قرارگیری در معرض نور شدید آفتاب باعث پیری پیش از موعد پوست، زایل شدن رشته های الاستیک و در نتیجه چروکیده شدن آن می شود.

از این رو توصیه می شود سینه های خود را از حرارت شدید بدور نگه دارید و سعی کنید با آب خنک پستانها را مالش داده و با تحریک جریان خون در رگها، بافت آنها را تقویت کنید. یک دوش دو دقیقه ای آب سرد برای پستان های کوچک و سه دقیقه ای برای سایز بزرگ توصیه می شود. دوش آب سرد گردش خون در رگها را سرعت بخشیده و به دفع توکسین ها (مواد سمی) کمک می کند.

توجه: در انجام این تمرینات از یک دوش استفاده کنید و سینه ها را با یک حرکت چرخشی مالش دهید. در صورت عدم دسترسی به دوش می توانید با یک لیف ابری بزرگ آب سرد را کم کم روی سینه بریزید و آن را بمالید.

 

با عادات بد خداحافظی کنید

باور کنید یا نکنید، عادات بد باعث می شوند که رشد سینه هایتان متوقف شود. برای مثال، سیگار کشیدن از رشد سینه جلوگیری می کند. مصرف زیاد الکل نیز نه تنها سینه ها را از بین می برد، بلکه موجب سرطان نیز می شود. مصرف زیاد قهوه، زیاد کار کردن (و در نتیجه استرس زیاد)، خواب کافی نداشتن، علل دیگر رشد نکردن سینه ها هستند.

 

دستورات لازم برای حفظ زیبایی پستانها

۱ – تغذیه و پرورش اندام به طور علمی ۲ – هیدروتراپی سرد ( ماساژ با آب سرد) ۳ – ماساژ با روغن های ویژه ۴ – انتخاب صحیح سوتین(متناسب با اندازه پستان به نحوی که سینه ها تحت فشار نباشند )

 

جذب پروتئین

برای بزرگ کردن سینه ها مهم است که میزان جذب پروتئین بدنتان را بالا ببرید. غذا خوردن به روشی نامتعادل یکی از دلایل اصلی عدم سرزندگی و شادابی است.

بنابراین باید میوه ها و سبزیجات و مواد مغذی و سرشار از پروتئین کافی مصرف کنید، گردو، شیر، تخم مرغ، ماهی، کره بادام زمینی، مرغ، تخم کدو حلوایی، ماست یونانی و غیره از این دست مواد غذایی هستند. نوشیدنی ها قند دار (نوشابه و …) فست فود و … را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

 

منبع : نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(43 رای, میانگین امتیاز: 4٫09 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

تاکنون 9 نظر ثبت شده است.

 1. سلام بچه ها … من يكي از عشق پروتزايي هستم كه مدتهاست روي مخ شوهرم هستم كه اجازه پروتز بهم بده اما يك كلام ميگه نه .. حالا كه ديگه اميدي ندارم ميخوام از روش هاي سنتي استفاده كنم . كارايي كه طي تحقيقاتم ياد گرفتم و ….خلاصه اش ميكنم :
  خوردن رازيانه است …. رازيانه رو خيلي ها ميدونم الان ميايد ميگيد من خوردم جواب نداده و الكي و از اين حرفا ولي الان ۴ روزه دارم ميخورم و احساس ميكنم سينه هام مثل زماني شده كه ميخواست توش شير بياد داره درد ميگيره چون هورمون ها رو نميدونم چه كار ميكنه …

  مثلا ميخواستم خلاصه اش كنم .
  حالا هر كسي ميخواد بياد با هم شروع كنيم .. اول بايد ۴۰ شب شبي يك ليوان رازيانه بخوري…بعد كه توي سينه هات كاملا احساس فشردگي كردي بايد ۷ روز بادكش سينه انجام بدي .. بادكش سينه هم بوسيله بادكش مخصوص سينه كه توي داروخانه ها هست ميتونيد بگيريد و خودتون انجام بديد …

  توجه : موارد منع مصرف عرق رازيانه براي خانمها :يكي در زمان عادت ماهيانه نبايد استفاده كنند.در ايام بارداري منع مصرف دارد مگر با تشخيص پزشك و نهايتا كسي كه كيست سينه داردنبايد استفاده كند.

 2. فکر نمیکردم این همه راه برای بزرگ کردن سینه وجود داشته باشه واقعا ممنون استفاده کردم.

 3. من خیلی دنبال این بودم که ببینم چه خوراکی هایی برای بزرگ کردن سینه مفید هستن که با محتوای سایت شما بر خوردم ممنون

 4. برام سوال بود که براي بزرگ شدن سينه چه بخوريم که با مطالعه مطلب خوب شما به موادهای غذایی که باعث رشد سینه میشن پی بردم. ممنون

 5. دوستان بزرگ كردن سينه با مالش هم روش خوبی هست اما در کنارش باید از بادکش سینه استفاده کنید.

 6. خیلی ممنون متوجه شدم که خوردن چه چيزهايي باعث بزرگ شدن سينه ميشود

 7. سلام دوستان به نظر من مالش توسط جنس مخالف باعث بزرگتر شدن سینه میشه چون خود من بعد ازدواج سینه هام به تدریج بزرگتر شد، درضمن از نظر علمی هم ثابت شده هستش.

 8. سلام و احترام
  مادرم سینه های بزرگی داره اما من خیلی سینه های کوچیکی دارم تاحالا پیش هیچ دکتری برای درمان نرفتم و هیچ کاری هم نکردم شوهرم با من مخالفه که برم برای این کار زیر نظر پزشک باشم اما من پافشاری می کنم نمی دونم برای این کار باید پیش چه دکتری برم لطفا راهنماییم کنید. من یه پسر دارم که یک سالشه و شیرخشکی هست فقط ۷ ماه شیر خودمو خورد تغییری در شکل سینه هام ایجاد نشده سایز سینه هام ۶۵ هست لطفا برای بزرگتر شدن سینه هام بهم کمک کنید ممنون.

 9. با سلام خدمت دوستان عزیز
  جهت بزرگ کردن سایز سینه در بانوان مصرف گیاه قاصدک بسیار مفیده
  اما با توجه به اینکه ریشه قاصدک و مخصوصا دمنوش آن بسیار تلخ هستند، می تونید کپسول ریشه رو تهیه و به راحتی مصرف کنید
  طبق اصول علمی مصرف پودر ریشه بسیار موثر تر از عصاره یا دمنوش است.
  می توانید کپسول ریشه قاصدک رو از شرکت دارویی ایرانی که این محصول رو تولید میکنه با قیمت مناسب تهیه کنید
  بسیار با کیفیته

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه

14 − چهار =