خانه » سلامت » اخبار پزشکی » چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند و علت یا دلایل آن چیست؟

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند و علت یا دلایل آن چیست؟

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند دلایل و علت علاقه مردان به سینه بزرگ چیست؟ که در این پست به توضیح آن می پردازیم که چرا مردان زنانی با سینه بزرگ دوست دارند.

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

 

نگرش خانم‌ها در مورد اندازه‌ی سینه‌ شان با نظر مردان متفاوت است. عده‌ای از خانم‌ها برای اینکه سینه‌ ی بزرگ داشته باشند زیر تیغ عمل جراحی می‌روند و گمان می‌کنند که سینه‌ی بزرگ مورد علاقه‌ی همه‌ی مردان است.

این که مردان چه نوع سایز سینه را می‌ پسندند کاملا سلیقه‌ ای است. البته این را فراموش نکنید که داشتن سینه‌های بزرگ ملاکی برای داشتن رابطه‌ی عاطفی عالی نمی‌باشد. کمتر مردی است که به خاطر سایز سینه‌ی همسرش گله کند، اغلب مردها خوش تیپ و خوش هیکل نیستند که توقع داشته باشند همسرشان همه چیز تمام باشد. به همین خاطر اگر عشق و علاقه بین زوج وجود داشته باشد مسئله‌ی کوچک یا بزرگ بودن سینه خانم موضوعی پیش و پا افتاده است.

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

 

 

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

شکی در این موضوع نیست که اکثر مردان زنانی که سینه‌های بزرگ دارند را بیش‌تر از زنانی با سینه کوچک تحسین می‌کنند به همین خاطر عده‌ای از محققان خارجی دست به تحقیقاتی زدند تا علت علاقه مردان به سینه‌ی بزرگ را مورد ارزیابی قرار دهند و به این نتیجه برسند که آیا همه‌ی مردان عاشق سینه‌های بزرگ هستند یا نه؟

طی این تحقیقات توانستند به ارتباط چند موضوع با انتخاب سایز سینه‌ی مورد علاقه‌ی مردان دست پیدا کنند که آن موارد عبارت‌اند از:

○ وضعیت اقتصادی مردان

○ تغذیه مردان

○ علاقه‌ی مردان به پدر شدن

 

 

آزمون علمی بر اساس وضعیت اقتصادی مردان

عده‌ای از مردان با وضعیت رفاهی و اقتصادی پایین، متوسط و بالا توسط یک آزمون علمی جمع آوری شده و سپس ۵ انیمیشن متحرک از ۵ خانم که فقط در سایز سینه‌ها با هم متفاوت بودند به شرکت کنندگان نشان داده شد.

نتیجه‌ی این بررسی به این صورت بود: مردانی که از جهت مالی در طبقه‌ی پایینی قرار داشتند علاقه‌ی شدیدی به سینه‌های بزرگ از خود نشان داده و مردانی که در طبقه‌ی متوسط مالی قرار داشتند زنانی با سینه‌ی متوسط و مردانی که در طبقه‌ی مالی بالایی قرار داشتند زنانی با سینه‌ی کوچک را پسندیدند.

 

 

آزمون علمی بر اساس تغذیه مردان

در این تحقیق، محققان ۶۶ دانشجوی مرد را که گرسنه بودند و ۵۸ دانشجوی مرد که سیر بودن (غذا خورده بودند) انتخاب کرده و علاقه‌ی این افراد را با پخش انیمیشن مورد بالا مقایسه نمودند.

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

 

طبق آزمایش صورت گرفته مردانی که گرسنه بودند در مقایسه با مردان سیر علاقه‌ی بیش‌تری به سینه‌های بزرگ نشان دادند.

 

 

رابطه علاقه‌ی مردان به پدر شدن و سایز سینه

دو محقق به نام‌های کریستوفر بوریس و آرماند مونتیو، تئوری را مطرح کردند که رابطه‌ای بین علاقه‌ی مردان به پدر شدن و سایز سینه خانم‌ها وجود دارد.

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

چرا مردان سينه بزرگ دوست دارند

 

آن‌ها با تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند که ارتباط مستقیمی بین هورمون‌های باروری و سایز سینه زنان وجود دارد.

یعنی زنانی که از سینه‌های بزرگی برخوردارند،هورمون‌های باروری زیادی داشته و در نتیجه علاقه‌ی زیادی به فرزند دار شدن دارند. از همین رو مردانی که علاقه‌ی کمتری به پدر شدن دارند، بیشتر خانم‌هایی با سینه‌ی کوچک را می‌پسندند.

دو محقق برای اثبات این موضوع ۶۷ دانشجو را در این آزمایش شرکت داده و ابتدا علاقه‌ی هر یک را برای پدر شدن پرسیده و در ادامه تصویر یک زن به آن‌ها نمایش داده شده تا سایز سینه را مشخص کنند و طبق این آزمایش توانستند درستی نظریه خود را به اثبات برسانند.

 

توجه: جهت بزرگ کردن سینه مقاله ۲۰ روش بزرگ کردن سینه بدون نیاز به عمل جراحی و پروتز سینه را به شما توصیه می کنیم جهت مشاهده مقاله بر روی بزرگ کردن سینه زنان کلیک کنید.

 

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(19 رای, میانگین امتیاز: 3٫68 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه