خانه » سلامت » اخبار پزشکی » نحوه تنگ كردن واژن با آب انار و پوست انار + طریقه استفاده

نحوه تنگ كردن واژن با آب انار و پوست انار + طریقه استفاده

تنگ كردن واژن با آب انار

چگونه واژن را تنگ کنیم سوالیست که ذهن اکثر زنان را مشغول کرده است در این مقاله قصد داریم بهترین روش تنگ كردن واژن با آب انار و تنگ کردن مقعد با آب انار را که یکی از میوه های تنگ کننده واژن و تنگ کننده مقعدی است را معرفی کنیم و به نحوه استفاده از آن بپردازیم.

تنگ كردن واژن با آب انار

تنگ كردن واژن با آب انار – تنگ كردن واژن با انار – پوست انار برای تنگ شدن واژن

 

طبق تحقیقات پزشکی و تجربی، بعد از زایمان طبیعی حدودا پنجاه روز طول می کشد تا اندازه واژن به اندازه ی اولیه ی خود برسد. البته این حالت خوش بینانه ی قضیه است، چون در بسیاری از  اوقات، این اتفاق  نمی افتد و حتی با گذشت ماه ها پس از زایمان، واژن به اندازه ی طبیعی خود باز نمی گردد. علاوه بر زایمان طبیعی، عوامل دیگری مثل افزایش سن، انجام رابطه ی جنسی در پوزیشن های نامناسب و سست شدن ماهیچه های اطراف واژن، باعث بروز این مشکل می شوند. به طوریکه  هستند زنان زیادی که قبل از زایمان نیز از این مشکلرنج می برند.

از آن جایی که یکی از نیازهای اساسی و طبیعی انسان رابطه ی جنسی می باشد و رابطه ی جنسی سالم و مناسب مستلزم وجود اندام های جنسی سالم و مناسب می باشد، این تغییر سایز واژن  موجب نارضایتی خانم ها و به طبع همسرانشان می شود. حتی در بسیاری از اوقات، خانم ها برای دچار نشدن به  این مشکل، از زایمان طبیعی گریزان شده تن به جراحی پر دردسر سزارین می دهند.

تنگ کردن واژن با آب انار

تنگ کردن واژن با آب انار – تنگ كردن واژن با انار – پوست انار برای تنگی واژن

 

همچنین گشادی واژن در خانم ها به دلیل مشکلاتی که برای رابطه ی جنسی ایجاد می کند، باعث افسردگی و شرمساری زنان نیز شده، موجب می شود تمایل افراد به ایجاد رابطه ی جنسی فوق العاده کاهش یافته و به اصطلاح طرفین سرد مزاج شوند. که این مشکل در صورت حل نشدن ممکن است به حدی حاد شود که زندگی زناشویی طرفین را تحت تاثیر قرار دهد.

 

از جمله دلایلی که باعث کم شدن میل جنسی در خانم ها می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱٫ خستگی های شدید جسمی و روحی ( زنان معمولا هنگامی که از نظر جسمی و روانی در شرایط نرمالی نباشند تمایلی به برقراری رابطه ی جنسی نشان نمی دهند)

۲٫ شوک های سنگین عاطفی (اتفاقات تلخ و ناگوار)

۳٫ افسردگی

۴٫ ناتوانی و ضعیف شدن ماهیچه های لگنی و ماهیچه های واژن

۵٫ گشادی واژن ناشی از زایمان طبیعی یا موارد دیگر

 

همانطور که مشاهده می کنید یکی از دلایل عمده ی کاهش میل جنسی در خانم ها گشادی واژن می باشد. امروزه اما با پیشرفت روز افزون علم پزشکی دیگر نیازی به تحمل این دسته از مشکلات نمی باشد بلکه با روش های نوینی مثل جراحی های زیبایی واژن و دستگاه تناسلی می توان به طور کامل این مشکلات را برطرف نمود. اگر چه جراحی و لیزر یکی از راه های متداول برای تنگ کردن واژن می باشد اما به دلیل عارضه های پس از درمان در این روش ها  (مثل تنگ شدن بیش از حد واژن که منجر به دردناک شدن رابطه ی جنسی می شود)  افراد زیادی تمایل به استفاده از روش های بی خطرتر و آسان تری دارند.

 

از جمله روش های طبیعی و بی خطری که برای تنگ کردن واژن مناسب است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش اول: متخصصان علوم ورزشی، حرکاتی طراحی کرده اند که با انجام مرتب و مداوم آن ها می توان تا حد زیادی گشادی  واژن را درمان کرده آن را به سایز اولیه ی خود برساند. این حرکات که به ورزش های کگل معروف می باشند باعث تحریک و تقویت ماهیچه های لگنی و ماهیچه های واژن شده در دراز مدت موجب سفتی و تنگ شدن واژن می شود.

روش دوم: بسیاری از افرادی که توانایی انجام حرکات کگل را نداشته یا تمایلی به آن  ندارند به دنبال روش های دارویی درمانی مناسب برای تنگ کردن واژن می باشند. از جمله درمان های دارویی که می توان  در این مشکل استفاده کرد، استفاده از صابون ها و قطره های خاصی که به این منظور تولید شده اند، می باشد. این صابون ها و قطره ها شامل عصاره ی گیاهانی که خاصیت  انقباض و جمع کنندگی دارند، می باشند. که علاوه بر جمع کنندگی واژن ، باعث کاهش عفونت و باتری های مضر واژن نیز می شوند.

 

خواص آب انار در تنگ کردن واژن

تنگ كردن واژن با آب انار: یکی از روش های درمانی گیاهی و تجربه شده برای تنگ کردن واژن استفاده از انار و مشتقات آن می باشد.

تنگ كردن واژن با آب انار

تنگ كردن واژن با آب انار – تنگ كردن واژن با انار – پوست انار برای تنگ کردن واژن

انار یک منبع طبیعی از ترکیبات فنلی است و دارای مقادیر بالای آنتی اکسیدان نیز می باشد. اما ماده ای که باعث شده انار در درمان این مشکل نیز نقش موثری داشته باشد تانن می باشد. ترکیبات تانن در پوست، ریشه، دانه و گل های انار به مقدار بالایی یافت می شود. این ترکیبات به انار خاصیت قبض کنندگی بالایی می دهد. از بین مشتقات انار، پوست و ریشه ی انار دادای اثرات قابض بسیار بیشتری می باشند. استفاده از آب انار و پوست آن  موجب تاثیرات مثبتی در درمان گشادی واژن می شود که در ادامه به آن می پردازیم.

 

نحوه تنگ کردن واژن با استفاده از آب انار

تنگ كردن واژن با آب انار: در نسخه های تجربی برای درمان این مشکل نسخه ای به شرح زیر وجود دارد:

ابتدا دراز کشیده سپس مقداری آب انار با کمک سرنگ ( بدون سوزن) به واژن وارد کنید. سعی کنید دو الی سه ساعت در همان وضعیت باقی بمانید. هر چقدر مدت زمانی که آب انار در واژن است بیشتر باشد، درمان نتیجه ی بهتری به دنبال دارد.

 

خواص پوست انار در تنگ کردن واژن

پوست انار از نظر طب سنتی دارای طبعی سرد و قابض می باشد. ترکیبات تانن و آلکالوئید های مختلفی در پوست انار وجود دارد که باعث می شود  این ماده دارای خاصیت قبض کنندگی بالا باشد. یکی از مشکلاتی که می توان با استفاده از این خاصیت قابضی پوست انار  آن را حل کرد، شل شدن، افتادگی و گشادی واژن می باشد. مشکلی که بسیاری از خانم ها در گیر آن بوده در صدد یافتن راه حل و درمان آن می باشند.

تنگ کردن واژن با آب انار

تنگ کردن واژن با آب انار – تنگ كردن واژن با انار – پوست انار برای تنگی واژن

 

برای تنگ کردن واژن با استفاده از پوست انار می توانید به روش های زیر عمل کنید:

روش اول استفاده از پوست انار برای تنگ شدن واژن: مقداری پوست انار را تکه کرده به همراه مقداری آب بر روی حرارت قرار دهی . نیم ساعت پس از جوشیدن آب، ظرف را از روی حرارت بردارید، پس از خنک شدن آب، آن را صاف کرده و در لگن تمیزی بریزید، و به مدت  سی الی چهل دقیقه در آن بنشینید. این کار را روزی دو الی سه مرتبه تا رسیدن به نتیجه ی مورد نظر انجام دهید.

روش دوم استفاده از پوست انار برای تنگ کردن واژن: مقداری پوست انار را خشک کرده، پودر کنید. شب ها قبل از خواب، تکه ای پنبه ی بهداشتی را به وسیله ی گلاب یا سرکه ی خانگی مرطوب کرده در پودر  پوست خشک شده ی انار بزنید. سپس پنبه را در واژن خود قرار دهید و تا صبح آن را خارج نکنید. مداومت بر این کار موجب سفتی و انقباض عضلات واژن شده باعث می شود واژن به سایز طبیعی خود برگردد.

علی رغم نظرات و بازخوردهای مثبتی که استفاده از این روش ها برای تنگ کردن واژن داشته است، متخصصان زن و زایمان این روش های سنتی و علمی را بی اساس و پایه خوانده و بر اثر نداشتن آن ها تاکید می کنند. آن ها معتقدند برای حل این مشکل می توان از جراحی های خاصی که در این قسمت انجام می گیرد استفاده کرد و چنانچه فرد مایل به جراحی نباشد، می تواند از روش های درمانی مبتنی بر لیزر درمانی برای حل مشکل خود استفاده نماید.

 

منبع: سایت نیک استار

حتما بخوانید  واژن چیست همراه با عکس

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(65 رای, میانگین امتیاز: 3٫45 از 5)
Loading...
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه