خانه » سایر مطالب » طلسم محبت یهودی اصل – دعای یهودی برای محبت – سحر محبت یهودی

طلسم محبت یهودی اصل – دعای یهودی برای محبت – سحر محبت یهودی

طلسم محبت یهودی

در این پست به طلسم محبت یهودی پرداخته‌ایم که دعا نویسان از این طلسم استفاده می‌کنند. فرد برای به دست آوردن محبت و یا عزیز شدن میان جمع از این نوع طلسم استفاده می‌کند.

طلسم محبت یهودی انواع مختلفی دارد که ما در این مطلب به دو نوع آن می‌پردازیم.

جادو محبت یهودی

دعای یهودی برای محبت

 

تاریخچه سحر یا طلسم یهودی

اساس طلسم محبت یهودی به مصر باستان برمی‌گردد و در تاریخ این طلسم را به قوم بنی اسرائیل نسبت داده‌اند.

به طوری که دعا نویسان مسلط مصری اصل طلسم محبت یهودی از نوع با تخم مرغ را در رده‌ ی طلسم اشجار به حساب می‌ آورند.

 

طلسم محبت یهودی با تخم مرغ

در این روش فرد با نوشتن ارقام و کدهایی روی تخم مرغ و دفن کردن آن درون خاک به محبوب شدن دست می‌یابد.

طلسم نویسان یهودی به این موضوع اعتقاد داشته‌ اند که طلسم با تخم مرغ توان ۱۲ قلب را دارد، یعنی فرد می‌تواند محبوبیت خود را تا ۱۲ برابر افزایش دهد.

طلسم محبت یهودی

طلسم یهودی برای جلب محبت

 

فرد در این نوع طلسم یک سری کد که مختص به او می‌باشد و از طریق دعانویسان در اختیار او قرار گرفته به همراه نام خود و نام مادرش با مداد سیاه روی ۵ تخم مرغ نوشته و آن‌ها را در جای بدون تردد در زمین خاک می‌کند تا از این طریق محبت دیگران به او فزونی یابد.

سحر محبت یهودی

دعای یهودی برای محبت

 

برای به دست آوردن کدهای مربوط به شخص دعانویسان از علم اخترشناسی استفاده می‌کنند و با توجه به طالع فرد به این ارقام دست می‌یابند.

 

طلسم محبت یهودی با کبوتر

در این طلسم شما احتیاج دارید به مقداری ذغال سوخته (خاکستر)، آن را با دست پودر کنید و با خاکستر سوخته‌ ای که از طلسم ستاره‌ ی فرد به دست آمده و از دعانویس دریافت کرده‌اید مخلوط کنید.

سپس در محیطی که تردد نیست مثلثی به ضلع یک متر ایجاد کرده و با خاکستر دور تا دور مثلث را بپوشانید. بعد کاغذ طلسم را که دعانویس برایتان تهیه کرده است به پای یک کبوتر ببندید و کبوتر را درون مثلث آزاد قرار دهید. توصیه شده است این کار را بعد از اذان ظهر و یا قبل از اذان مغرب انجام دهید.

کبوتر تا هنگام اذان صبح فردا درون مثلث مانده و بعد از اذان پرواز می‌کند و تا اذان ظهر برمی‌گردد و با خود چوبی به دهان می‌آورد.

دعا محبت یهودی

طلسم یهودی برای جلب محبت

 

کبوتر به درون مثلث رفته و می‌ماند تا شما پیش کبوتر بروید. طلسم را از پای کبوتر باز کرده و با تکه چوبی که کبوتر همراه خود آورده درون پارچه‌ ای سفید و تمیز نگه داری کنید.

کسی که قرار است محبوب شود این دعا را باید همراه خود داشته باشد. در آخر مقداری گلاب روی اضلاع مثلث ریخته و چند قطره هم روی کبوتر بریزید. کبوتر را از مثلث خارج کرده و رها کنید.

برای باطل کردن طلسم چکار کنیم؟ با پاشیدن گلاب، حصار طلسم شکسته خواهد شد و پرنده نیز پرواز خواهد کرد.

 

نقش کبوتر در دعا نویسی

پرنده در دعانویس نقش مهمی دارد به طوری که در بسیاری از نمادها و لوگوهای مختلف نیز از پرنده‌ ای که شاخه به دهان دارد استفاده شده است.

از کبوتر نه تنها در طلسم محبت یهودی بلکه در طلسم‌های خیر و شر دیگر نیز استفاده می‌شود. دو حیوان کبوتر و ماهی در دعا نویسی استفاده شده و گاهی در طلسم‌های شوم مانند بستن بخت و یا ایجاد اضطراب و جنون به کار می‌روند.

 

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(17 رای, میانگین امتیاز: 3٫94 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. سلام لطفا ميخوام بدونم چطور طلسم یهودی را انجام بدیم

  2. سلام.آموزش احضار واستادعامل میخواستم.بااحترام:سیدمحمد

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه