تبلیغات
خانه » سایر مطالب » جملاتی که مردان را عاشق می کند

جملاتی که مردان را عاشق می کند

جملاتی که مردان را عاشق می‌کند

موثرترین جملاتی که مردان را عاشق می کند جملاتی که مردان را به شما علاقه مند می کند جملاتی که مردان را جذب می کند.

جملاتی که مردان را عاشق می کند

جملاتی که مردان را عاشق می کند

شاید شما نیز از زبان مادربزرگ‌هایتان، شنیده باشید که زبان، راه نفوذ به قلب است. شما به‌عنوان خانم خانه، یا فردی که قصد دارید دل مرد موردعلاقه خود را به دست آورد، با استفاده از همین ابزار، در کنار رفتار و اخلاق شایسته خود می‌توانید به مقصود خود برسید. امروز می‌خواهیم به جملاتی بپردازیم که مرد موردعلاقه شما، با شنیدن آن‌ها از زبانتان، در آسمان‌ها سیر خواهد کرد! با مجله اینترنتی نیک استار همراه باشید.

 

با حرف‌های خود او را متوجه کنید که حواستان به کارهایی که برایتان انجام می‌دهد، هست.

هرقدر مرد شما درون‌گرا باشد و یا خود را فردی قوی نشان دهد که نیازی به تشکر شما ندارد، بازهم دوست دارد کارهایی که برایتان انجام می‌دهد، دیده شوند. شما می‌توانید با قدردانی با استفاده ازجمله‌های ساده او را متوجه کنید که حواستان به رفتارش هست و از او متشکرید. جمله‌های ساده استفاده کنید، خیلی راحت بگویید «ممنون که کتاب موردعلاقه ام را برایم خریدی.» «متشکرم که با همه خستگی‌ات، ظرف‌ها را دیشب شستی.» این جملات هرچند ساده شما، انرژی او را برای حمایت هرچه بیشتر از شما دوچندان خواهد کرد.

 

ابرمرد زندگی من

یکی از نیازهای اصلی هر مردی این است که حس کند، ابرمرد زندگی همسرش است؛ و شما باید او را متوجه این نکته کنید. به او بگویید که برای شما بهترین است، قابل اتکا و تکیه است، حامی شماست و بهترین فردی است که میتانید به او تکیه کنید.

 

به تو افتخار می‌کنم

مردها نیاز دارند بشنوند که شما به آن‌ها افتخار می‌کنید. در موقعیت‌های مختلف می‌توانید این جمله را به او بگویید. حتی گاهی مقابل دیگران، در حضور همسرتان این را بگویید. این موضوع باعث می‌شود که همسرتان احساس غرور کند و این حس تا همیشه با او باقی می‌ماند. توجه کنید که نیازی به چاپلوسی و نقش بازی کردن نیست. مطمئن باشید همواره می‌توانید نکاتی هرچند کوچک در رفتار مردتان پیدا کنید و آن‌ها را پررنگ جلوه دهید.

 

حتما بخوانید  روانشناسی عشق - عشق چیست روانشناسی - انواع عشق از دید روانشناسان

نگران نباش من با توام

جملاتی که مردان را عاشق می کند

جملاتی که مردان را عاشق می کند

مشکلات و اشتباهات ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. ممکن است در زندگی شما نیز اتفاقاتی رخ دهد و گاهی همسر شما اشتباهی کرده باشد که منجر به بروز مشکل در زندگی شما شود. وقتی همچنین اتفاقی افتاد به‌جای اینکه مدام همسرتان را سرزنش کنید به او بگویید که همراهش هستید. دلداری‌اش دهید و حمایتش کنید. این کار شما او را قوی‌تر خواهد کرد و برای مقابله با مشکل به‌راحتی سینه سپر خواهد کرد.

 

چه فکر و عمل هوشمندانه‌ای، متشکرم

چه کسی بدش می‌آید که از فرد موردعلاقه‌اش بشوند که از او متشکر و قدردان است. همسرتان خیلی خوشحال خواهد شد اگر بداند که کارهایش باعث ایجاد حس خوشایندی در شما خواهد شد. پس فراموش نکنید از کوچک‌ترین کار آن‌ها قدردانی کنید. این کار می‌تواند پختن غذای مختصر توسط او، مرتب کردن خانه یا هر کار دیگری باشد.

 

من به تو اعتماد دارم

کدام مردی است که از شنیدن این جمله توسط همسرش خوشنود نشود؟ پس او را از شنیدن این جمله محروم نکنید. او مهارت کمی در فهمیدن این موضوع دارد. پس صراحتاً وی را آگاه کنید.

 

دوستت دارم

جملاتی که مردان را عاشق می کند

جملاتی که مردان را عاشق می کند

مهم نیست یک ماه از آشنایی شما می‌گذرد یا در آستانه آغاز سی‌امین سال زندگی مشترکتان هستید. این جمله جادویی کهنه نمی‌شود. به او بگویید که چقدر دوستش دارید؛ اما باید این جمله واقعاً از ته دلتان باشد چراکه در این حالت برای او بسیار پرمعنی است و قابل‌احترام است.

 

نظر تو چیست؟

ویژگی حمایت گر مردان، باعث می‌شود که همواره بخواهند که مشکلات شما را حل کنند. وقتی خودتان از او بخواهید به او می‌فهمانید که نه‌تنها به او اعتماد کامل دارید بلکه عقیده دارید که او می‌تواند مشکلات شما را حل کند.

 

لازم به ذکر است که قبل از استفاده از هریک از جملات بالا، بهتر است سعی کنید همسر یا مرد موردعلاقه خود را به‌خوبی بشناسید تا بتوانید به‌جا و به‌موقع از جملات مناسب استفاده کنید. چراکه اگرچه شنیدن جملاتی که ذکر شد ممکن است برای همه مردان از زبان فرد متقابل خود خوشایند باشد اما استثنا همیشه وجود دارد.

 

منبع: نیک استار

این محتوا لایق چه امتیازی است؟ امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 votes, average: 4٫50 out of 5)

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه