خانه » تکنولوژی » تبلت و موبایل » قطع دائمی و لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول برای همیشه

قطع دائمی و لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول برای همیشه

قطع دائمی پیامک تبلیغاتی همراه اول

در این مطلب از سایت نیک استار آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول به صورت دائمی را به شما عزیزان آموزش می دهیم. با قطع دائمی پیامک های تبلیغاتی همراه اول از شر اس ام اس های تبلیغاتی مزاحم برای همیشه خلاص شوید.

لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول

غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول

 

برخی از پیامک های تبلیغاتی که در شبانه روز به گوشی ما ارسال می شوند اغلب حاوی محتوایی غیر واقعی و با محتوای جعلی و دروغی می باشند. و اکثراً باعث ایجاد مزاحمت می شوند. تا با برخی پیامک های تبلیغاتی که با ارائه اطلاعات نادرست ما را ترغیب به شرکت در مسابقات پیامکی می کنند که اینگونه پیامک های تبلیغاتی می توانند باعث به سرقت رفتن اطلاعات شخصی و مالی ما نیز شوند.

 

خیلی اعصاب داریم، روزانه کلی هم پیامک تبلیغاتی برامون میاد که اعصابمون رو بیش از پیش خورد می کنن و واقعا مارو ذله کردن با این پیامکاشون، با غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی دیگه مجبور نیستید که روزانه کلی SMS تبلیغاتی رو مشاهده و حذف کنید. اگر می خواهید که از شر پیامک های تبلیغاتی خلاص بشید و به صورت دائمی، پیامک های تبلیغاتی رو قطع کنید پس با ما همراه باشید.

 

قطع پیامک های تبلیغاتی همراه اول

به دلیل شکایت پی در پی مردم، بابت تبلیغات مزاحم همراه اول، این اپراتور، راه حل هایی رو برای قطع دائمی پیامک های تبلیغاتی پیش رومون قرار دادن تا با انجامشون، برای همیشه از شر پیامک های تبلیغاتی خلاص بشیم.

 

کدوم پیامک ها پیامک های تبلیغاتی هستند؟

والله این روزها اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، از دوستان آشنایان و فک و فامیلامون بیشتر به ما اس ام اس ارسال میکنن ? . اس ام اس های تبلیغاتی که با شماره های اختصاصی، ارسال پیامک، ارسال میشن اس ام اس های تبلیغاتی هستند. بیشتر این تبلیغات از سوی فروشگاه ها و شرکت ها ارسال میشن، و یک سری از پیامک ها هم از طرف خود همراه اول ارسال میشن. مثل همون کد آهنگ های پیشواز و غیره که برای اطلاع رسانی ارسال میشن. پیامک های اطلاع رسانی همراه اول جزو پیامک های تبلیغاتی به حساب نمیان.

 

اس ام اس های بانک ها بعد از لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول

بیشتر مردم تصور میکنند که اگه پیامک های تبلیغاتی رو لغو و یا غیرفعال کنند دیگه از بانک ها اس ام اس دریافت نمی کنند و این تصور اشتباه و غلطی هستش چون همونطور که عرض شد پیامک های اطلاع رسانی مثل پیامک های بانک ها ، کد آهنگ پیشواز همراه اول یا قبض همراه اول و غیره جزو پیامک های تبلیغاتی به حساب نمیان. به این نکته توجه داشته باشید که زمانی که شما پیامک های تبلیغاتی همراه اول رو قطع می کنید، تمام شماره های تبلیغاتی مسدود شده، جز چند گروه شماره که از قبل برای سیستم تعریف شده که اون گروه شماره ها لغو نشن مثل شماره های پیامک بانک ها و شماره های اطلاع رسانی همراه اول و غیره. پس نگران این مسئله نباشید زیرا بعد از غیرفعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی، باز می توانید پیامک های بانک ها را دریافت کنید.

 

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول

جهت لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول سه روش مختلف وجود دارد که با هر کدام که راحت تر هستید و برای شما ساده تر هست از اون روش استفاده کنید.

 

۱ – ارسال عدد ۱ به ۸۹۹۹

با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۹۹۹ بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه یک اس ام اس با این مضمون که ( حداکثر تا ۲۴ ساعت آینده پیامک های تبلیغاتی شما غیرفعال خواهند شد. ) از همراه اول به شما ارسال میشه که با انجام این روش، دیگه پیامک تبلیغاتی براتون نمیاد و کار تمامه و توجه داشته باشید که در این ۲۴ ساعت آینده ممکنه اس ام اس های تبلیغاتی ای براتون بیاد که بعد از ۲۴ ساعت کاملا قطع میشه.

 

۲ – شماره گیری کد دستوری #۸۹۹۹*

روش دوم برای لغو اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول اینه که کد #۸۹۹۹* ( ستاره ۸۹۹۹ مربع ) رو شماره گیری کرده و منتظر پاسخ باشید.

توجه داشته باشید که با انجام این روش فقط sms های تبلیغاتی ای که از اپراتوری های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ یا ۰۲۱ ارسال می شوند غیرفعال خواهند شد و پیام هایی که از سوی همراه اول و با پیامک های میلیونرشو و غیره و همچنین گیام های بانک ها و موارد خاص غیر فعال نمی شوند. دقت داشته باشید که پیام های تبلیغاتی ای که رایگان نیستند و برای شما هزینه بر می باشند پیامک های VAS هستند و معمولا شماره های ۴ الی ۵ رقمی دارند و معمولاً در اولین پیام به شما هزینه هر پیام و نحوه ی لغو اعلام می گردد.

 

۳ – تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰

روش بعدی برای لغو اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول ، تماس با مرکز خدمات همراه اول است. برای قطع دائمی پیامک های تبلیغاتی همراه اول می تونید با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید و از اپراتور همراه اول یخواهید که پیامک های تبلیغاتی رو غیر فعال کنند به دلیل شلوغ بودن خط های پشتیبانی این روش را توصیه نمی کنیم.

 

لغو پیامک های تبلیغاتی هزینه بر

برای حذف پیامک های تبلیغاتی که هزینه آنها بر روی قبض شما محاسبه می شود و برای هر پیامک دریافتی مبلغی از شما کسر می شود، می توانید با تلفن همراه خود کد دستوری #۸۰۰* را شماره گیر کرده و سپس عدد ۲ را وارد کنید.

 

یعنی مراحل را به این ترتیب طی نمایید:

۱ – شماره گیری #۸۰۰*

۲ – ارسال عدد ۲

دقت داشته باشید که sms هایی که برای شما هزینه بر هستند یا روی قبض هزینه آنها را پرداخت می کنید، با این روش غیرفعال می شوند.

این پیامک ها را که با پیامک هایی که از شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و … ارسال می شوند،‌ را اشتباه نگیرید، دریافت پیامک از شماره هایی که ابتدای آنها با ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ شروع می شود رایگان است.

 

منبع : نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(7 رای, میانگین امتیاز: 2٫71 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه