خانه » سلامت » اخبار پزشکی » آموزش نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسر دار شدن

آموزش نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسر دار شدن

نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسر دار شدن

آموزش نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسر دار شدن – کیت تخمک گذاری و پسردار شدن – روش استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسردار شدن

 

نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسر دار شدن

کیت تخمک گذاری و پسردار شدن

برای تعیین جنسیت نوزاد، دانستن زمان دقیق تخمک گذاری بسیار مهم است. به وسیله کیت تخمک گذاری می توانید زمان تخمک گذاری را بدانید. اگر در آن زمان رابطه جنسی داشته باشید شانس بارداری شما بیشتر شده و همچنین میتوانید جنسیت فرزندتان را خودتان تعیین کنید.

جنسیت نوزاد توسط اسپرم مرد تعیین می شود. اسپرم مردانه (کروموزوم های Y) کوچک تر و سریع تر از اسپرم های زنانه (کروموزوم های X) است. این اسپرم ها سریع تر از اسپرم زنانه به تخمک می رسند اما اسپرم مردان ضعیف تر است.

تخمک گذاری بخشی از چرخه تولید مثل زنان است. طی تخمک گذاری تخمدان، تخمک آزاد می کند. تخمک توسط لوله فالوپ به سوی رحم می رود. این تخمک تا ۱۲-۲۴ ساعت میتواند بارور شود. اگر تخمک بارور شود، در رحم کاشته می شود و از آن زمان پریودی در خانم ها قطع می شود.

استفاده از کیت تخمک گذاری برای پسردار شدن

 

اگر تخمک در این دوره ۱۲-۲۴ ساعته بارور نشود، دیگر بارور نخواهد شد و همراه با ریزش پوشش داخلی رحم در طول قاعدگی از بدن زن خارج خواهد شد.

کیت تخمک گذاری یکی از بهترین ابزارها برای کمک به پسر دار شدن است. شما می توانید با استفاده از کیت به صورت روزانه زمان تخمک گذاری را تعیین کنید.

این کیت درست مثل کیت تست حاملگی یا همان بیبی چک است است که روش استفاده یکسانی هم دارند. این کیت با تست LH ادرار زمان تخمک گذاری را تعیین می کند. اگر جواب تست کیت مثبت باشد. شما در زمان تخمک گذاری قرار دارید.

بهترین و دقیق ترین زمان استفاده از کیت اول صبح است . البته بعضی از خانمها به خاطر تغییر هورمون در طول روز، این تست را بعد از ظهر میگیرند. هر وقت جواب کیت تست تشخیص تخمک گذاری مثبت بود و دو خط روی آن قرمز شد بهترین زمان برای مقاربت است. چون باردار شدن در زمان شروع تخمک گذاری، شانس پسر دار شدن را بیشتر خواهد کرد.

کیت تخمک گذاری و پسردار شدن

 

حتما بخوانید  چند روز بعد از تخمک گذاری احتمال بارداری وجود دارد؟

در زمان شروع تخمک گذاری شانس پسر دار شدن بسیار زیاد است. چون اسپرم مرد Yسریع تر از اسپرم زن x است، در عین حال کوچکتر از اسپرم زن است و زمان کمتری زنده می ماند. به همین دلیل، در این زمان قبل از اینکه اسپرم قوی x وارد تخمک شود، اسپرم y قادر است خود را به تخمک برساند .

همچنین، از آنجایی که اسپرم y زیاد زنده نمی ماند، داشتن مقاربت دورتر از تاریخ تخمک گذاری خود می تواند احتمال دختر دار شدن را افزایش دهد. چون اسپرم x باقی می ماند و تخمک را باردار میکند.

روش استفاده از کیت تخمک گذاری

 

در صورتی که مایلید پسردار شوید، استفاده از کیت پیش بینی تخمک گذاری به شما کمک زیادی می کند. برای تشخیص دقیق زمان تخمک گذاری، روزانه دوبار تست تخمک گذاری را با کیت انجام دهید. کیت های تخمک گذاری با استفاده از تعیین نوسانات هورمون LH کار می کند. شما نوسانات این هورمون را ۴۸-۱۲ ساعت پیش از تخمک گذاری مشاهده می کنید. بهتر است ۱۲ ساعت بعد از مشاهده نوسانات رابطه جنسی تان را آغاز کنید.

 

منبع : نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(10 رای, میانگین امتیاز: 4٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه