خانه » سلامت » اخبار پزشکی » همجنسگرایی مردان در ایران – همجنس بازی مردان در ایران

همجنسگرایی مردان در ایران – همجنس بازی مردان در ایران

همجنسگرایی مردان در ایران

همجنس بازی مردان در ایران به عنوان عملی نامشروع و ناپسند به حساب می‌آید اما متاسفانه در برخی از جوانان کشور نیز این موضوع در حال پراکندگی است در ادامه به همجنسگرایی مردان در ایران پرداخته شده است.

همجنسگرایی مردان در ایران

همجنسگرایی مردان در ایران – همجنس بازی مردان در ایران

 

همجنس‌ بازی مردان در ایران

نباید موضوع همجنس گرایی در ایران را نادیده گرفت و آن را انکار کرد به گفته‌ ی روانشناسان، تربیت نادرست کودکان و نوجوانان و همچنین بی بند و باری و دیدن مداوم فیلم‌ها و تصاویر مستهجن به خصوص مشاهده عمل همجنس‌گرایی می‌تواند خود از عوامل گرایش فرد به هم جنس خود باشد.

فرد به دلیل تنهایی و گاه بی هویتی دست به این عمل نامشروع زده و برای چشیدن لذت‌های جنسی بیشتر به این عمل اعتیاد پیدا می‌کند در نهایت ممکم است فرد به خودکشی روی آورد.

آگاهی جوانان درباره این مسائل می‌تواند آنها را از به دام افتادن در راه‌های نادرست یاری کند، اوایل دهه‌ ی هفتاد فردی به نام علی در ایران با ایجاد چت روم‌ هایی اقدام به تاسیس لایف معروف همجنس گرایی در ایران نموده و فرصتی را برای مردان هم جنس گرا ایجاد کرد که با هم چت کنند، این افراد عموما در چت روم‌ های یاهو با هم ارتباط داشتند.

همجنس بازی مردان در ایران

همجنسگرایی مردان در ایران – همجنس بازی مردان در ایران

 

این افراد مشکل اصلی خود را حس تنهایی عنوان کرده و به گفته‌ ی خودشان برای نادیده گرفتن حس گناه به جمع افراد این سایت پیوسته بودند.

این افراد در دنیای واقعی، در میهمانی‌ها شرکت کرده و با هم ملاقات داشتند تا این که در همین میهمانی‌ها افراد به شرکای جنسی خود مشکوک شده و گمان می‌کردند که شریک جنسی‌ شان با فرد دیگری در ارتباط است.

همین امر باعث شد که به دلیل دوری از بیماری‌ های مقاربتی و عدم اطمینان اعضای لایف کاهش یابد، این روند تا اواخر دهه‌ ی هشتاد ادامه داشت و از بین رفت.

 

حتما بخوانید  علت و علائم همجنس گرایی در مردان و روشهای درمان همجنسگرایی مردان

ظاهر هم جنس گرایان مرد در ایران

به صورت کلی افراد همجنس گرا در سراسر دنیا دارای تیپ‌های متفاوت و شاخص می‌باشند، مردان همجنس گرا معمولاً شلوارهای فاق کوتاه پوشیده و یا کاپشن‌ های خزدار به تن داشتند.

از عطرهای ورساچی، پوما و نو آق و گوچی استفاده کرده و به صورت خود کرم پودر می‌زنند و زیر ابرو بر می‌دارند اما با گذشت زمان این موارد در بین افراد عادی نیز دیده شد به همین خاطر شناخت این افراد به ظاهر کار سختی می‌باشد.

همجنسگرایی مردان در ایران

همجنسگرایی مردان در ایران – همجنس بازی مردان در ایران

 

نگاه ایران به موضوع همجنس گرایی

نگاه به هر مسئله‌ای در هر کشوری تابع آداب و رسوم و سنن و قالب‌های اجتماعی آن کشور است. در کشور ایران عمل هم جنس گرایی مردان عملی نامشروع و حرام عنوان شده است.

طبق ماده ۱۱۰ قانون اساسی، حد لواط در صورتی که با دخول همراه باشد اعدام می‌باشد و در صورتی که دو مرد به مرحله دخول نرسند مجازاتی برابر با صد ضربه شلاق خواهد داشت، اگر فردی ۳ بار مرتکب این عمل شود هر بار ۱۰۰ ضربه تازیانه و در مرحله چهارم وی اعدام خواهد شد.

 

لواط در روایات

پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله) می‌فرمایند: اگر کسانی را که در حال انجام لواط پیدا کردید، هر دو را بکشید چرا که لواط از زنا نیز ناپسندتر است.

ایشان در روایاتی دیگر می‌فرمایند: خداوند در آسمان هفت طائفه را لعن نموده که یکی از آن‌ها لواط کنندگان است. سه مرتبه تاکید کرده که ملعون است هر که عمل قوم لوط را انجام دهد.

همجنس بازی مردان در ایران

همجنسگرایی مردان در ایران – همجنس بازی مردان در ایران

 

روش‌های درمان در ایران

طبق گفته‌ ی روانشناسان یکی از بهترین روش‌های درمان، کنترل جسمی و روانی فرد است که می‌تواند زیر نظر روانشناس به این درمان دست یابد.

همچنین این افراد می‌توانند با ورزش و مصرف دارو قوای جنسی خود را کنترل کنند.

البته چند سالی است که موضوع ترنس یا همان تغییر جنسیت در ایران نیز دیده می‌شود، یکی دیگر از راه‌های پیشنهادی روانشناسان برای این افراد تغییر جنسیت است.

 

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(3 رای, میانگین امتیاز: 2٫67 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه