خانه » سلامت » اخبار پزشکی » جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد؟

جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد؟

جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد

جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد؟ مادران باردار همیشه در تعیین جنسیت فرزند خود عجله دارند و دوست دارند هرچه سریع‌تر بدانند که فرزند آن‌ها پسر است یا دختر. همانطور که قبلاً هم اشاره شد با استفاده از علائم ظاهری مادر می‌توان تا حدودی جنسیت فرزند را تشخیص داد. اما باز هم تأکید می‌کنیم هیچ‌کدام از علائم ظاهری نمی‌توانند به‌عنوان روشی قطعی برای تعیین جنسیت جنین استفاده شود. در هر حال دراین‌بین افرادی هستند که بر اساس تجربیات خود می‌توانند تشخیص دهند که مادر باردار جنین دختر دارد یا جنین پسر. در این مقاله قصد داریم با هم به بررسی این موضوع بپردازیم که جنین پسر کجای شکم قرار دارد همچنین سایر علائم جنین پسر را با هم بررسی می‌کنیم.

جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد

جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد

 

موقعیت جنین پسر در شکم مادر باردار

یکی از علائمی که می‌توانند در تعیین جنسیت فرزند مؤثر باشد موقعیت شکم است. که می‌توانند به شما کمک کنند که بدانید جنین شما دختر است یا پسر. گفته می‌شود که اگر شکم شما در قسمت پایین قرار دارد، یعنی جنین در قسمت پایین شکم قرار دارد فرزند شما پسر است.

جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد

جنین پسر در کدام سمت شکم قرار دارد

 

سایر علایم پسر بودن جنین

اگر مادر یکی از علائم اولیه بارداری یعنی حالت تهوع را تجربه نکنند می‌توان گفت که جنین او پسر است. همچنین اگر مادر پسر باردار باشد بیشتر به غذاهای ترش یا شور تمایل خواهند داشت. با توجه به خلق‌وخوی مادر نیز می‌توان جنسیت جنین را تا حدودی تعیین کرد. زنانی که طبیعتی تهاجمی، جسور و غالب دارند بیشتر احتمال دارد که پسر باردار باشند.

از روی تعداد ضربان قلب جنین نیز می‌توان تشخیص داد که جنسیت جنین چیست. اگر ضربان قلب در جنین کمتر از ۱۴۰ ضربه در دقیقه باشد می‌توان گفت که جنین پسر است. رنگ ادرار مادر نیز در دوران بارداری تغییر خواهد کرد. گفته می‌شود ادرار تیره نشان از پسر بودن جنین دارد. سردی پاهای مادر در طول دوران بارداری نیز یکی از نشانه‌های پسر بودن جنین است.

اگر مادر در دوران بارداری دائماً احساس خستگی کنند و بیشتر بر روی پهلوی چپ خود بخوابد پسر باردار است. افزایش وزن در دوران بارداری اگر به‌طور قابل‌توجهی باشد می‌توان گفت جنین پسر است. چراکه شکم گرد و افزایش وزن به‌طور زیاد نشان از پسر باردار بودن مادر است.

یکی دیگر از نشانه‌های پسر بودن جنین رشد سریع موها است. اگر جنین شما پسر باشد موهایتان سریع‌تر رشد خواهند کرد. در مورد با تکان‌های جنین و جنسیت آن نظرات مختلف و زیادی وجود دارد. عده ای بیان کردند که اگر شکم پایین باشد یعنی پسر باردارید.

در مورد وضعیت شکم مادر نیز گفته می‌شود که شکم مادر باردار دختر بالاتر قرار خواهد داشت. در نتیجه شکم پایین نزدیک به لگن معمولا نشان‌دهنده فرزند پسر است.

 

حتما بخوانید  چند روز عقب افتادن پریود نشانه بارداری یا حاملگی است؟

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(11 رای, میانگین امتیاز: 3٫64 از 5)
Loading...
برچسب ها : ,

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه