تبلیغات
خانه » سلامت » اخبار پزشکی » ۲۰ روش موثر درمان زود انزالی با گیاهان دارویی در طب سنتی

۲۰ روش موثر درمان زود انزالی با گیاهان دارویی در طب سنتی

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

زود انزالی یکی از اختلالات جنسی به حساب می‌آید. این اختلال زمانی اتفاق می افتد که مرد قبل از این که همسرش ارضا شود، منی از او خارج شده و رابطه‌ ی جنسی را ترک می‌کند.

در بعضی مواقع این مورد طبیعی است و به دلیل دوری طولانی مدت از رابطه و مسایل جنسی ایجاد می‌شود.

در این مقاله بیست روش درمان زود انزالی با گیاهان دارویی در طب سنتی را برای شما آماده کردیم.

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی طب سنتی

 

زود انزالی مردان

به صورت طبیعی انزال در مردان بین ۲ الی ۶ دقیقه طول می‌کشد.

اگر از این مدت مشخص شده زودتر ارضا شود فرد زود انزال است و اگر دیرتر از این وقت ارضا شود فرد دچار دیرانزالی است.

عامل مهم برای ایجاد و تشدید کننده‌ ی زود انزالی مردان استرس و اضطراب است. مواردی مانند اختلال نعوظ، افسردگی و داشتن توقعات غیر منطقی از همسر خود را می‌توان از عوامل دیگر ایجاد این مشکل نام برد.

همان طور که متوجه شدید استرس و اضطراب یکی از دلایل زود ارضایی یا زودانزالی در مردان است جهت کاهش استرس و اضطراب خود برای افزایش مدت زمان رابطه جنسی بر روی درمان استرس و اضطراب کلیک کنید.

 

گیاهان دارویی درمان زود انزالی در طب سنتی

برای درمان هر بیماری و عارضه‌ ای راه حل طبیعی بهترین انتخاب است. برای درمان زود انزالی نیز در طب سنتی گیاهانی نام برده شده که در ادامه مشاهده می‌کنید.

 

۱٫ گلاب

گلاب گیاهی آرامش بخش است و سیستم اعصاب مرکزی را تحت کنترل قرار داده و موجب آسودگی خاطر شما می‌شود. روزی ۱ یا ۲ بار نصف استکان گلاب را میل نمائید تا اثر آن را ببینید. شما می‌توانید از گلاب در غذا ها استفاده کرده، از گل سرخ خشک شده نیز می‌توانید دم کرده و استفاده کنید.

 

۲٫ زنجبیل و عسل

دم‌نوش معجزه آسا و بسیار مؤثر در درمان زود انزالی ترکیب زنجبیل و عسل می‌باشد.

 

۳٫ بید مشک و بهارنارنج

از عرق بیدمشک و بهارنارنج به صورت مساوی با هم مخلوط کرده و روزی ۲ تا ۳ استکان مصرف کنید.

 

۴٫ ترکیب گیاهی با عود هندی

به اندازه‌ی ۲۰ گرم از زعفران و عود هندی و فلفل سیاه و میخک را در آسیاب ریخته و خوب بسایید به این ترکیب ۵۰۰ گرم عسل اضافه کرده و صبح و ظهر و شب به اندازه‌ ی یک قاشق مربا خوری میل کنید.

 

۵٫ کندر

کندر یکی از معروف‌ترین داروی در دسترس برای درمان زود انزالی است و برای تأثیر پذیری یک تکه کندر را به اندازه‌ ی نخود در دهان گذاشته و آهسته بجوید تا شیره‌ اش کامل خارج شود. به مدت ۴ الی ۵ دقیق جویدن را ادامه داده و باقی مانده‌ ی کندر را مثل آدامس دور بیندازید.

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

روشهای درمان زود انزالی با گیاهان دارویی طب سنتی

 

۶٫ معجون میخک

۱۰ گرم از گیاه میخک را به همراه ۲۰ گرم کندر و ۲۰ گرم شکر مخلوط کرده و بسایید ۵۰۰ گرم دانه‌ ی اسفند نکوبیده را به این مخلوط اضافه کرده و هر شب یک قاشق چای خوری میل نمایید.

 

۷٫ شاه زیره

کراویا یا همان شاه زیره گیاهی است که به عنوان نفاخ و مصلح در غذاها استفاده می‌شود. برای مصرف گیاه را آسیاب کرده و یک ساعت قبل از رابطه‌ ی جنسی یک قاشق غذا خوری مصرف کنید البته دقت داشته باشید که مصرف مداوم این گیاه به کلیه‌ ها آسیب می‌رساند.

 

حتما بخوانید  افزایش تضمینی سایز اندام تناسلی مردان با چند تکنیک ساده ماساژ

۸٫ انجیر

یک از راحت‌ترین درمان زود انزالی در طب سنتی استفاده از انجیر می‌باشد. روزی ۶ الی ۷ عدد انجیر را استفاده کنید.

 

 

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

روش درمان زود انزالی با گیاهان دارویی در طب سنتی

 

۹٫ گل گاوزبان

این گیاه به عنوان معروف‌ترین دم‌نوش آرامش اعصاب در طب سنتی توصیه شده است. برای تأثیر پذیری از این گیاه برای درمان زود انزالی روزی ۳ استکان دم کرده و میل نمایید.

 

۱۰٫ سرکه انگبین

۲ واحد عرق نعناع را به همراه دو واحد عسل و یک واحد سرکه انگبین را به همراه یک لیوان آب خنک مخلوط کرده و شب‌ها مصرف کنید.

 

۱۱٫ سیاه دانه

یک قاشق چای خوری سیاه دانه را به همراه ۴ قاشق چای خوری روغن زیتون مخلوط کرده و برای تقویت قوای جنسی روزی چند قاشق استفاده کنید.

 

۱۲٫ گیاه الوتروکوکوس

۵۰ گرم ریشه‌ ی خشک این گیاه را در یک لیتر آب ریخته و به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید. محلول به دست آمده را از صافی رد کرده و صبح‌ها ناشتا و ظهر و عصر میل نمائید.

 

۱۳٫ گزنه

برای رفع مشکل زود انزالی خود ۵۰ گرم از برگ‌های خشک این گیاه را به مدت ۱۵ دقیقه در آب ریخته و دم کنید، محلول حاصل شده را صاف کرده و به مدت یک ماه صبح و ظهر و شب قبل از غذا میل کنید.

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

طریقه درمان زود انزالی با گیاهان دارویی در منزل

 

۱۴٫ میوه‌های هلو و هندوانه و آب انار

در طب سنتی مصرف میوه‌های هلو و هندوانه و آب انار به عنوان میوه‌های مؤثر در تقویت قوای جنسی پیشنهاد شده است.

 

۱۵٫ عسل و دارچین

۲ قاشق غذاخوری دارچین را به همراه ۵ قاشق غذاخوری درون آب ریخته مخلوط کرده و روزانه در دو وعده استفاده کنید.

 

۱۶٫ معجون گیاهی

از گیاهان سیاه دانه، مصطکی، زیره ی سبز، زیره ی سیاه، بادیان و زنیان و بلوط و گلنار به مقدار ۱۰ گرم بسایید و با هم مخلوط کنید ۵۰۰ گرم عسل را به این مخلوط اضافه کرده و در جایی گرم ۲ ساعت بگذارید بماند. بعد از هر وعده‌ ی غذا یک قاشق چای خوری میل نمائید.

 

۱۷٫ سیر

در طب سنتی پاک‌سازی معده می‌تواند در درمان زود انزالی تاثیرگذار باشد برای همین امر سیر در طب سنتی پیشنهاد شده است روزی چند حبه سیر بخورید.

 

۱۸٫ آویشن

یکی دیگر از گیاهانی که در طب سنتی به عنوان گیاه مؤثر در تقویت جنسی و نعوظ معرفی شده و به رفع زود انزالی کمک می‌کند آویشن است. اول و آخر غذا پودر آویشن را استفاده کنید.

 

۱۹٫ هویج زرد

این گیاه در طب سنتی و اسلامی و حتی روایات شیعه به عنوان تقویت کننده جنسی شناخته شده برای تأثیر پذیری صبح‌ها و عصرها یک لیوان از آب هویج زرد گرفته و میل کنید.

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

بهترین روشهای درمان زود انزالی با گیاهان دارویی در خانه

 

۲۰٫ معجون زنجبیل

برای تهیه‌ ی این معجون ۱۰ گرم از زنجبیل را به همراه ۵/۲ گرم زعفران و ۱۰۰ گرم شکر بسائید و سپس ۲۵۰ گرم عسل را به مخلوط اضافه کنید و صبح و ظهر و شب یک قاشق غذاخوری میل کنید.

 

دقت کنید

افرادی که گرم مزاج هستند برای استفاده از معجون‌ها یی که عسل در آن ها به کار رفته و یا ترکیباتشان طبع گرم دارد ۲ قاشق سرکه را به همراه معجون‌ها استفاده کنند.

 

منبع: نیک استار

این محتوا لایق چه امتیازی است؟ امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 votes, average: 3٫20 out of 5)
برچسب ها :

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه