خانه » سایر مطالب » چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد و به ما علاقه مند است؟

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد و به ما علاقه مند است؟

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد یا به ما علاقه مند است؟ که در ادامه به آن می پردازیم.

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

 

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

عده زیادی از مردان عقیده دارند که خانم‌ها موجودات عجیبی هستند و درک آن‌ها مشکل است. این‌که چگونه بفهمیم مردی دوستمان دارد در حال حاضر یکی از دغدغه‌های بسیاری از مردانی است که به فکر ازدواج با فرد موردعلاقه خود هستند. در علم روانشناسی جواب‌های بسیار زیادی به این سؤال داده شده است. در این مقاله تعدادی از این پاسخ‌ها را با هم مرور خواهیم کرد.

به دلیل اینکه دختران روحیات عاطفی و روحیات منطقه را به‌طور ترکیبی دارا هستند، خلق‌وخوی متفاوت و پیچیده‌تری نسبت به آقایان دارند آن‌ها موجوداتی حساس هستند و برای درک مسائل ظرافت بیشتری به خرج می‌دهند. عشق و علاقه آنان به جنس مخالف بسیار پیچیده است. اغلب دختران حرف‌ها و منظور خود را به‌صورت واضح بیان نمی‌کنند؛ به‌عبارت‌دیگر دختران بسیار محافظه‌کارتر از پسران هستند.

روش‌هایی که در زیر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد اگرچه ممکن است برای تمام دختران یکسان نباشد و یا حتی گاهی برعکس باشد اما کمک بسیاری برای شناخت آن‌ها به شما خواهد کرد. با ما همراه باشید.

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

 

جلب‌توجه نمودن

اگر شما فرد موردعلاقه یک خانم باشید همواره سعی خواهد کرد که به روش‌های مختلف توجه شما را به خود جلب کند. این روش می‌تواند همگام شدن با شما، یا قرار گرفتن بر سر راه شما به‌صورت مکرر باشد. ممکن است گاهی ناگهان به خود بیایید و ببینید که هرکجا شما هستید او نیز به‌طور اتفاقی آنجاست. در محل کارتان، دانشگاه یا میهمانی. این امر می‌تواند یکی از نشانه‌های تلاش برای جلب‌توجه شما باشد. تا خود را در موقعیتی قرار دهد که قدم اول را شما بردارید. بسیاری از مردان متأسفانه نسبت به این کار زنان بی‌توجه هستند و همین باعث می‌شود که بسیاری از فرصت‌ها را از دست بدهند. به عبارتی مردان مستقیم عمل می‌کنند و زنان غیرمستقیم؛ بنابراین اگر زنی را مکرراً سر راه خود دید احتمال اینکه او این کار را عمداً انجام بدهد زیاد است.

 

کنجکاوی کردن

درصورتی‌که حس کنید دختری نسبت به شما مدام در حال کنجکاوی کردن است می‌توانید امیدوار باشید که او به شما علاقه‌مند‌است. درواقع دختران با این کار سعی دارند که علایق شما را بشناسند. این به این معناست که آن‌ها با کنجکاوی بیشتری درباره مرد موردعلاقه خود، سعی می‌کنند علایق مشترک را بشناسند و آن‌ها را پررنگ‌تر جلوه دهند. دختری که به شما علاقه‌مند ‌است، دوست دارد همه‌چیز را در مورد شما بداند. به همین دلیل در مورد پیشینه، سلیقه غذایی، فیلم، موسیقی خانواده، کار و مسائل گوناگون شما سؤال خواهد کرد.

 

حتما بخوانید  عکس عاشقانه از سالگرد ازدواج سینا شعبانخانی

زبان بدن

یک اعتقاد قدیمی وجود دارد که می‌گوید «جسم دروغ نمی‌گوید.» خلقت انسان‌ها به‌گونه‌ای است که در مواجهه با موضوعات موردعلاقه به‌طور غیرارادی از خود واکنش نشان می‌دهند. به‌طوری‌که حتی خود نیز متوجه این موضوع نمی‌شوند. ازجمله این موارد می‌توان به گشاد شدن چشم هنگام نگاه کردن به فرد موردعلاقه، لبخند زدن، لمس کردن وی هنگام صحبت، بازی کردن با موها، چشم برنداشتن از مرد موردعلاقه در هنگام گفتگو و تقلید از حرکات اشاره کرد.

 

وضعیت مالی

دختری که به پسری علاقه دارد مطمئناً او را در آینده در کنار خود به‌عنوان همسر خود تصور خواهد کرد؛ بنابراین طبیعی است که نسبت به دانستن وضعیت مالی او کنجکاو باشد. می‌توان گفت اگر وضعیت مالی شما برای دختر موردنظرتان مهم است این می‌تواند نشانه این باشد که آن دختر نیز به شما علاقه دارد. این سؤالات خصوصی به دلیل این است که دختران دوست دارند و وضعیت مالی همسر خود را بدانند. سؤالاتی مانند کجا زندگی می‌کنید، چه ماشینی دارید، شغل شما چیست و یا حتی سؤال در مورد میزان درآمد می‌توانند نشانه علاقه‌مندی وی به شما باشد. اگر پاسخ سؤالات شما با استانداردهای منطبق باشد علائم بعدی علاقه‌مندی را در وی خواهید دید.

 

صحبت کردن در مورد آینده

اگر دختری به فردی علاقه‌مند شده باشد او را در آینده به‌عنوان همسر خود و در کنار خود تصور خواهد کرد؛ بنابراین احتمال دارد که با شما در مورد آینده صحبت کنند و اشتیاق بیشتری به صحبت کردن در این مورد با شما نشان دهد.

 

بی‌قراری

بی‌قراری یکی دیگر از نشانه‌های علاقه‌مندی دختران به شما می‌باشد. وقتی دختری هنگامی‌که با شما مواجه می‌شود بی‌قرار و دستپاچه است می‌توانید متوجه شوید که به شما علاقه دارد. البته به شرطی که او ذاتاً شخصی بی‌قرار و خجالتی نباشد.

 

او همیشه برای شما وقت دارد

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

 

اگر زنی به شما علاقه‌مند باشد کاری خواهد کرد که در صورت نیاز شما همیشه بتوانید او را پیدا کنید. او یک شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل در اختیار شما قرار خواهد داد؛ و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهد داد. همچنین دعوت شما را خواهد پذیرفت. این از اصلی‌ترین قوانین عشق‌بازی است.

 

حسادت

یکی از خصوصیاتی که در زنان بیشتر از مردان مشاهده می‌شود حسادت است. اگر دختری به شما علاقه داشته باشد از دیدن شما با دختران دیگر ناراحت خواهد شد؛ و این ناراحتی به دلیل حس حسادت در او به وجود می‌آید.

 

ارتباط چشمی

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

چگونه بفهمیم که دختری دوستمان دارد

 

محققان معتقدند که چشمان طرف مقابل، شما هنگامی‌که شما رفتاری مطابق نظر آن‌ها انجام می‌دهید به‌راحتی حس رضایت را به شما منتقل خواهند کرد. مردان باید بدانند که چشم‌ها می‌توانند به‌عنوان یک نشانه خیلی کارآمد برای سنجش میزان علاقه فردی مورد استفاده قرار گیرند.

 

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(2 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...
برچسب ها :

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه