خانه » اخبار » اخبار جالب و خواندنی » خودکشی داماد با دیدن چهره زشت عروس در روز عروسی + عکس عروس زشت

خودکشی داماد با دیدن چهره زشت عروس در روز عروسی + عکس عروس زشت

خودکشی داماد با دیدن چهره ی عروس زشت

مراسم عروسی که عوض شدن داماد در شب عروسی و خودکشی او را به همراه داشت و باعث رفتن تا پای مرگ داماد در روز عروسی شد. زشت بودن عروس کار دستش داد و منجر به حرکت زشت عروس و داماد وسط عروسی شد. رفتار داماد در مراسم عروسی گریه عروس در شب عروسی را در آورد.

گریه عروس در شب عروسی

عوض شدن داماد در عروسی با دیدن چهره عروس زشت و رفتار بی شرمانه داماد وسط عروسی

 

خودکشی داماد در روز عروسی با دیدن چهره زشت عروس

زشت بودن عروس منجر به خودکشی داماد شد. ازدواجی که در آن پدر و مادر برای انتخاب همسر فرزندشان تصمیم می‌گیرند، همیشه هم نتیجه مطلوبی نخواهد داشت! داماد ۳۳ ساله پس از اینکه برای بار اول عروس ۳۰ ساله را دید، تصمیم عجیبی گرفت.

رفتار داماد در مراسم عروسی تمام میهمان‌های عروسی‌ در شهر شی‌یان در استان هوبِی را شوکه کرد. داماد کانگ هو ابتدا از عروس معذرت‌ خواهی کرد، سپس به او گفت که «خیلی زشت است.»

رفتار عجیب داماد وسط عروسی

رفتار عجیب داماد وسط عروسی

خود کشی داماد در روز عروسی

خود کشی داماد در روز عروسی

 

بعد از برخورد نامناسب و حرکت زشت عروس و داماد وسط عروسی جلوی مهمانان، پال چان وانگ گفت:

«لحظه خیلی عجیبی برای همه بود. عروس بسیار شوکه شده بود. خانواده عروس عصبانی بودند. خانواده داماد هم عصبانی بودند. ما هم که دوستانش بودیم شرمسار شده بودیم. میهمانان این برخورد را رفتار بی شرمانه داماد وسط عروسی تلقی کرده اما کانگ سلایق خاصی دارد و این ازدواج به او تحمیل شده بود.»

چند ساعت بعد، داماد در کنار رودخانه در حال قدم زدن دیده شد. او بلافاصله خود را به قصد غرق شدن در آب انداخت. رهگذران با پلیس تماس گرفتند تا او را نجات دهند.

مرگ داماد در روز عروسی با دیدن عروس زشت- خود کشی داماد در روز عروسی با دیدن چهره زشت عروس

مرگ داماد در روز عروسی با دیدن عروس زشت- خود کشی داماد در روز عروسی با دیدن چهره زشت عروس

 

خبر غرق شدن کانگ به گوش خانواده اش و عروس میرسد گریه عروس در شب عروسی اش تنها راه چاره بود.کان تسویِ ۲۵ ساله از این اتفاق عکس گرفت. او می‌گوید: «او لباس به تن داشت و به روی شکم بر روی آب شناور شده بود. او بی‌هوش بود و من فکر کردم که مرده است. وقتی پلیس رسید، یکی به آب رفت و او را به کنار رود آورد. سپس با کمک شخصی دیگر، طناب به دور سینه او انداختند تا او را بیرون بکشند. سپس با دست به روی سینه او فشار آوردند تا او نفس بکشد. آن‌ها او را نجات دادند.همه دلواپس بودند و گمان میکردند خبر مرگ داماد در روز عروسی به گوششان خواهد رسید.»

حرکت زشت عروس و داماد در روز عروسی - گریه عروس در شب عروسی

گریه عروس در شب عروسی

 

کانگ سپس به سرعت به بیمارستان منتقل شد. پزشکان تشخیص دادند که وضعیت او خوب است. بعد از این ماجرا کانگ گفت:

« من احساس خوبی نسبت به اتفاقات آن روز ندارم. اما وقتی دیدم که عروس چیزی نیست که من می‌خواستم، احساس کردم که برای تصویر عمومی من بد باشد. پدر و مادر من تصمیم گرفته بودند و من هیچ راه فراری نداشتم جز خودکشی ».

 

منبع: نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(8 رای, میانگین امتیاز: 3٫63 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه