خانه » سلامت » اخبار پزشکی » اندام تناسلی مردان تا چه سنی رشد میکند و حداقل باید چند سانت باشد؟

اندام تناسلی مردان تا چه سنی رشد میکند و حداقل باید چند سانت باشد؟

آلت تناسلی مردان تا چه سنی رشد میکند؟

خیلی از خانم ها و آقایان برایشان سوال است که اندام تناسلی مردان تا چه سنی رشد میکند؟ که در زیر به این سوال پاسخ داده ایم؟

اندام تناسلی مردان تا چه سنی رشد میکند؟

اندام تناسلی مردان تا چه سنی رشد میکند؟

 

آلت تناسلی مردان تا چند سالگی رشد میکند؟ تا قبل از سنی که رشد قطع شود راهی وجود دارد تا با انجامش اندازه اندام تناسلی مان را بزرگ کنیم؟

پاسخ دکتر محمد جعفر کیانی در پاسخ به این سوال : بله قبل از بلوغ و رشد آن مانند قد شماست و اگر قد شما ديگر بزرگ نشود آلت تناسلی یا اندام تناسلی هم بزرگ نمى شود اما بايد بدانيد دنبال يک مسئله بى مورد هستيد اندازه آلت، تاثيرى در رابطه زناشويى حتى بارورى ندارد و اندازه آلت تناسلی ٣/٥ سانت برای هر دو كافى است ولى در بعضى از كتاب ها آن را بين ٩ الی ١٠ را حداقل فرض نموده اند و كمتر از آن را كوچكى آلت مى دانند و متاسفانه با باورهاى اجتماعى بخصوص مردان نزديک نيست و ساليانه ميليونها دلار خرج بى مورد و اسير تبليغات دروغين هستند و بيشتر افرادى هستند كه كمتر به احساس و بيشتر به فيزيک نزديكى توجه دارند و هيچ دارو چه گياهى چه دارويى چه روغن و دستگاه اثرى در آنها ندارد و تنها جراحى است كه آن هم براى بيمار و عوارض آن دردسر زا براى ارولوژيست و بيمار است و بهتر است که به آنچه داريد قانع باشيد و طمع ممكن است باعث از دست دادن همه داشته هايتان باشد.

 

حتما بخوانید  آیا امکان دارد پارگي بكارت بدون خونريزي داشته باشیم؟
حتما بخوانید  موثرترین راه های افزایش قد در سن 20 سالگی با روشهای ساده و خانگی

منبع : نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(87 رای, میانگین امتیاز: 4٫09 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه

یازده − نه =