دیدار الوکره و الریان که به دلیل حمله قلبی عثمان کولیبالی متوقف شده بود، از همان دقیقه دوباره از سر گرفته می شود.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته فوتبال قطر و جامعه فوتبال شاهد اتفاقات تلخی بود. عثمان کولیبالی بازیکن الوکره در دقیقه 42 دیدار برابر الریان دچار حمله قلبی شد و به همین دلیل بازی نیمه تمام ماند. این دیدار با تک گل شجاع خلیل زاده به سود هم تیمی های او در جریان بود.

 

وخامت حال کولیبالی سبب شد تا بازیکنان دو تیم و داور مسابقه به توافق برسند که این دیدار نیمه کاره رها شود. پس از انتقال کولیبالی به بیمارستان، مشخص شد که حال عمومی وی خوب بوده و این بازیکن توانست از یک خطر بزرگ که جانش را تهدید کرد، نجات پیدا کند.

 

با این حال، ابهاماتی درخصوص تعیین تکلیف این دیدار پیش آمده بود که اکنون روزنامه الوطن قطر خبر داده است که قرار است این بازی از همان دقیقه ای که متوقف شده، از سر گرفته شود.

 

حتما بخوانید  گواردیولای آفریقا جانشین ژاوی در السد؟

الوطن نوشته است: طبق ماده 89 بند 2 (ب) اگر مسابقه ای به دلایل فورس ماژور متوقف شود و بعد از گذشت 30 دقیقه باز هم امکان برگزاری آن دیدار فراهم نباشد، مسابقه ذکر شده دو روز بعد و از همان جایی که متوقف شده است، تکرار می شود. 

 

بدین ترتیب برتری یک بر صفر الریان مقابل الوکره با گل شجاع خلیل زاده همچنان پابرجاست و این دیدار با اعلام زمان دقیق برگزاری توسط مسئولین لیگ ستارگان قطر، از دقیقه 42 دوباره از سر گرفته می شود.

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =

همچنین بخوانید