خانه » اخبار » اخبار حوادث » کشف مقدار زیادی طلا از یک تشک دست دوم

کشف مقدار زیادی طلا از یک تشک دست دوم

طلای زیادی از تشک کهنه و دست دوم کشف شد

کشف مقدار زیادی طلا از یک تشک دست دوم که در مغازه یک مرد بود مرد اجناس دست دومی خرید یک روز که یک تشک دست دوم خرید حس نمود داخل این تشک چیزی وجود دارد کنجکاو شده و تشک را برید تا ببیند چه چیزی در داخل این تشک وجود دارد و وقتی کاملا تشک را پاره نمود با مقدار زیادی طلا و جواهرات روبرو شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کشف مقدار زیادی طلا از یک تشک دست دوم  را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

کشف مقدار زیادی طلا

کشف مقدار زیادی طلا

جزئیات پیدا شدن طلا از داخل تشک دست دوم توسط مرد امانتدار

چند روز قبل خبری در فضای مجازی منتشر شد که مردی با خرید یک تشک تختخواب در شهر لامرد فارس مقداری طلا در آن پیدا کرده است.

حتما بخوانید  جزئیات سارق طلاهای تازه عروس از خانه به دلیل عجیب

این مرد که مجید باقری‌زاده ساکن شهر وراوی بود پس از آوردن تشک به خانه و باز کردن پلاستیک و روکش آن متوجه شد مقداری طلا در یک پلاستیک مشکی رنگ، درون جعبه در تشک قرار دارد.

وی با پیدا کردن طلا‌ها با صاحب سمساری تماس گرفت و شماره صاحب قبلی تشک را گرفت و پس از تماس با وی طلا‌ها را پس داد.

کشف مقدار زیادی طلا

کشف مقدار زیادی طلا

میزان طلای پیدا شده از داخل تشک

باقری‌زاده گفت: ارزش طلا‌ها ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان و شامل گردنبند، انگشتر و گوشواره است. زمانی که مسافرکشی می‌کردم چندین بار چنین اتفاقاتی برایم رخ‌داده بود که وسایل را به دست صاحبانش می‌رساندم.

این کارگر امانتدار که در کارخانه آلومینیوم کار می‌کرد و از چهارماه پیش بیکار مانده، گفت: از این اقدام خود بسیار خوشحال هستم، چراکه معتقدم مالی که برای خود انسان نباشد منفعت نمی‌آورد، بلکه ضرر و زیان هم دارد.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(3 رای, میانگین امتیاز: 1٫33 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه