خانه » اخبار » اخبار اجتمایی » وقوع سیل و آبگرفتگی در چند استان ایران + پیش بینی هوا

وقوع سیل و آبگرفتگی در چند استان ایران + پیش بینی هوا

پیش بینی آب و هوا در چند روز آینده در ایران

وقوع سیل و آبگرفتگی در چند استان ایران در حال حاضر از بامداد روز جمعه آغاز شده است این بارندگی ها در مناطق سردسیر تبدیل به برف خواهد شد و بیشتر در مکان گرمسیر آب گرفتگی رخ خواهد داد در پیش بینی هایی اداره هوا شناسی اعلام شده است که در ۱۰ روز آینده هوای ۱۰ استان ایران بارندگی و در ارتفاعات و شهرهای سرد برف خواهد بارید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر وقوع سیل و آبگرفتگی در چند استان ایران + پیش بینی هوا را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

وقوع سیل و آبگرفتگی

وقوع سیل و آبگرفتگی

وقوع سیل و آبگرفتگی در ایران

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک و سیل و آب گرفتگی در ۱۰ استان و سیل و آب گرفتگی در ۷ استان دیگر گفت: امدادرسانی در محورهای مواصلاتی در حال انجام بوده و تعداد زیادی خودرو گرفتار در برف رهاسازی شده است.

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات، در ارتباط با عملیات برف و کولاک طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: ۵ استان اردبیل، مرکزی، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهار محال و بختیاری گرفتار برف و کولاک شده است.

 

امدادرسانی به دلیل برف و کولاک در جاده ها

وی با اشاره به امدادرسانی در ۶ محورهای مواصلاتی کشور و منطقه عشایرنشینی به دلیل برف و کولاک گفت: تعداد زیادی مسافر در این زمینه امدادرسانی شده و برخی اسکان اضطراری یافتند.

وقوع سیل و آبگرفتگی

وقوع سیل و آبگرفتگی

رئیس سازمان امداد و نجات بیان داشت: بیش از ۱۵ دستگاه خودروی گرفتار در برف توسط نیروهای امدادی رهاسازی شده و سیل و آب گرفتگی نیز ۷ استان ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، قم و لرستان را متاثر کرده است.

سلیمی خاطرنشان کرد: امدادرسانی در ۱۳ شهر، روستا و منطقه عشایر نشین به دلیل سیل و آب گرفتگی در حال انجام بوده و ۲۱ واحد مسکونی تاکنون از آب تخلیه شده است.

 

منبع: فارس

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه

چهار × چهار =