به گزارش نیک استار، اگر یک هفته پیش به نظر می رسید که روبرت لواندوفسکی از بازنشستگی در بایرن مونیخ خوشحال خواهد شد، اما حالا شرایط کمی متفاوت شده است. بر اساس گزارشی که نشریه بیلد آلمان منتشر کرده، ستاره لهستانی از اظهارات اخیر حسن صالح حمیدزیچ که گفته بود باشگاه بایرن مونیخ شرایط هالند را بررسی می کند، ناراحت شده است.

حسن صالح حمیدزیچ درباره ارلینگ هالند گفته بود: « او ۶۰ گل در ۶۰ بازی به ثمر رسانده و ما باید او را زیر نظر داشته باشیم چرا که در غیر اینصورت صرفاً یک تماشاگر و هوادار خواهیم بود.»

 

 

 

 

امروز و در واکنش به این شایعات، رئیس باشگاه بایرن مونیخ تلاش برای  جذب هالند را رد کرد و لواندوفسکی را شایسته کسب توپ طلا در سال جاری دانست.

حتما بخوانید  بدبینی لواندوفسکی؛ فوق ستاره در فکر جدایی

هربرت هاینر رئیس باشگاه بایرن گفت:« سوالی که درباره علاقه بایرن برای جذب هالند مطرح کردید در نزد ما اصلا مطرح نیست. ما در شرایط کنونی بهترین مهاجمان جهان یعنی لواندوفسکی را داریم و دیگر نیازی به جذب مهاجم جدید نیست. او هر فصل گل هایی می زند که از خیلی از فوتبالیستی بر نمی آید

 آمار گلزنی لواندوفسکی را هیچ مهاجمی را ندارد. او سال ها است که آمار خیره کننده ای دارد و به نظرم شایسته توپ طلا در سال جاری است.»

 

 

 

 

لواندوفسکی جزو گزینه های کسب توپ طلا در سال ۲۰۲۱ است. او در سال ۲۰۲۰ هم شانس اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن جهان بود که این مراسم به خاطر ویروس کرونا برگزار نشد.

Rate this post
مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + پنج =

همچنین بخوانید