به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ با کسب امتیازات لازم صعودش به دور بعد لیگ قهرمانان به عنوان تیم نخست را قطعی کرده و فردا در یک بازی تشریفاتی میزبان بارسلوناست. در سوی مقابل بارسا باید از این بازی با پیروزی خارج شود تا بتواند به یک هشتم نهایی برود. البته در صورت توقف بنفیکا برابر دیناموکیف نیز بارسا می تواند راهی دور بعد شود.

گفته می شود یولیان ناگلزمان سرمربی بایرن قصد دارد به تعدادی از ستاره هایش استراحت بدهد.

 

 

 

 

سرمربی موفق و جوان بایرن در نشست خبری این بازی گفت:« بارسلونا بازیکنان درجه یک و سطح بالای جهانی در اختیار دارد و تحت فشار برای پیروزی در بازی فردا هستند. آنها باید ببرند و می دانم که هر کاری برای کسب پیروزی خواهند کرد. برای ما هم سه امتیاز مهم است، نه اینکه هدف مان بیرون کردن بارسا از جام باشد. ما بایرنیم و برای پیروزی وارد زمین می شویم ولی من همچنان بارسا را یکی از نامزدهای قهرمانی جام می بینم.»

 

 

 

 

ناگلزمن ادامه داد:« لاماسیا(آکادمی بارسا) همچنان بازیکنان خوب و باکیفیتی را معرفی می کند. هرچند بارسا تیم سه یا 4 سال قبل نیست ولی از نظر  من هنوز تیم قدرتمندی هستند و مجموعه ای از بازیکنان بزرگ را در اختیار دارد. مثلا فرانکی دی یونگ در خط میانی بارسا از بهترین های دنیاست و در مجموع این تیم را در مسیر درستی می بینم. ژاوی به تازگی مربی بارسا شده و زمان زیادی نیست که با تیم کار می کند. در همین چند بازی دیده ام که بارسا بیشتر و بهتر پرس می کند. در این زمینه خیلی فعال تر شده اند ولی از سوی دیگر باعث می شود فضای پشت مدافعانش بیش از گذشته خالی باشد، چون دشوار بتوان تمامی فضاها را پوشش داد. در مجموع بازی بسیار خوبی خواهد شد.»

حتما بخوانید  جنجال در آلیانز؛ حمله هوادارن بایرن به قطری‌ها(عکس)

 

 

 

 

وضعیت لئون گورتزکا:« لئون بدشانسی آورده و دوباره نتوانست تمرین کند. طبعا برای بازی فردا در دسترس نخواهد بود. سرژ گنابری هم درجریان بازی با دورتموند دچار مصدومیت همسترینگ شده و فردا بازی نمی کند.»

 

سیستم چرخشی:« با تمام قدرت به مصاف بارسا خواهیم رفت و بهترین ترکیب از بازیکنان در دسترس را به زمین می فرستم. از این حیث خیال بنفیکا راحت باشد.»

 

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =

همچنین بخوانید