اگر چه امیر ارسلان مطهری روز گذشته فرصت حضور در ترکیب استقلال را پیدا نکرد اما از پیروزی تیمش در مصاف با مس و هم چنین تدوام صدرنشینی آبی ها خوشحال است. 

به گزارش “ورزش سه”، او در مورد روند بازی می گوید: با تیم خوب و یکدستی بازی کردیم. خدا شکر سه امتیاز بازی را به دست آوردیم و به سیر صعودی و صدرنشینی ادامه داریم. امیدوارم تو ادامه روند بهتر شویم تا این موقعیت را حفظ کنیم. 

 

مهاجم استقلال در خصوص تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر حذف آبی ها گفت: این تصمیم خیلی ناراحت کننده است. همه ناراحت هستیم. نه فقط استقلال؛ جای خیلی از تیم ها در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا خالی است. با این حال خدا را شکر ما روند خوبی در بازی های لیگ برتر داریم و می توانیم با بردها هواداران را خوشحال کنیم و باید به این روند ادامه دهیم. 

 

امیر ارسلان مطهری در واکنش به خبرهایی که در مورد جدایی اش از اردوی تیم آبی وجود دارد این چنین گفت: این خبر خنده دار است. من خودم هم این خبرها را شنیدم. اگر قرار به جدایی بود ابتدای فصل که شرایط بدی آدم های غیر فوتبالی برای من به وجود آوردند این کار را انجام می دادم. در آن برهه از زمان مصاحبه نکردم و کاری را انجام دادم که درست بود و قلبم می گفت و خوشحالم که این کار را انجام دادم. آدم باید جایی باشد که احساس خوشحالی می کند و آن کاری را انجام بدهد که درست است. به هر صورت من همه تلاشم را بکار می گیرم که به استقلال در مسیر قهرمانی در این فصل از بازی های لیگ برتر کمک کنم. امیدوارم همیشه حالمون خوب و خوشحال باشیم و با تلاش بتوانیم دل تک تک هواداران را شاد کنیم؛ چرا که  تماشاگران استقلال لایق بهترین ها هستند.

 

حتما بخوانید  بنیادی‌فر درباره صحنه پنالتی چه گفت؟

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

همچنین بخوانید