شرایط بارسا در حال حاضر برای خریدهای زمستانی خوب نیست ولی این وضعیت می تواند تا ژانویه تغییر کند.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته متئو آله‌مانی نایب رئیس ارشد بارسلونا در مراسم معارفه دنی آلوز اعتراف تلخی داشت و گفت که در حال حاضر بعید می داند در ژانویه بتوانند بازیکن جدیدی را جذب کنند:« اکنون در زمستان امکان جذب بازیکن برای ما وجود ندارد اما ما در حال کار روی آن هستیم. با این حال خواهیم دید که چه کاری می‌توانیم در این زمینه انجام دهیم. البته ما مشکلی برای ثبت قرارداد ژاوی هرناندز نخواهیم داشت و قادر به انجام این کار خواهیم بود و در نقل و انتقالات زمستانی نیز خواهیم دید که چه کاری انجام می دهیم.»

 

 

 

 

این در حالی است که خوان لاپورتا رئیس بارسلونا در معارفه ژاوی گفته بود که روی جذب سه بازیکن برنامه ریزی کرده اند و قصد دارند تیمی آماده تر را برای نیم فصل دوم روانه میادین کنند. این یکی از وعده های او به ژاوی بوده ولی در حال حاضر به دلیل مشکلات مربوط به فرپلی مالی و وضعیت اقتصادی اسف بار بارسلونا که بدهی فراوانی هم دارد، چنین وعده ای عملی نیست.

حتما بخوانید  ارلینگ هالند برای بارسلونا شرط گذاشت

طبق ادعای مارکا، بارسلونا از حالا قصد برنامه ریزی برای انتقالات زمستانی را دارد. در واقع درست است که فعلا شرایط بارسا برای خرید زمستانی ایده آل نیست ولی تا باز شدن پنجره هنوز زمان باقی است و باشگاه کاتالان در حال بررسی همه راه ها برای رسیدن به هدف خود است.

 

 

 

 

ساده ترین روش اما فروش بازیکن برای اضافه کردن بازیکنانی جدید است. به همین دلیل ژاوی قرار است فهرستی از بازیکنان را در اختیار لاپورتا قرار دهد که قابل انتقال قرضی یا قطعی به باشگاهی دیگر هستند و کار روی این مساله از چند روز پیش شروع شده است.

یکی از این بازیکنان فرانکی دی یونگ است و بارسا خوشبین است با فروش ستاره هلندی بتواند زمینه برای جذب بازیکنان مدنظر ژاوی را فراهم کند. باید دید بارسا در چه شرایطی قدم به انتقالات ژانویه خواهد گذاشت.

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =

همچنین بخوانید