خانه » اخبار » اخبار حوادث » داستان قتل هولناک یک مرد که با تبر همسرش را نصف نمود + تصاویر

داستان قتل هولناک یک مرد که با تبر همسرش را نصف نمود + تصاویر

مرد وحشی زن جوانش را به دلیل اختلاف با تبر دو نیم کرد

قتل هولناک یک مرد با تبر که در ایران جنجال برانگیز شده است این مرد بسیار عصبانی شده و به زنش با تبر حمله نمود این زن و شوهر چند سالی بود با هم اختلاف داشتند  مرد وحشی ۳۳ سال دارد وقتی متوجه شد زنش با یک مرد غریبه رابطه جنسی دارد دست به چنین جنایت وحشتناکی زد و همسرش را  با تبر به دو نیم کرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان قتل هولناک یک مرد که با تبر همسرش را نصف نمود را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

قتل هولناک یک مرد

قتل هولناک یک مرد با تبر

در یکی از روستا‌های داکا، پایتخت بنگلادش مردی ۳۳ ساله که تصور می‌کرد همسر ۲۷ ساله اش خائن است، او را به طرز هولناکی سلاخی کرد. «محمد بارمان» متهم به قتل همسر ۲۷ ساله اش در بازجویی هایش ادعا کرده همواره تصور داشته همسرش پنهانی به او خیانت می‌کند و با مرد غریبه‌ای ارتباط دارد و با وجود این که هرگز نتوانست دشمن خیالی خود را پیدا کند، تصمیم به قتل همسرش با تبر را گرفت.

قتل هولناک یک مرد

جنایت وحشتناک با تبر

ماموران پلیس جسد بی سر این زن را که مربی مهدکودک نیز بود را در مزرعه‌ای پیدا کردند. بارمان هم اکنون در بازداشت پلیس تحت مراقبت‌های ویژه به سر می‌برد. پس از اتمام مراحل بازجویی توسط پلیس، متهم به مراجع قضایی برای رسیدگی به جرائم و صدور حکم واگذار می‌شود.

منبع : سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(2 رای, میانگین امتیاز: 3٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه