خانه » اخبار » اخبار حوادث » مرد معتاد با دستمال همسر جوان و زیبایش را خفه نمود + عکس

مرد معتاد با دستمال همسر جوان و زیبایش را خفه نمود + عکس

قاتل معتادی که همسرش زیبایش را با دستمال خفه کرد

مرد معتاد در اعترافات خود اظهار نمود که من نمی خواستم همسرم را بکشم او در اثر گاز گرفتی مسموم و کشته شده است با بررسی پلیس و کارآگاهان معلوم شد که مرد معتاد در حال دروغ گفتن می باشد و او را دستگیر و به ندامتگاه بردند او در اعترافات خود بیان کرد به دلیل اعتیادم زنم مرا اذیت می نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرد معتاد با دستمال همسر جوان و زیبایش را خفه نمود را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

مرد معتاد

اعتراف مرد به همسر کشی

اعتراف مرد به همسر کشی

در تحقیقات صورت گرفته همسر مهرنوش گفت: صبح بعد از خوردن صبحانه به پارک رفتم. دو ساعتی در پارک بودم که یادم افتاد گوشی تلفن همراهم را با خودم نیاوردم. برای برداشتن گوشی تلفن به‌خانه برگشتم که متوجه شدم همسرم بی‌هوش است. همسایه‌ها را صدا زدم. یکی از همسایه‌ها پرستار بود همسرم را معاینه کر د و گفت فوت کرده است. زمانی که من وارد خانه شدم بوی گاز می‌آمد.

تصور می‌کنم همسرم بر اثر گاز گرفتگی فوت کرده است.

مرد معتاد

نقشه مرد معتاد برای قتل همسر

اما در تحقیقات میدانی تیم تحقیق هیچ اثری از گاز گرفتگی نیافتند. همین مسأله شک تیم تحقیق را بیشتر برانگیخت. بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی مرد میانسال بازداشت شد.

اعتراف مرد میانسال به همسر کشی

بررسی‌ها در این خصوص قتل  ادامه داشت تا اینکه ۱۲ روز پس از جنایت، مرد میانسال به قتل همسرش اعتراف کرد. او در رابطه با این جنایت گفت: سال هاست معتادم و همین موضوع باعث شده همسر و پسرانم به من بی‌احترامی کنند. یکی از پسرهایم می‌خواهد خانه‌ای که به نامم است را از من بگیرد.

شب حادثه با او درگیر شدم که او مرا هل داد و سرم به میز تلویزیون خورد . همسرم نه تنها جلوی پسرم را نگرفت بلکه طبق معمول از او حمایت کرد.

مرد میانسال ادامه داد: همین رفتارهای همسرم باعث شده بود که بچه هایم به من بی‌حرمتی کنند و من کینه او را در دل داشتم. صبح مثل همیشه به پارک رفتم اما قبل از ترک خانه شیر گاز را باز کردم تا همسرم بر اثر خفگی بمیرد و دستم به خون آلوده نشود.

حتی برای اجرای نقشه‌ام در بالکن را هم بستم. یک ساعت بعد به خانه برگشتم اما او زنده بود . برای همین دستمالی داخل دهانش کرده و او را خفه کردم . نیم ساعتی که گذشت شروع کردم به داد و بیداد و از همسایه‌ها کمک خواستم.

با اعتراف متهم میانسال، او با قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

 

منبع: سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(اولین امتیاز را شما بدهید)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه