خانه » اخبار » اخبار حوادث » قتل زن ۱۶ ساله با سم کشاورزی به دست شوهرش

قتل زن ۱۶ ساله با سم کشاورزی به دست شوهرش

مرد ۱۸ ساله همسر ۱۶ ساله اش را با سم مسموم و کشت

قتل زن ۱۶ ساله با سم کشاورزی به دست شوهرش به دلیل اختلاف خانوادگی شدید در یکی از روستاهای خاش به وقوع پیوست این زن اول به دست همسرش  مسموم و بعد همسرش وی را خفه نمود صورت این زن در اثر ضرب و شتم سیاه و کبود شده بود او را به بیمارستان منتقل نمودند ولی به دلیل اینکه سم  در بدنش وجود داشته به طرز فجیعی جان سپرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل زن ۱۶ ساله با سم کشاورزی به دست شوهرش را در سایت نیک  استار خواهید دید با ما همراه باشید.

قتل زن 16 ساله با سم کشاورزی

قتل زن ۱۶ ساله با سم کشاورزی

جزئیات کشتن با سم کشاورزی توسط داماد ۱۸ ساله

جمعه شب در پی گزارش یک فقره مرگ مشکوک در بیمارستان شهر خاش بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

سرهنگ ابراهیم کوچک زایی -فرمانده انتظامی شهرستان خاش – در تشریح جزئیات این جنایت هولناک گفت: نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد خانمی حدود ۱۶ ساله اهل روستایی از توابع بخش «پشتکوه» با آثار ضرب و شتم و کبودی در سر و صورت به بیمارستان منتقل شده اما ساعتی بعد جان باخته است.

قتل زن 16 ساله با سم کشاورزی

قتل زن ۱۶ ساله با سم کشاورزی

ماجرای کشتن با سم کشاورزی توسط داماد ۱۸ ساله

از آنجا که آثار مسمومیت نیز در بدن وی مشاهده می‌شد بلافاصله تحقیقات برای افشای راز این جنایت آغاز شد. در بررسی‌های میدانی در روستای محل حادثه مشخص شد مقتول با شوهرش که پسر عمه‌اش است اختلافات شدیدی داشته‌اند که کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در کمتر از پنج ساعت از وقوع این جنایت، متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش عنوان کرد: متهم به قتل که جوانی ۱۸ ساله و کارگر یک گلخانه در شهرستان خاش است در بازجویی‌های اولیه اعلام داشت کمتر از ۶ ماه از زندگی مشترک آنها نگذشته و در پی اختلافات شدیدی که داشتند در روز حادثه پس از مسموم کردن مقتول با سموم کشاورزی با دستانش او را خفه کرده است. سرهنگ کوچک زایی با اشاره به معرفی متهم به قتل به دادسرا افزود: تحقیقات در رابطه با انگیزه و چرایی این جنایت هولناک در خاش ادامه دارد.

 

آخرین خبر

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(2 رای, میانگین امتیاز: 3٫00 از 5)
Loading...
برچسب ها :

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه