خانه » اخبار » اخبار حوادث » پدر بی عاطفه به دلیل مخارج مدرسه دختر ۱۲ ساله اش را خفه کرد

پدر بی عاطفه به دلیل مخارج مدرسه دختر ۱۲ ساله اش را خفه کرد

خفه کردن دختر ۱۲ ساله توسط پدر

دختر ۱۲ ساله ای که در اواخر شهریور به طرز مشکوکی فوت نمود پزشکان این فوت را طبیعی تشخیص نداده و شروع به تحقیق بر روی جسد بی جان دختر ۱۲ ساله نمودند پدر دختر شیفت شب کار می کرد و دختر نوجوان چند روز دیگر می خواست به مدرسه یرود که این اتفاق تلخ براش افتاد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پدر بی عاطفه به دلیل مخارج مدرسه دختر ۱۲ ساله اش را خفه کرد را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

پدر بی عاطفه

قتل دختر ۱۲ ساله

۲۵ شهریور امسال مأموران پلیس راه‌آهن در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند دختر دوازده‌ ساله‌ای در بیمارستان بهارلو به کام مرگ فرو رفته و شواهد نشان از مشکوک بودن مرگ این دختر دارد.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به‌ همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان حاضر و مشغول تحقیقات درباره مرگ این دختر شدند.

بررسی های اولیه نشان داد که آثار خفگی روی گردن و ضربات روی سر این دختر وجود دارد و وی به‌ قتل رسیده است به این ترتیب تحقیقات از پدر بی عاطفه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: کارمند هستم و شب قبل (۲۴ شهریور) در شیفت شب مشغول کار بودم، صبح (۲۵ شهریور) به خانه بازگشتم اما هرچه زنگ خانه را زدم کسی پاسخگو نبود که با کلید در را باز کردم و به‌محض ورود به خانه با وضعیت بی‌رمق دخترم مواجه شدم، سپس دخترم را سوار بر خودرو کرده و به‌سرعت به بیمارستان منتقل کردم اما دخترم جان باخته بود.

پدر بی عاطفه

خفه نمودن دختر ۱۲ ساله توسط پدرش

مادر این دختر نیز در اظهاراتش به بازپرس گفت که در زمان حادثه در منزل نبوده و برای ثبت‌نام دخترش در مدرسه از خانه خارج شده بود.

در ادامه تحقیقات جسد دختر برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی‌ها در این رابطه با این پرونده ادامه داشت که پدر بی عاطفه به قتل دخترش اعتراف کرد.

پدر بی عاطفه در اظهاراتش اعتراف کرد که روز حادثه پس از جروبحث با دخترش، چند ضربه به سر او زده و سپس وی را خفه کرده است.

تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

 

منبع: سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه