تبلیغات
خانه » اخبار » اخبار حوادث » عکس کشف جنازه زن خوشگل از باغچه جلوی منزل شخصی وی

عکس کشف جنازه زن خوشگل از باغچه جلوی منزل شخصی وی

عکس کشف جنازه زن خوشگل از باغچه

کشف جنازه زن خوشگل در تهران جنجال برانگیز شد این زن که نامش مریم می باشد صبح زود از خانه اش برای خرید میوه و سبزیجات به بازار رفته بود که به خانه اش دیگر باز نگشت جنازه این زن را از جلوی باغچه خانه اش کشف نمودند این زن در خانه خود تنها زندگی می نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس کشف جنازه زن خوشگل از باغچه جلوی منزل شخصی وی را در ساین نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

 کشف جنازه زن خوشگل

کشف جنازه زن خوشگل

در تاریخ ششم شهریورماه پرونده‌ای با موضوع “فقدان افراد” در کلانتری ۱۴۰ باغ فیض تشکیل شده و برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همسر فقدانی با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: همسرم به هویت مریم ( ۵۵ ساله ) در ساعت ۱۵ روز ششم شهریور به قصد خرید از بازار میوه تره و بار از خانه خارج شد اما پس از آن مراجعتی کشف جنازه زن  به خانه نداشته و پاسخگوی تماس‌های تلفنی من و فرزندانش نیز نبوده است.

کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت فقدانی و بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته محدوده محل زندگی فقدانی در یک مجتمع مسکونی اطمینان پیدا کردند که فقدانی برای رفتن به بازار میوه و تره بار از داخل کوچه محل سکونتش ترددی نداشته است؛ لذا تحقیقات بر روی ساکنین مجتمع تمرکز پیدا کرد کشف جنازه زن مشخص شد مردی افغان حدودا ۵۰ ساله در این مجتمع به عنوان سرایدار مشغول به کار است و اتاقکی نیز به عنوان اتاقک سرایداری برای استراحت و زندگی در اختیار او قرار گرفته است؛ همچنین کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که سرایدار ساختمان به نام “عبدالله” فاقد هرگونه مجوز اقامت قانونی در کشور و به صورت غیرقانونی وارد کشور شده است.

 

 کشف جنازه زن خوشگل

کشف جنازه زن خوشگل

با توجه به دلایل و مستندات بدست آمده که همگی حکایت از آن داشت که فقدانی از مجتمع محل زندگی خود خارج نشده و همچنین کسب اطلاع کارآگاهان از تلاش سرایه‌دار برای انجام تسویه مالی با مدیریت مجتمع به بهانه بازگشت به کشورش، کارآگاهان ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در تاریخ هجدهم شهریورماه اقدام به بازرسی اتاقک سرایداری کرده و در بازرسی از این محل موفق به کشف طلاجات فقدانی شامل دستبند، زنجیر، چهار انگشتر و همچنین گوشی تلفن همراه متعلق به فقدانی شدند که تمامی اموال کشف شده نیز توسط اعضای خانواده فقدانی مورد شناسایی قرار گرفت.

با وجود تمامی دلایل و مستندات و کشف اموال متعلق به فقدانی، کشف جنازه زن عبدالله که در همان تاریخ دستگیر و به اداره یازدهم پلیس آگاهی منتقل شده بود در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اطلاع از سرنوشت فقدانی شده اما نهایتا در کمتر از ۲۴ ساعت از زمان دستگیری لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت با انگیزه سرقت طلاجات همراه فقدانی اعتراف کرد. وی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: “زمانیکه مقتوله قصد خارج شدن از مجتمع را داشت، در یک لحظه متوجه طلاجات همراهش شدم؛ به بهانه‌ای او را به سمت اتاقک سرایداری کشانده و به سمت او حمله ور شده؛ سرش را محکم به زمین کوبیدم و پس از سرقت طلاجات جسد را به داخل باغچه انتهای ساختمان برده و مدفون کردم.

با اعتراف متهم به ارتکاب جنایت و مدفون کردن جسد در داخل فضای سبز مجتمع، هماهنگی لازم با تشخیص هویت پلیس آگاهی، آتش نشانی و بازپرس پرونده انجام و کارآگاهان با هدایت متهم پرونده موفق به کشف جسد دفن شده در داخل فضای سبز داخل مجتمع شدند.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، کشف جنازه زن سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده و با توجه به کشف جسد متعلق به فقدانی، پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل و متهم پرونده نیز با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی و اولیه قرار دارد.

منبع : سایت نیک استار

این محتوا لایق چه امتیازی است؟ امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت نیک استار می باشد کپی برداری از مطالب فقط و فقط با درج لینک منبع بلامانع است در غیر این صورت حرام است. طراحی شده توسط پارس تمز