خانه » عکس » عکس های جالب » عکس های تلخ از افراد فقیر و بیماران ایدزی در جهان

عکس های تلخ از افراد فقیر و بیماران ایدزی در جهان

تصاویری از عکاس چینی درباره بیماران ایدزی و معتادان

عکاس چینی در یک اقدامی از افراد بیمار و معتاد تصاویری را ثبت نموده است که این عکس ها بسیار تلخ و تکان دهنده می باشد و هدف این عکاس برای بازگویی مشکلات کشورش چین می باشد و افرادی که این عکس ها را تماشا می نمایند فقر و  مشکلات زندگی مردم چین را مشاهده  می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های تلخ از افراد فقیر و بیماران ایدزی در جهان را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

حتما بخوانید  جواب آزمایش ایدز چقدر طول میکشه تا آماده بشه؟

لو گوانگ (Lu Guang) یکی از معروف‌ترین عکاس‌های خبری در کشور چین است که به ادعای همسرش از روز ۲۳ نوامبر ناپدید شده است.

گوانگ عکاسی است که چندین جایزه معتبر بین‌المللی در حوزه فتوژورنالیسم دریافت کرده و سوژه‌های عکس‌های او بیشتر افراد معتاد، بیماران ایدز، مشکلات محیط زیست و نظایر این‌ها است.

حتما بخوانید  جواب آزمایش ایدز چقدر طول میکشه تا آماده بشه؟

این عکاس سعی کرده چهره‌ای از جهان و دردهای خفته مردمان‌اش را به همگان نشان دهد که غالبا دولت‌ها تمایل به رسانه‌ای شدن‌شان ندارند.

این عکاس مشهور در روز ۲۳ نوامبر به سوی شهر اورومچی، مرکز استان خودگردان سین یانگ چین برای حضور در یک برنامه عکاسی حرکت کرده و طبق برنامه قرار بوده از آن‌جا به سیچوان برای ملاقات با یک دوست برود و در مراسم یک خیریه هم شرکت کند.

عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر عکس های تلخ از افراد فقیر

یک پزشک

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(54 رای, میانگین امتیاز: 4٫06 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه

10 − 8 =