سوفیا هادی در آغوش مادرش یکتا ناصر

یکتا ناصر و دخترش سوفیا هادی با هم یک عکس زیبایی را ثبت نموده و در فضای مجازی منتشر نموده اند یکتا ناصر در سن 40 سالگی با منوچهر هادی ازدواج نمود و حاصل ازدواج این دو زوج هنری دختری به نام سوفیا می باشد سوفیا هادی دختر زیبایی می باشد و شبیه مادرش یکتا ناصر است پدر سوفیا هادی یکی از بهترین کارگردان های ایرانی میباشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس دو نفره یکتا ناصر و دخترش سوفیا هادی را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

عکس دو نفره یکتا ناصر و دخترش

یکتا ناصر با دخترش ۲۲ ماهه‌اش در اینستاگرام

یکتا ناصر عکسی از دختر ۲۲ ماهه‌اش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. این بازیگر، همسر منوچهر هادی، کارگردان سینما و تلویزیون است. او در متن همراه با این عکس نوشت: «تو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت من همه محو تماشاى نگاهت (فریدون مشیری)، دخترک بیست و دو ماهه من»

عکس دو نفره یکتا ناصر و دخترش
عکس دو نفره یکتا ناصر و دخترش سوفیا

یکتا ناصر متولد آبان 1357 در تهران است. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده، به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می داشت به کمک شانس بدست اورده و به همین خاطر خیلی تلاش برای بازیگری نکرد است.

عکس دو نفره یکتا ناصر و دخترش
عکس یکتا ناصر و همسرش

در سال 76 که مسیر و سلیقه ی سینمای ایران تغییر کرد و به سمت جوانگرایی و جوان پسندی رفت یکتا ناصر که از قبل زمینه ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درسهای دانشگاه بپردارد! در این سالها موجی از جوانان به صورت فراگیر وارد سینما شدند و آنهایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آنهایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند اما در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خیلی باعث مطرح کردن این هنرمند نشد ( از جمله :پدر خوانده – شب چراغ ) این روند کار تا سال 79 ادامه داشت. تا اینکه در سال 79 تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی ( با من بمان) رقم خورد.

عکس دو نفره یکتا ناصر و دخترش
عکس منوچهر هادی و یکتا ناصر
مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =