خانه » اخبار » اخبار فرهنگی » انتخاب رضا گلزار به عنوان خوش قیافه ترین مرد جهان در IMDB

انتخاب رضا گلزار به عنوان خوش قیافه ترین مرد جهان در IMDB

رضا گلزار به عنوان خوش قیافه ترین مرد جهان در IMDB انتخاب شد

رضا گلزار در لیست یه سایت بسیار معروف به عنوان خوش قیافه ترین مرد جهان می باشد او یک پستی درباره این مطلب در اینستاگرام خود زده است که موجب شده است مردم و فالورهایش از دستش ناراحت باشند ولی این ناراحتی برای چه است محمد رضا از بس کامنت های اعتراض مردم را برای این عنوان در پیج خود می بیند که از دست مردم خسته شده است است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انتخاب رضا گلزار به عنوان خوش قیافه ترین مرد جهان در IMDB را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

علت ناراحتی محمدرضا گلزار از مردم

محمدرضا گلزار دیرزمانی که است که از ستاره‌های سینما است و هواداران زیادی دارد که برای دیدن فیلم‌های او و خیلی وقت‌ها خود او سر و دست می‌شکنند. در محفل‌های خودمانی هر گاه نام او مطرح می‌شود، یکی از ویژگی‌های مورد بحث چهره این بازیگر و نقش آن در موفقیت او است.

بحث چهره گلزار این روزها داغ داغ است. اگر سری به اینستاگرام او بزنید ویدئویی می‌بینید که بر اساس آن در پایگاه اینترنتی «IMDB» گلزار در فهرست خوش‌قیافه‌ترین بازیگران جهان جایگاه بالایی دارد.

چه ایرادی دارد؟ خودش می‌گوید هر کسی با موفقیت‌های کوچکتر از این خوشحال می‌شود. اما نکته این است که مردم به این دستاورد آقای بازیگر خوش‌قیافه چندان روی خوشی نشان نمی‌دهند و حتی پایین پست اینستاگرامی او مدام از او و انتشار این خبر انتقاد می‌کنند!

شگفتا مردم ما که از شنیدن خبر موفقیت شهاب حسینی در کن به وجد می‌آیند، از دیدن شیر نقره‌ای در دستان نوید محمدزاده شادمان می‌شوند چه شده که از این موفقیت گلزار به خشم آمده‌اند؟‌ چرا مدام انتقاد می‌کنند؟

محمدرضا گلزار

رضا گلزار به عنوان خوش قیافه ترین مرد جهان

به نظر می‌رسد که مشکل مردم با موفقیت یک هموطن در عرصه جهانی و مطرح شدن نام او نیست. مشکل آنجا است که مردم از دیدن نام بازیگر هموطنشان در فهرست خوش‌قیافه‌ترین بازیگران جهان احساس نمی‌کنند که موفقیتی برای نام ایران و ایرانی به دست آمده باشد. اصلاً هم مهم نیست که این فهرست را یک کاربر سایت «IMDB»‌ انتخاب کرده باشد یا هر شخص و جای دیگری.

بدون شک گلزار محبوب است و طرفداران زیادی دارد که شاید خیلی از آن‌ها هم منتقد انتشار خبر فهرست «IMDB» باشند نه اینکه ندانند بازیگر محبوبشان خوش‌قیافه است بلکه چون انتظار ندارند ستاره محبوبشان برای شنیدن این خبر اینقدر خوشحال شود.

 

محمدرضا گلزار

رضا گلزار به عنوان خوش قیافه ترین مرد جهان

کیک برنامه‌ای با هدف ترویج کتابخوانی برای یک خبر اشتباه! در حالی که رسانه های تخصصی سینمایی از نادرست بودن خبر قرار گرفتن رضا گلزار در فهرست جذاب ترین بازیگران تاریخ سینمای imdb نوشته اند مسابقه «برنده باش» برای این فهرست کیک تهیه کرده است.

 

منبع: خبرآنلاین / سینما دیلی

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(2 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه