خانه » اخبار » اخبار حوادث » رابطه نامشروع زوری دختر زیبای همدانی با تعمیرکار موبایل

رابطه نامشروع زوری دختر زیبای همدانی با تعمیرکار موبایل

رابطه نامشروع زوری دختر زیبای همدانی

رابطه نامشروع زوری دختر زیبای همدانی که موبایلش را برای تعمیر به یک تعمیرکار برده بود بعد از تعمیر گوشی موبایلش متوجه شد که تعمیرکار عکس ها و فیلم های شخصی او را کپی کرده است تعمیرکار با تهدید که عکس هایش را در فضای مجازی منتشر خواهند نمود به وی در خواست رابطه نامشروع داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه نامشروع زوری دختر زیبای همدانی با تعمیرکار موبایل  را درسایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

رابطه نامشروع زوری

درخواست رابطه نامشروع

درخواست رابطه نامشروع

فیروز سرخوش نهاد- رئیس پلیس فتا استان همدان- در تشریح این خبر گفت: چندی قبل دخترجوانی به پلیس مراجعه کرد و گفت که گوشی تلفن همراهش خراب شده بود، با توجه به اینکه اطلاعات محرمانه‌ای داخل گوشی داشت نمی‌خواست آن را دست هر تعمیرکاری بسپارد. بنابراین به پیشنهاد دوستش تلفن را به برادر وی که تعمیرکار موبایل بود داده است.

تعمیرکار هم با این بهانه که گوشی دیگر قابل تعمیر نیست، با مبلغ اندکی گوشی را می‌خرد و با ریکاوری آن، عکس‌های این خانم را خارج کرده و اقدام به اخاذی می‌کند. مرد شیاد قصد انتشار عکس‌های شخصی این دختر را داشت که شاکی نیز به خاطر ترس از انتشار تصاویر ۱۵ میلیون تومان در اختیار این فرد قرار داد.

رابطه نامشروع زوری

تعمیرکار تلفن همراه در حال بازجویی

اخاذی تعمیرکار تلفن همراه از دختر جوان

اما ماجرا به اخاذی منتهی نمی‌شود و تعمیرکار به این خانم پیشنهاد رابطه نامشروع می‌دهد که او پس از این پیشنهاد به پلیس فتا مراجعه و شکایت کرد. بدین ترتیب متهم دستگیر شد و با تشکیل پرونده در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه به هیچ وجه اطلاعات محرمانه‌ای که انتشار آن دارای تبعات است، داخل گوشی‌های تلفن همراه نباشد گفت: بر این اساس نباید به دیگران حتی نزدیکترین دوستان و آشنایان اعتماد کرد. حتی‌المقدور سعی کنید تعمیر گوشی را خودتان انجام دهید، یا آن را در اختیار تعمیرکاران مجاز قرار دهید و قبل از آن اطلاعات داخل گوشی را به حافظه‌ای مشخص انتقال و از اتصال آن حافظه به اینترنت خودداری شود.

 

منبع: سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه