خانه » عکس » عکسهای زیبا » عکس های دختران هوادار پرسپولیس در استادیوم آزادی

عکس های دختران هوادار پرسپولیس در استادیوم آزادی

دختران هوادار تیم پرسپولیس وارد استادیوم آزادی شدند

دختران هوادار پرسپولیس در استادیوم آزادی امروز توانستند با پرچم های قرمز و لباس های اسپورت قرمز وارد استادیوم پرسپولیس شده و در جایگاه ویژه ای در استادیوم آزادی رفته تا تیم پرسپولیس را حمایت نمایند مجوز حضور زنن در باشگاه های ورزشی فوتبال از سوی نهاد مربوطه صادر شده است و از این به بعد خانم ها نیز می توانند به استادیوم های ورزشی رفته و تیم مورد علاه خود را تشویق نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های دختران هوادار پرسپولیس در استادیوم آزادی را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

دختران هوادار پرسپولیس

دختر هوادار پرسپولیس

دختران پرسپولیسی در آزادی

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: جایگاه ویژه‌ای در ورزشگاه آزادی تهران با ظرفیت ۸۵۰ نفر برای تماشاچیان زن فینال لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته شده است.

«حسن کریمی» روز شنبه و ساعاتی پیش از آغاز بازی فینال برگشت تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیمای آنتلرز ژاپن درباره جزئیات حضور زنان در ورزشگاه گفت: زنان علاقه‌مند به تماشای این دیدار که موفق به خرید بلیت شده‌اند از مسیر تونل ویژه به سمت جایگاه اصلی هدایت می‌شوند و تمام امکانات لازم برای آن‌ها فراهم شده است.

حتما بخوانید  احتمال بازگشت آقای گل سرخ ها در نیم فصل!

وی افزود: جایگاهی که برای زنان در ورزشگاه آزادی تعریف شده ۸۵۰ نفر ظرفیت دارد ، اما فروش این بلیت برعهده نهاد‌های مربوطه است و در این بخش شرکت توسعه هیچ دخالتی ندارد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اضافه کرد: مجوز حضور زنان پیش‌تر از سوی نهاد‌های مربوطه اخذ شد، اما تعداد حضور آن‌ها کمتر از ظرفیت ۸۵۰ نفری است.

 

بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا

بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا امروز ساعت ۱۸:۳۰ بین تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیمای ژاپن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

پیش‌تر محمد رضا داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباره حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای این دیدار گفته بود: حضور زنان در ورزشگاه آزادی از الزامات فدراسیون بین المللی و کنفدراسیون آسیا است که تلاش می‌کنیم در کنار حضور زنان ژاپنی در ورزشگاه آزادی زنان کشورمان نیز حضور داشته باشند.

برخی خبرنگاران و عکاسان زن نیز برای حضور در این رویداد آی دی کارت دریافت کرده اند.

آخرین حضور تماشاچیان زن در ورزشگاه آزادی تهران به دیدار دوستانه بین تیم‌های ملی ایران برابر بولیوی در مهرماه امسال باز می‌گردد.

دختران هوادار پرسپولیس

دو دختر هوادار پرسپولیس

دختران هوادار پرسپولیس

دختر هوادار تیم پرسپولیس

دختران هوادار پرسپولیس

دختر پرسپولیسی

دختران هوادار پرسپولیس

دختران طرفدار پرسپولیس

دختران هوادار پرسپولیس

زن پرسپولیسی

دختران هوادار پرسپولیس

دختران هوادار پرسپولیس در آزادی

دختران هوادار پرسپولیس

دختران هوادار پرسپولیس

 

منبع: فرارو

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه